Shiseido, Bio-Performance, LiftDynamic Cream (Krem do twarzy)

Shiseido, Bio-Performance, LiftDynamic Cream (Krem do twarzy)

24h pielęgnacja przeciwstarzeniowa o działaniu liftingującym i ujędrniającym. Odbudowuje gęstość skóry od wewnątrz, zapewnia i utrzymuje optymalny poziom nawilżenia skóry przez cały dzień.
Relokuje niezbędne komórki macierzyste w miejsca, które wymagają wzmocnienia. Uzupełnia brakujące komórki, które tracimy wraz z upływem czasu. Odbudowuje strukturę skóry właściwej, zapewniając efekt liftungu od wewnątrz. Wspomaga funkcje kontroli i regeneracji komórek w procesie ich odnowy.

przeciwzmarszczkowe, liftingujące, regenerujące, nawilżające, ochronne
w słoiczku
uniwersalne
normalna, dojrzała

Fenomenalny

Ja zwykle inwestuję w sera i esencje , w ampułki.... No i w zabiegi. Sporadycznie kupuję drogie kremy.
Ten krem wart jest każdej złotówki.
Jest lekki ale turbo nawilżający. Mimo liftingu w nazwie , nie ściąga.... Tu napięcie ma miejsce raczej przez głębokie nawilżenie.
Skóra jest po nim ukojona , wyciszona nie oblepia jej tlusta warstwa. Doskonale nadaje się pod makijaż.
Wystarczający dla mojej bardzo suchej 30 letniej już cery.

czy warto za tą cenę?

krem przyzwoity, dobrze nawilża , wygładza skórę, pozostawia delikatnie wyczuwalny film na twarzy, nadaje się pod podkład, nie powoduje jego spływania. Na tym kończą się zalety produktu, nie wygładza zmarszczek, nie zwęża porów, do tego ma średnio przyjemny mydlany zapach. Generalnie to nie robi niczego niezwykłego w porównaniu z kremami drogeryjnymi, a kosztuje nie mało. Na pewno już do niego nie wrócę,

Rewelacyjny krem

Od męża w prezencie dostałam właśnie krem do twarzy, pod oczy i serum. Wiem i błagam was bez komentarza. Ogólnie gdy był w sklepie zapomniał dodać, że ma o wiele młodszą żonę więc ekspedientka wybrała krem 40+ , widzi faceta przed 50 tak na oko. To się jej nie dziwię. Cały zestaw używam, krótko, ponad tydzień. Ceny? Jak przeglądałam w Polskich perfumeriach. Straszne. Krem ten kosztuje 539zł. Opakowanie bardzo gustowne, eleganckie, nowoczesne. Krem, delikatny lekka konsystencja. Bardzo dobrze nawilża twarz i to cały dzień czuć nawilżanie. Krem się nie klei, szybko wchłania i sprawia, że skóra w dotyku jest niczym jedwab, alabaster, coś niesamowitego. Z pewnością mogę powiedzieć, że krem modeluje twarz poprawia jej kontur. Moja skóra na podbródku jest wiotka efekt odchudzania i gdy teraz używam ten krem i serum to faktycznie, skóra jest bardziej napięta, elastyczniejsza. Zdecydowanie bardziej ujędrniona niż zwykle. Czy kupię go? Nie wiem bo jak będę miała 40 będą już inne kremy :)
Ps. Jeśli bym miała teraz 40 to bym go kupiła.
Opakowanie skończyło mi się niedawno - piszę to 20.02.2017