Delikatny krem nawilżający

Delikatny krem nawilżający

Delikatna formuła kremu wzbogacona o naturalną oliwkę pielęgnacyjną oraz witaminy A i E zapewnia skórze odpowiednią pielęgnację i nawilżanie.

Dzięki temu nawet sucha skóra pozostaje miękka i gładka. Krem ma deliktny zapach i może być stosowany codziennie nawet na wrażliwą skórę.

Cena: 8 zł / 150 ml

a to ta paskuda!!

mial byc delikatny a narobil mi biedy!! mam skore sucha ale nie przesuszona. kupilam ten krem poniewaz firme J&J darze zaufaniem. krem przerosl moje nasmielsze oczekiwania. po jego uzyciu mialam twarz jak burak, ktora dodatkowo piekla. konsystencja byla taka nijaka. jakas wodnista (napewno nie byl przeterminowany) ciezko sie wchlanial i dal mi do myslenia jak takie cos moze byc produktem dla dzieci??

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: uzylam z 7 razy pozniej dalam sobie spokoj i stosowalam na stopy

Pomaga w cięższych chwilach ;)

Mam wersje w różowym pudełku nie w tubce. Krem ma bardzo podobną konsystencję do niezniszczalnej Nivei, ale nie tak tępą przez co bez problemu się rozsmarowuje. Krem dość tłusty, delikatny, przyjemnie subtelnie pachnie, nie podrażnia, dość szybko się wchłania pozostawiając spory film na skórze. Nawilża, koi, nie zapycha. Ja stosuję, jako koło ratunkowe, gdy moje policzki wołają o ukojenie, albo na suchsze partie ciała. Od czasu do czasu stosuje na twarz na noc.
Skórę ratuje bardzo dobrze, po użyciu jest ona miękka. Wydajny.

Używam tego produktu od: czerwca
Ilość zużytych opakowań: jedno duże opakowanie, wcześniej małe pudełeczko jako gratis.

Daję mu szanse-już nie

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: .3..
bardzo dobry produkt dla wrażliwców i alergików, choć powinien być bezzapachowy(zapach niemowlęco-mydlany).Dla cer tłustych i mieszanych zdecydowanie za cieżki.Łagodzi podrażnienia,działa kojąco. średnio nawilża, długo się wchłania.Plus za bardzo przystępną cene. Dla młodej cery jest ok, jako delikatny odżywczy krem na noc, "starsze"pudernice :-) potrzebuje bogatszego produktu.
W sumie na czwórke

jednak musze uzupełnić na minus
ok pachnie pieknie i może odżywia ale przede wszystkim trwale oraz skutecznie zatyka pory!!!! używałam go przez zimę na noc i gorzko żałuję-nie wybaczalny błąd!!!!
NIE NIE NIE!!!!!
choc zapach jest cudny...