Beauty Creator, Kuracja wodna, Nawilżający żel do mycia twarzy

Beauty Creator, Kuracja wodna, Nawilżający żel do mycia twarzy

Nawilżający żel do mycia twarzy to łączący naturalne i aktywnie czynne składniki żel stworzony do pielęgnacji każdego typu cery, a szczególnie odwodnionej.
Delikatnie i niezwykle skutecznie usuwa z powierzchni skóry wszelkie zanieczyszczenia oraz makijaż nie naruszając przy tym jej naturalnej powłoki lipidowej. Natychmiastowo nawilża skórę, odświeża i przywraca uczucie komfortu. Regularne stosowanie żelu sprawia, że skóra staje się idealnie gładka, optymalnie nawilżona, bardziej jędrna i elastyczna, aksamitnie gładka i promienna.

Cena: 9,50 zł / 180 ml

tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam suchą skórę, nasila się to szczególnie zimą - mimo że miałam już sprawdzony żel do twarzy postanowiłam raz coś zmienić..... NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wysusza wysusza WYSUSZAAAAAAAAA. Nigdy jeszcze nie mialam tak koszmarnego żelu, skóra była bardzo ściągnięta po umyciu, musialam nakładać grubą warstę kremu by to uczucie zgałodzić, a i tak mialam rano przesuszoną skórę. Nigdy więcej, nie tylko ta seria ale i cała Soraya jest u mnie skreślona, nie zaryzykuje już nigdy więcej kupując kosmetyki tej firmy

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:2 umycia twarzy

najgorszy z najgorszych!

Nazwa "kuracja nawilżająca" to kłamstwo!
Bardzo wysusza, ściąga skórę na twarzy, po chwili pojawia się delikatne uczucie pieczenia.
Za mocno się pieni i ciężko go zmyć z twarzy.
Zapach ma bardzo sztuczny i intensywny. Jest za ostry.
Próbowałam go używać jako żel pod prysznic, ale też się nie sprawdził. Na kolanach wyszło mi od niego jakieś podrażnienie. Jeśli podrażnia ciało, to jak można stosować go do delikatnej skóry twarzy.
Koszmar jakich mało, żałuję że go kupiłam. Dobrze, że był w promocji i nie straciłam na niego dużo pieniędzy.

Używam tego produktu od:próbuję zmęczyć go od ponad pól roku
Ilość zużytych opakowań: prawie całe

no bo wysusza

W zasadzie jedynym plusem tego żelu jest przyjemny zapach. No i jeszcze to, że się dobrze pieni i jest wydajny. Ale akurat w tym przypadku wydajność była minusem, bo mam jakąś masochistyczną skłonność, żeby kończyć zaczęte kosmetyki pielęgnacyjne. Wiem, że woda w miejskich wodociągach do najlepszych nie należy, ale twarz po umyciu tym żelem była wysuszona, nieprzyjemnie napięta i w dodatku zaczerwieniona. Chociaż może trzeba wziąć poprawkę na to, że mam dość wrażliwą cerę.
Co nie zmienia faktu, że kosmetyku już nie kupię i Wam też odradzam, zresztą widać, że ma sporo negatywnych recenzji)
I nadal nie ustaję w poszukiwaniu "tego jedynego" żelu do mycia twarzy...

Używam tego produktu od: używałam parę miesięcy temu

Konturowanie Smashbox

Średniaczek

*Opakowanie: wygodne-miękka tubka.Pojemność raczej standardowa, ale żel na długo starcza..przynajmniej mi! używałam go z przerwami.

*Konsystencja: lekko wodnisty żel, bezbarwny, zapach delikatny i nawet ładny -mnie on nie drażni! Po zmieszaniu z woda i nałożeniu na buzię ładnie się pieni (może trochę "za ładnie" ;) ) Trochę ciężko go zmyć przez ta łatwość pienienia.

*Działanie: ładnie oczyszcza buzie i odświeża.
Skóra nie jest po nim ściągnięta i wysuszona,nie piecze, ani nie dostałam uczulenia.B.Ładnie zbiera sebum ze strefy T (mam cerę mieszaną) Ale... nie wydaje mi sie aby skóra była jakoś niewiarygodnie nawilżona po tym żelu. Efekt nawilżenia specjalnie nie zauważyłam ,mógłby być on troszkę większy.

Czy oczyszcza z makijażu?? Nie wiem , bo ja zawsze najpierw zmywam makijaż mleczkiem!

osoby z cerą normalną i mieszaną powinny być zadowolone. Ale dla osób z cerą suchą nie polecam.

Nie wiem czy go kupię do jakoś specjalnie mnie ten żel nie zachwycił, no i lubię testować nowości.Używam tego produktu od:5 miesięcy (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań:1 całe

Po co tyle piany...?

Kolejny kosmetyk kupiony na rossmannowskiej promocji wycofywanych produktów. :-p Rzecz jasna nie wierzyłam w nawilżające działanie żelu do mycia, bo niby jak, nie mniej jednak jest on na pewno ulgą po używanym przeze mnie wcześniej żelu dr Eris głęboko oczyszczającym. Ma ładny zapach, bardzo estetyczne opakowanie, jest wydajny. Pozostawią gładką, aksamitną cerę. Do czego mam pretensje, to ten ogrom piany, który wytwarza i który trudno zmyć. Po cóż, ja się zapytowuję???

Używam tego produktu od: 3,5 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

poprawny :)

Swego czasu był to mój ulubiony żel do mycia twarzy :)
Dobrze się pieni, delikatnie (ale skutecznie) oczyszcza, jest bardzo wydajny i bardzo korzystny cenowo.

Po dłuższym używaniu zaczął lekko wysuszać skórę.

Generalnie - bardzo porawny.

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: dwa

zdziwiona pozytywnie :-))

Nie przepadam za kosmetykami Soraya, oprócz tego żelu baaardzo dawno nie mialam niczego z tej firmy. Sama nie wiem, dlaczego go kupiłam - chyba zachęciła mnie niska cena. I jak czytam te niepochlebne recenzje to sobie myślę, jaki ten świat piękny, że każdy jest inny i każdy lubi co innego...Ale do rzeczy:
Mam problemową cerę - tu się błyszczy, tam wysusza, gdzie indziej skórki odłażą i trudno mi dobrać odpowiedni kosmetyk. Ale ten żel bardzo ładnie nawilża moją buzię, owszem, ma zapach, ale nie jest on dla mnie drażniący, nawet mi się podoba. Jak smakuje to nie wiem, bo raczej nie mam w zwyczaju łykać tego, czym myję twarz. Jeśli go używam (bo czasami zapominam i myję mydłem - zgroza!!!) to mam gładszą cerę, dobrze nawilżoną, bez odstających skórek. Pieni się niewiele, ale ładnie oczyszcza twarz nawet z makijażu. Nie wiem, czy ponownie go kupię, ale za tą cenę i jak na tą firmę - uważam, że nie jest najgorszy.

Używam tego produktu od:2 miesiące

tylko ten na razie

Kupiłam ten żel podczas wyprzedaży likwidowanego sklepu, zachęciła mnie bardzo niska cena. Od razu przypadł mi do gustu. Konsystencja jest znakomita, ponieważ jest gęstym żelem i nie rozlewa mi się pomiędzy palcami podczas mycia. Pieni się w sam raz i dokładnie zmywa resztki makijażu. Ma zachwycający zapach umilający mycie. Po użyciu towarzyszy mi wrażenie jakby każda komórka skóry pulsowała nawilżeniem

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Najwazniejsze - nie wysusza

Bardzo zdziwily mnie negatywne recenzje tego kosmetyku. Moim zdaniem zel jest calkiem w porzadku. Mam tlusta, ale bardzo wrazliwa cere - sklonna do podraznien i przesuszen.
Do tej pory kazdy zel sciagal i przesuszal mi twarz predzej czy pozniej, nawet te apteczne i przeznaczone do wrazliwej skory (Dermedic, Iwostin, Avene, AA, Bioderma).
Ten jest pierwszym, ktory nie spowodowal takiego efektu. Skonczylam wlasnie drugie opakowanie i nadal nie odczulam zadnych negatywnych skutkow stosowania.
Twarz po umyciu jest dobrze oczyszczona, ale jednoczesnie nie napieta. Mam wrazenie, ze zel zostawia na twarzy lekki film, ktory sprawia, ze skora jest gladka i mila w dotyku (tak, jakby zawieral w skladzie jakies silikony - ale nie ma ich, sprawdzalam dwa razy).
Teraz potrzebuje odmiany i kupilam sobie zel Lirene, ale do kosmetyku Soraya na pewno wroce, bo jest dobry i tani.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Wysusza

Ten żel nie robi nic, co obiecuje producent. Zamiast nawilżać - mocno wysusza i sciąga skórę na twarzy. Kojarzy mi się ze zwykłym, najtańszym mydłem w płynie /takim w 5 l baniakach :)/ . Po przypadkowym dostaniu się do oczu szczypie niemiłosiernie. Trudno go spłukać. Może się okazać niezły dla posiadaczek tłustej, trądzikowej cery - w moim przypadku - a mam cerę raczej suchą, nie sprawdził się zupełnie. Każdy żel do mycia ciała pod prysznic byłby lepszą alternatywą.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

zwykły

Dla mnie to taki sobie zwykły żel do mycia buzi. Mam cerę mieszaną- żel nie wysuszał, nie powodowł podrażnień, zapach delikatny. Nie jestem nim zachwycona, ale nic złego też nie zrobił.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Nie taki straszny...

a nawet całkiem niezły.:-)
Bardzo mnie zdziwiły tak negatywne opinie. Przeczytałam je już po dokonaniu zakupu i szczerze wahałam się, czy go użyć.:-) Ale w końcu się zdecydowałam i teraz mam wrażenie, jakbym miała do czynienia z zupełnie innym produktem. Moja cera wcale nie uległa wysuszeniu (a mam suchą skórę) czy jakiemuś innemu pogorszeniu. Naprawdę wszystko jest OK. Zapach mi się podoba - taki delikatny i świeży. Opakowanie również bez zarzutów, konsystencja przyjemna, dobrze się pieni. Aha i cena niska.
Dużo tych zalet, więc nie widzę powodu, bym miała go juz więcej nie kupić.:-)

Używam tego produktu od: około miesiąca, dwa razy dziennie