Eveline, 3D Glam Effect Conditioner Lash

Eveline, 3D Glam Effect Conditioner Lash

Odżywka wzmacnia rzesy na całej ich długości, dodaje objętości i nadaje naturalny połysk. wydłuża rzęsy o 2 mm (test przeprowadzony na grupie 50 kobiet przez 6 tygodni). Formuła hipoalergiczna.

• Aqua,
  • Propylene Glycol,
  • PEG-40Hydrogenated,
  • Ricinus Communis Seed Oil,
  • Ca rbomer,
  • Triethanolamine,
  • Hydrolyzed Keratin,
  • Polysorbate 20/ Retinyl Palmitate/ Tocopherol / Linoleic Acid/ PABA,
  • Panthenol Phenoxyethanol / Methyldibromoglutaronitryle / Methyl-chloroisothiasolinone / Methylisothiasolinon,
  • Fragrance (Parfum)**,
  • Ubiquinone,
  • CI42051

powoduje alergię

odżywka może być użyta przed nałożeniem tuszu do rzęs, wtedy uzyskujemy efekt pogrubienia, odżywka nakłada się łatwo, ale niestety już po kilku minutach można poczuć swędzenie oczu. Dla mnie nie do używania, chociaż nie mam bardzo wrażliwych oczu. Nie polecam

Używam tego produktu od: użyłam tylko 2 razy
Ilość zużytych opakowań: 1/10

odżywia? podkręca!!!

mam ją od ponad roku. Zaczęłam stosować ze strachu przed pozbyciem się rzęs, bo wypadały w dużych ilościach. Stosowałam codziennie i nie zauważyłm jakiś spektakularnych efektów, chociaż może ciut mniej zaczęło ich wypadać. Do stosowania odżywki zamiast tuszu też się nie przekonałam, bo mam jasne rzęsy i potrzebuję ich podkreślenia. Jedno co mi sie bardzo spodobało to to że odżywka bardzo ładnie podkręca i rozdziela rzęsy, w związku z tym jest świetną bazą pod tusz. Przy nałożeniu niewielkiej ilości w miarę szybko wysycha, a po nałożeniu tuszu rzęsy bardzo ładnie wyglądają.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno

superowska

moja pierwsza odzywka do rzes i udana.
Rzesy sa ladnie podkreslone, wydluzone i nie sztywne :)
uzywam jej czasami pod tusz a czasami tylko na dzien, dobrze robi tez kiedy naklada sie ja na noc a rano jeszcze raz i na to tusz

Używam tego produktu od:pare tygodni

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

nie mam nic do zarzucenia

Spełniła swoje zadanie - faktycznie wzmocniła moje rzęsy. Wcześniej wypadały mi 2, 3 tygodniowo, po odżywce max jedna na miesiąc :) Nadaje sie do naturalnego, delikatnego makijażu, zamiast tuszu, lekko podkręca, nabłyszcza i usztywnia rzęsy. Pod tusz też się nadaje, ale trzeba odczekać ok 15 minut żeby wyschłaNo i efekty utrzymuja się dość długo po zakończeniu stosowania

Recenzja : Używam tej odżywki od tygodnia i musze przyznac...ze jest fajna :) Napewno wzmacnia rzęsy i idealnie nadaje sie pod tusz...malowanie jest dużo szybsze i łatwiejsze :P No i cena...kupiłam ją za niecale 7 zł , moze nawet za 6...juz nie pamietam. Dlatego polecam :)

niezbyt dobra

Bardzo fajna odżywka do rzęs. Stosuję ją 2 razy dziennie, rano jako baze pod tusz, a wieczorem jako odżywkę. Wzmacnia rzęsy, troszkę wydłuża oraz zapobiega blaknięciu rzęs, co jest częstym skutkiem codziennego stosowania tuszu. Jest wydajna i nie mętnie w opakowaniu. Jest taniutka ok. 7 - 7,20 zł.

21.01.2006 r.

Uuuu, podpadła mi ta odżywka. Po dłuższym stosowaniu jej, bardzo dobra kondyzja moich rzęs, którą miały po stosowaniu Odżywki Pierre'a Rene, bardzo podupadła. Od jakichś 2-3 tygodni zauważyłam, ze rzesy regularnie wypadają. co prawda odżywka jako baza pod tusz jest dobra, ale właściwości pielęgnacyjne - żadne :( w zwiazku z tym odejmuję 2**. Nie kupię już jej wiecej. Wracam do Pierre'a Rene!

jest świetna

kupiłam tę odżywkę bo moje rzęsy zaczęły wypadać i znacznie się przerzedziły :( całe szczęście odżywka eveline poradziła sobie z nimi i dzięki temu nie będę miała łysych oczu :P
oto co odżywka eveline robi z moimi rzęsami: pogrubia je, wydłuża i przyciemnia. stosuję ją od dwóch tygodni i naprawdę widać różnicę! gorąco polecam wszystkim zdesperowanym tak jak ja byłam jeszcze dwa tygodnie temu :) przy tym jest niedroga (kupiłam ją za 7.20zl) i nie mętnieje w opakowaniu

Jestem zadowolona

Na pewno nie jest lepsza od odżywki Pierre Rene, ale też dam jej 4 gwiazdki. Jest to jedna z nielicznych odżywek, ktore nie powodują u mnie stwardnienia rzęs. Bardzo ładnie pachnie, trochę morsko, na co może wskazywac kolorek w opakowaniu :]Nie stosuję jej jakoś rygorystycznie, ale swoje zadanie spełnia, odżywia i pielęgnuje rzęsy, jednak nie tak dobrze jak Pierre Rene, która działała także w kwestii ich wypadania, ta niestety sobie z tym nie radzi :(
Najchętniej połączyłabym zalety obu odżywek i wtedy byłabym zadowolona ;)