Juicy Vernis

Juicy Vernis

Zabawne, szybkoschnące lakiery o owocowym zapachu, zaskakujące wieloma cudownie soczystymi i intensywnie mieniącymi się odcieniami. Śmieszna buteleczka przypominająca okrągły lizak na patyku lub zabawkę.

Cena: 14 eur / 9 ml

jak cukierek

Mam kolor nr 17, elegancki soczysty róż.
Lakier ma same plusy: wystarczy w zupełności 1 warstwa, bardzo szybko zasycha, łatwo się rozprowadza, na paznokciach przez 3-4 dni nie wymaga poprawek, nie zostawia przebarwień i ma lekki zapach, ale zdecydowanie jego największym atutem jest kolor.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 9ml

taki sobie

Jak to zwykle bywa - przeczytałam pozytywne recenzje i zapragnęłam go mieć! A ja działam szybko...;). Cena w internetowej perumerii była powalająca - 75 PLN. Za lakier?! Na allegro kupiłam na szczęście taniej...Teraz moje odczucia.
Paleta kolorów nie jest za bogata. Mam 19 - dośc intensywny, "świnkowaty" róż. Kolor jest ładny, ale nie jakis rewelacyjny. Duzo uroku dodają mu błyszczace drobinki - nie brokat, ale i tak daje niezły efekt. Lakier mógłby lepiej kryć - 2 warstwy są dalej przejrzyste. Nie do końca, ale jednak...Wysycha szybko i ładnie, ni miałąm równiez problemów z jego zarysowaniami w następnych godznach. Niestety - żadnego miłego zapachu nie wykryłam - śmiedzi...jak lakier. Aż sie specjalnie wybrałam do sephory na sprawdzenie, czy aby mój to nie podróba - ale zapach był ten sam.
Podsumowując - całkiem miły lakier, ale nie jakieś cudo. I nie za tę cenę.Używam tego produktu od:tygodnia
Po dłuższym czasie upewniam sie, że nie kupię. Pokrywa naprawde słabo i szybko sie wyciera. Inglot w niczym mu nie ustępuje...
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam 1

*****

Jest to obecnie mój ulubiony lakier. Ma fajną, jakby żelową konsystencję i bardzo wygodny pędzelek, przez co trafia dokładnie tam gdzie powinien nie spływając na boki;) Pomalowanie nim paznokci jest dziecinnie proste. Szybko schnie i jest trwały - u mnie trzyma się spokojnie 4-5 dni. Zapach i kolorki fantastyczne:)

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

pachnacy lakier??

czego to ludZie nie wymysla... pierwszy raz jak sie pomalowalam tym lakierem to nie wiedzialam, ze on ma niby zajezdzac i sie przez pol godziny zastanawialam skad ja ten zapach czuje:) w kazdym badz razie wrazliwe nosy nie maja sie czego obawiac, zapach jest przesubtelny i szybko sie ulatnia.
sam lakier jest fajny. ladnie sie rozprowadza. slicznie blyszczy. nie odlazi natychmiastowo, chociaz najtrwalszy na swiecie tez nie jest.

soczyste

Mam odcień 13 Orange- soczysta miecniąca sie złociście pomarańczka i piękny odcień iskrzącej czarnej porzeczki nr 23 Lizzy Jagger. Lakiery sa bardzo porządne, bo ładnie kryją, szybko wysychają (!), są trwałe, a co najważniejsze zachowują lustrzany blask i intensywność koloru mimo upływu kilku dni i nie wymagają odświeżania. Rzeczywiścia pachną cukierkowo, co mi akurat nie przeszkadza ale też i nie wzbudza specjalnego entuzjazmu- ot taki bajer.
Nie podoba mi sie opakowanie. okrągła buteleczka jest niepratyczna bo sie wywraca (malowanie na kolanie raczej odpada) a opalizująca na błękit biała plastikowa nakręteczka mało że nieporęczna to jeszcze jest na tyle króciutka tak że pędzelek nie na prawie w ogóle trzonka, co mi akurat przeszkadza w paznokciowych manewrach.
Podsumowując - kupiłam je wyłącznie dla intensywnych soczystych mieniąchych się kolorów - niespotykanych w innych paletach. Widziałam jednak ostatnio bardzo obiecującą nowa linię Loreala i letnią kolorówkę Burżuja i byc może wkrótce monopol Juice na cudowne barwy zostanie przełamany. I dobrze, bo 70 zł za 9 ml lakieru do paznokci to jednak przesada.

*****

Wszelkie wizyty w Sephorze nie koncza sie zazwyczaj dla mojego portfela zbyt pomyslnie, gdyz za kazdym razem dotaszcze do lazienki kolejna partie zbednych kosmetykow. I tak bylo i tym razem. Nieoczekiwanie w moim koszyczku znalazly sie dwie sztuki Juicy Vernis, ktore zauroczyly mnie w drogerii, a zachwycily w domu juz po pierwszej aplikacji.
Jestem szczesliwa posiadaczka dwoch odcieni: Berlingot (jasny, mleczny roz) i Lychee (ciemniejszy roz, wpadajacy ni to w fuksje, ni to w fiolet). Oba lakiery prezentuja sie na paznokciach bardzo atrakcyjnie - nadaja im intensywny, perlowy odcien. Gleboki kolor niesie z soba juz pierwsza warstwa lakieru. Ja stosuje zazwyczaj dwie. Lakier, dzieki wygodnemu pedzelkowi, naklada sie niezwykle gladko i rownomiernie. Po rozprowadzeniu blyskawicznie wysycha. Stosuje je niemal codziennie od kilku tygodni i jak dotad nie doswiadczylam problemu smug, czy wgniecen.
Lakiery sa niezwykle trwale, po 4-5 dniach nie odpryskuja, a blakna. I nawet nie na calej plytce, a jedynie na brzegach paznokcia.
Opakowanie cieszy oko, rozkoszny zapach cieszy powonienie. Tylko cena ciut wysoka... ale i ja da sie przecierpiec ;)

Uzywam tego kosmetyku od kilku tygodni
Ilosc zuzytych opakowan: w trakcie 2

całkiem fajne :)

kupiłam zwabiona zapachem i soczystą letnia kolorystyką :)
lakiery sa trwałe, na moich paznokaciach wytrzymują tydzień, bez oszczedzania ich :)
kolory fajne, nie blakną, nie ścierają się, wygodny pędzelek, łatwo się nakłada i nabiera nim tyle lakieru ile potrzeba, bardzo szybko schną, a po wyschnięciu slicznie pachną różnymi zapachami - zapach w zalezności od lakieru trzyma się ok.2-4 dni, potem juz raczej nic nie czuć
żeby uzyskac ładne krycie, trzeba pomalowac 2 razy, ale przynajmniej lakier szybciutko schnie i nie zajmuje to duzo czasu :)

lakierom daję 5, ale ogólnie 4 za tandetne opakowanie - może dobre dla szalonej nastolatki, ale nie dla mnie :)
poza tym opakowanie ma jeden mały felerek - mianowicie w dwóch z czterech lakierów, wyszedł mi pedzelek z zakrętki, łatwo ta usterke usunęłam sklejając obie części "Kropelką" ale za takie pieniądze, nie powinno sie to wogóle zdarzyć !!!