Avon, Naturals, Poppy Flower & Almond Milk, Moisturizing Shampoo (Szampon nawilżający `Kwiat maku i mleczko migdałowe`)

Nawilżający szampon wzbogacony kompleksem BioSeed - wyciągami roślinnymi o właściwościach odżywczych, kojących i ochronnych. Przeznaczony do włosów suchych lub/i farbowanych.

nawilzajacy?!

´´Nawilzajacy´´ w nazwie to jakas kpina! Mam wlosy normalne sie,a ten szampon tak je wysuszyl, ze wygladaly bardzo niezdrowo, byly sianowate, bez polysku w dodatku zniszczyl mi koncowki.Szampony Naturals niczym sie nie roznia od siebie oprocz nazwy i zapachu, dla moich wlosow sa okropne, jakbym wyszorowala je jakims detergentem. Nie nadaje sie dla wlosow farbowanych, bo jak juz pisalam takie wlosy wymagaja pielegnacji i NAWILZENIA, a ten pseudo szampon poprostu wysusza i nic poza tym nie robi. Nie polecam.Używam tego produktu od:dawno

Kiedyś dobry, teraz okropny

Używałamn tego produktu dawno temu i był świetny, byłam nim zachwycona, włoski były miękkie, pachnące, gładkie, ładnie się kręciły ogółem ideał. Postanowiłam do niego wrócić kupiłam niedawno dużą butle, a tam poza zapachem jakby zupełnie inny szampon, zostawił mi siano na głowie, włosy były tak splątane, że nie mogłam ich rozczesać, jeden wielki kołtun, bez blasku, jedna wielka masakra. Nie wiem co się stało z tym szamponem, był taki fajny.

Używam tego produktu od:kilku lat

Ulubiony

Jeden z najlepszych szamponów,jakie do tej pory testowałam. Po prostu był na medal. I to nie tylko zapach- nie do przebicia,ale też i wspaniałe działanie.
Tylko cieszyć się pięknymi włosami:)
Kiedy zapuszczałam własne,trochę mi się niszczyły,więc postanowiłam użyć tego kosmetyku. Może coś da? I dał:). Kupię jeszcze na pewno, bo takich produktów się nie zdradza ;p.

Używam tego produktu od:Któregoś roku

lubiłam

Kosmetyk kiedyś stale był na mojej półce w łazience. Nie wiem, czemu przestałam go kupować, bo był naprawdę świetny.

Miałam wiele szamponów z tej serii, ale nie warto o innych pisać ;/ Ten natomiast idealnie pasuje do moich włosów suchych na końcach i tłustych u nasady. Moje wtedy wymagające włosy były nawilżone, puszyste, gładkie i miękkie. Może jeszcze do niego wrócę, gdyż naprawdę spełnił moje oczekiwania. Jedyną jego wadą jest, że słabo się pieni. Normalna ilość jaka zawsze biorę szamponu nie wystarczy, żeby włosy porządnie umyć-mam takie wrażenie, że muszę wycisnąć go naprawdę dużo, ale ostatecznie wystarczy rozciapkanie go z wodą :)

Używam tego produktu od:dawno temu, wydajny
Ilość zużytych opakowań:dużo kiedyś

mega delikatny :)

super szamponik,nie rozumiem jego słabych recenzji:

plusy:
-mega delikatny!skora nie swedzi,nie piecze
-delikatny zapach
-wlosy sa miekkie i puszyste
-swietnie sie pieni i dobrze zmywa
-jest bardzo wydajny
-pomimo tego,ze mam sklonnosc do przetluszczania sie wlosow ten szampon pomimo,ze jest do suchych nie przyspiesza wydzielania sebum,nie obciaza wlosow to dla mnie duzy plus bo wlosy mi sie syzbko przetluszczaja u nasady,ale ogolnie sa suche i zniszczone
-kolejny plus jest zwiazany z jego delikatnascia bo mam skore alergiczna i atopowa poprostu mycie glowy tym szamponem do przyjemnosc i ulga dla mojej skory :)

nie wiem jak z nawilzeniem bo krotko do uzywam,ale wlosy sa po nim bardzi ladne,puszyste i jakby ich bylo wiecej :)

Używam tego produktu od:od niedawna ;)

na 3

+ładny zapach, delikatny
+wydajność ok
+dobrze sie pieni
+ włosy długo nim pachną
+estetyczne opakowanie

-nie nawilża włosów, choć też nie wysusza, ogólnie bez zachwytu choć nie mogę mu zarzucić jakichś dużych wad

Używam tego produktu od: 2 lata

Jest super. Po pierwsze i najważniejsze ładnie i długo pachnie. Po umyciu nim włosów nie muszę stosować odżywki chociaż nie jest to szampon z odżywką za co wielki plus. Włosy dobrze się po nim rozczesują. Wg. mnie nie ma żadnych wad więc daję wszystkie gwiazdki. Napewno do niego wrócę.Używam tego produktu od: 2 miesięcy

A miało być tak pięknie...

Szampon ma żelową konsystencję i przyjemny zapach ale to tyle jeśli o zalety.
Miał to być szampon nawilżający ale na obietnicach producenta się skończyło. Nie nawilża a co gorsze plącze okrutnie włosy, ciężko je rozczesać nawet po zastosowaniu odżywki.
Rozczarowanie totalne, bo poza zwykłymi właściwościami myjącymi żadnych plusów.
Używam tego produktu od : marzec 08
Ilość zużytych opakowań : 1/3

nawilża

kolejny, udany szampon naturals.
-bardzo dobrze nawilża włosy
-nie obciąża ich, są po nim lekkie i puszyste, mają dużą objetość
-dobrze się spłukuje
-wydajny
-ładnie pachnie-słodko-jak makowiec:slina:
-mocno się pieni
-nie podrażnia, nie powoduje łupieżu

xD

Kupiłam kiedyś razem z odżywką i byłam przyjemnie zaskoczona, włosy po nim były mieciutke i lepiej nawilżone. ochrony koloru nie zauważyłam ale to mu wybaczam, przyjemnie pachnie, ma niską ceną, jedynym minusem jest opakowanie z którego trudno po zużyciu ponad połowy wydobyć szamponUżywam tego produktu od: 2 miesiące
Ilość zużytych opakowania:2 opakowania

wybawienie

Od zawsze mialam bardzo zniszczone suche wlosy, a dodatkowo niszczylam je niewlasciwymi farbami, innymi detergentami, nadmierna stylizacja oraz nieodpowiednimi kosmetykami.
Pewnego dnia, przegladajac katalog avonu natchnelam sie wlasnie na ten szampon. nawet sie nie zastanawialam od razu zamowilam szampon wraz z odzywka z tej samej serii oraz tego samego rodzaju.
po paru dniach, kiedy zamowienie dostarczyla mi konstulatnka od razu wyprobowalam go na moich nieszczesnych wlosach. o dziwo juz po pierwszym zastosowaniu szamponu, a nastepnie odzywki zauwazylam dosc pokaznia roznice. z kazdym uzyciem efekt poglebial sie, utrwalal. po skonczeniu ok 2 opakowan wrocilam do szamponu do wlosow normalnych, lecz co jakis czas stosuje to moje cudo i na prawde jestem zachwycona,
GORACO POLECAM, P - O - L - E - C - A - M !!

Używam tego produktu od: ponad 1 roku
Ilość zużytych opakowań: powyzej 10

wysuszacz!

zgadzam się w 100% z wypowiedzią mojej poprzedniczki. Zamiast nawilżać strasznie wysusza włosy. Nie mogę ich w ogóle rozczesać! Kupiłam bo chciałam zaoszczędzić czasu i mieć szampon z 2w 1. Nie kupię go już nigdy więcej. Ma miły zapach i konsystencję, ale nic poza tym.

Używam tego produktu od:w tamtym roku w lecie