Avon Naturals, Herbalcare, Poppy Flower & Almond Milk, Moisturizing Conditioner (Nawilżająca odżywka `Kwiat maku i mleczko migdałowe`)

Odżywka przeznaczona do włosów suchych i/lub farbowanych. Wzbogacona kompleksem BioSeed - wyciągami roślinnymi o właściwościach odżywczych, kojących i ochronnych.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Stearamidopropalkonium Chloride, Dicetyldimonium Chloride, Stearamidopropyl Dimethylamine, Dimethiconol, Isopropyl Alcohol, Phenoxyethanol, Parfum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cetearyl Alcohol, Choleth-24, Methylparaben, Citric Acid, Ceteth-24, Propylparaben, Disodium EDTA, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Alcohol Denat., Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Helianthus Annuus Seed Extract, Diazolidinyl Urea, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Papaver Rhoeas Extract, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Tocopheryl Acetate, CI 14700, CI 15985, CI 17200, Amyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Hexyl Cinnamal.

Cena: 8,90zł / 200ml

Bardzo dobra

Plusy:
-fajny zapach
-gęsta konsystencja
-naprawdę dobrze nawilża, włosy są gładkie, dobrze się rozczesują (a zawsze potrzebuję jeszcze dodatkowo jedwabiu)

Minusy:
-Opakowanie

Tak więc mogę z czystym sercem polecić dla suchych włosów potrzebujących nawilżenia :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

och co za zapach

Wystawiam dobą opinię tej odżywce bo:
-ślicznie pachnie a włosy po niej utrzymują zapach,
-nie obciąża włosów,
-włosy są gładkie i mają połysk
-cena jest niska.
- konsystencja gęsta przez co i odżywka jest wydajna.
Nie lubię tej butelki bo trzeba się nieźle namęczyć by wydobyć z niej produkt.
Teraz dokupię szamponik z tej serii i zobaczymy czy też będzie miał tak wysokie u mnie noty.
Odżywkę polecam.

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:połowa 1

W porządku

Główną zaletą tej odżywki jest nieobciązanie włosów, a przy moich jest to wieczny problem. Dodatkowo bardzo ułatwia rozczesywanie, włosy są miękkie, z ładnym połyskiem, generalnie nie narzekam. O sianie na głowie po jej użyciu mowy być nie może, za to jeśli ktoś się spodziewa cudów (związanych tak z nawilżaniem, jak i z regeneracją), to się zawiedzie. Dlatego ***, cztery są zarezerwowane dla efektów bardziej spektakularnych :)

Mimo wszystko na pewno do niej wrócę, bo bardzo podobaja mi się moje włosy po jej użyciu.

ilość zużytych opakowań: 1

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

nieeee...

Po szamponie z tej serii przyszedł koszmar wydobywania tym razem odżywki z tego paskudnego opakowania, tak jak szampon bardzo ładnie pachnie ale na tym kończą się jeje zalety.Po jej użyciu w ogóle nie miałam wrażenia, że moje włosy miały na sobie odzywkę! Nic chyba nie robi i włosy nie sa po niej fajne. Ot,kosmetyk za parę groszy, na wakacje może być.

I tak, i nie

Mam mieszane uczucia do tej odżywki. Nie zachowuje się jak typowy produkt do włosów farbowanych, tj. nie nadaje im poślizgu, nie nawilża niemal wcale(!), nie ułatwia rozczesywania. Gdyby nie inna odżywka bez spłukiwania, którą kładłam na wierzch, tej tutaj dałabym pewnie tylko 1*.
Ale... ma swoje zalety. Przede wszystkim nie obciąża włosów, jak czyni to wiele odżywek do farbowanych, co z kolei często -wbrew ich nazwie- odbiera włosom blask. Po użyciu tej, miałam włosy wyjatkowo lśniące, sypkie, długo czyste. Odżywka błyskawicznie się spłukuje (ma śmieszną, żelowatą konsystencję), co jest nie bez znaczenia (oszczędność czasu!). Myślę, że dla włosów niebarwionych byłaby idealna, tym koloryzowanym nie wystarczy jako samodzielna, jedyna pielęgnacja.