NYX, Tame & Frame, Tinted Brow Pomade (Pomada do brwi)

NYX, Tame & Frame, Tinted Brow Pomade (Pomada do brwi)

Pomada w żelu gwarantująca idealnie podkreślone brwi.
Formuła wodoodporna.
Występuje w 5 odcieniach.

raczej na nie

Jest to pomada do brwi z tych delikatniejszych i nie "przepigmentowanych" nie każdemu będzie to odpowiadać, ale mi akurat pasuje bo potrzebuje tylko uzupełnić luki już w dość bujnych brwiach. Odcień o raczej neutralnej tonacji szkoda, że nie chłodniejszy, a taki się wydawał na swatchach, za to faktycznie jasny. Pomada jest też bardzo wydajna. Niestety konsystencja jest zbyt sucha, topornie nakłada się na pędzelek i utrudnia to aplikację, można podratować się duralinem, ale wydłuża to jej czas, mając pisak lub kredkę zrobię to szybciej, a rano jak wiadomo każda sekunda się liczy, więc polecam tylko gdy mamy czas na takie zabawy np. przed jakimś większym wyjściem gdy chcemy by brwi były precyzyjnie wyrysowane i jednocześnie naturalne

Dobra

Pomada to ostatnio mój ulubieniec. Niestety nie sprawdzi się każdemu. Jestem brunetką o prawie nie widocznych brwiach, mam dość delikatną urodę. Lubię czasem poszaleć z makijażem i do tego ona jest idealna. Pomada jest średnio napigmentowana co ma swoje plusy i minusy - jeżeli chce zrobić delikatny makijaż to również zrobię delikatne brwi, a z drugiej strony przy mocniejszym makijażu, mocniejsze brwi też zrobi ( przy większym pracowaniu ) Także nie polecam tej pomady osobom z CIEMNYMI oraz GĘSTYMI brwiami. Produkt długo utrzymuje się (mam problemy z trwałością kosmetyków) , ma ładne opakowanie oraz przyjemną konsystencje.

Kolor: chocolate

Pomada jest tylko ok. Nie sa mocno napigmentowane wiec ja jako blondynka uzywam kolor chocolate. Teraz jak w koncu zdecydowalam sie w koncu kupic pomade z abh, to juz uzywam nyxa mniej jako ze naprawde widac roznice w jakosci produktu. Nie jest to zla pomada i pewnie jesli nie zdecydowalabym sie kupic abh, to nadal bym jej uzywala.

Beznadziejna.

Kupiłam ją z polecenia pani w douglasie.
Wybrałam wersję najjaśniejszą BLONDE.
Ma piękny jasny kolor, i całkiem niezłe plastikowe opakowanie. Jest kompletnie nie trwała i w miejscu nałożenia pomady przy kolejnym przejechaniu pędzlem całkowicie zanika. W ciągu dnia kruszy się i roluje.

Są lepsze

Za te pieniadzę można kupić zdecydowanie lepszy produkt. Jestem fanką marki Nyx i produktów do brwi, więc oczywiście musiałam przetestować ich pomadę. Jest to niestety moje największe rozczarowanie jeżeli chodzi o kosmetyki Nyx

Polecam!

Używałam pomady przed zrobieniem sobie makijażu permanentnego. Moje brwi ne spotkały lepszej! Używałam wiele kredek, cieni i żeli. Nic tak rewelacyjnie i naturalnie nie dało efektu Wow jak odcień Brown z nyx. Mam bardzo ciemne brwi i na moich spisał sie idealnie, przez to ze sa tak cienkie rysowałam prawie cały kształt włosków. Cena bardzo nisko jak na tak wydajny produkt.

Hmmm...

Jestem posiadaczka pomady w odcieniu blond. Jest to moja pierwsza pomada i czailam sie na nia strasznie dlugo.
Plusy:
+ fajny kolor chlodny , nie zielony :)
+ bardzo wydajna
+ duza pojemnosc
+ opakowanie = dosc lekki plastikowy sloiczek

Jednak minusow jest wiecej:
- troche tepo sie ja nklada na pedzelek
- niestety dosc malo widoczna na brwiach trzeba troszke sie namachac pedzelkiem
- szybko wysycha w pojemniczku , trzeba dodawac Duraline dosc czesto.
- cena dosc wysoka jak na taki produkt
- ogolne wrazenie jestem zawiedziona
- ciezko bylo mi zmyc z reki pomade gdy ja w sklepie testowalam jednak na brwiach juz nie trzyma sie tak dobrze
- nie jest wodoodporna niestety :(

Lekki zawód

Pomada jest trudno dostępna nawet w drogeriach z produktami NYX. Kupiłam ją w końcu na niemieckiej stronie Douglasa. Wybrałam najjaśniejszy kolor Blonde. Obawiałam się, że będzie za jasna, chociaż jestem blondynką i moich brwi prawie nie widać. Pomada zamknięta jest w prostym plastikowym słoiczku, pokrywka jest również plastikowa, ale bardziej tandetna.
Sam produkt na swatchu jest mocno napigmentowany i niełatwo go zmyć z ręki. Natomiast działanie na brwi...jestem lekko rozczarowujące. Moje brwi są rzadkie. Wcześniej używałam cieni do brwi z Catrice i żelu barwiącego, ale paletka miała i tak dość ciemne kolory i już się skończyła, więc zdecydowałam się na inną formułę. Niestety różnica kolorystyczna między odcieniem Blonde a 02 jest zbyt duża, dlatego trafiło na ten wyjątkowo jasny kolor. Do malowania brwi używam skośnego pędzelka, wcześniej łatwo radziłam sobie z precyzyjnym makijażem oka.
Produkt nakłada się topornie. Z jedną brwią mam duży problem, bo pomada momentalnie znika z włosków. Można je tak w kółko malować i wyczesywać. Chyba nie o to chodzi. Brwi utrwalam na końcu żelem, ale nie jestem zadowolona z efektu. W dodatku produkt blednie po kilku godzinach.
Moje brwi nie lubią tego produktu, ale będę musiała go wykończyć, bo przecież nie wyrzucę :)