Anti-Age Wash Away (Hydro-żel do mycia twarzy)

Anti-Age Wash Away (Hydro-żel do mycia twarzy)

Preparat do mycia twarzy z użyciem wody o właściwościach nawilżających. Zawiera kombinację wyciągów roślinnych z zielonej herbaty i świetlika lekarskiego z splami mineralnymi, d-pantenolem, naturalną betainą.
Zapewnia stymulujący demakijaż, przeciwdziała wiotczeniu skóry. W czasie mycia odblokowuje i oczyszcza pory jednocześnie odżywiając i łagodząc. Niweluje opuchliznę wokół oczu. Przeciwdziała objawom starzenia się skóry.

Cena: 12 zł / 150 ml

Szkoda kasy

Jestem posiadaczką cery mieszanej ze skłonnością do przesuszeń więc nie wiem jak działa na innych. Ujmę moją recenzję w punktach, że by niepotrzebnie się nie rozpisywać:

+ Śliczny zapach
+ Buźka jest po nim gładziutka (na początku stosowania)
+ Fajna konsystencja

- zawiers SLS
- wysusza strasznie!
- nie oczyszcza twarzy
- okolic oczu w ogóle nie oczyszcza, rozmazuje tylko

Używałam go zaledwie przez tydzień, po czym stwierdziłam że dość! nie będę męczyć mojej buźki. Na nosie zatkały mi się znacznie po nim pory a cera była wysuszona w strefie T, mimo gładkości policzków więc nie wiem co jest grane. Nie użyję go na pewno nigdy więcej. Chciałam go użyć pod prysznicem ale tam też się nie nadaje ;)
Zapach ma fantastyczny ale ogólnie nie polecam

Używam tego produktu od:miesiąca

Nie zachwycił mnie

Miły, zielonkawy kolorek, świeży zapach, "bąbelkowa" konsystencja, dość wygodna butelka, łatwość w dozowaniu odpowiedniej ilości kosmetyku, niska cena to niewątpliwe plusy tego żelu. Są jednak i minusy: kosmetyk ten słabo oczyszcza, o dokładnym demakijażu nie ma mowy. Nie próbowałam nawet zmywac nim tuszu do rzęs, gdyż zawiera na drugim albo trzecim miejscu SLS ( miałam go z pół roku temu, nie pamiętam dokładnie). I właśnie, pomimo zawartości przeróżnych "roślinnych wyciągów" oraz nawilżaczy ten żel trochę podsuszył mi skórę... Nie polecam wrażliwcom oraz skłonnym do podrażnień po SLSach. Natomiast nada się dla normalnych, mieszanych cer bez większych problemów z cerą.

Używam tego produktu od: pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: około połowy

Fajny i tani

Fajny żel, brdzo delikatnie myje,nie podrażnia, skóra po myciu nie jest ściagnięta. Mam cere tłustą ale wrażliwą z popękanymi naczynkami-świetnie się sprawdził w swojej roli. Jedna wada to,ze trudno zmyć tusz do rzęs (dlatego nie dałam mu 5* tylko 4*), nie lubię posiadac zbyt wielu kosmetyków więc makijaż zawsze zmywam żelem.
Ogólnie to szczerze polecam niewiele kosztuje a dorównuje kosmetykom z "górnej półki"

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

swietny

kosmetyn swietny, nie wysusza skory, twarz nim umyta po osuszeniu recznikiem nie sciaga sie, nie powoduje alergii, jak sie dostanie do oczu to nic sie nie dzieje, jest bardzo wydajny, bo jedna krobla bardzo sie pieni, wiec dla jednej osoby spokojnie starczy na dwa miesiace, ostatnio nawet moja mama docenila jego zalety i podbiera mi go, to jedyny minus :)

NASTAPIL BLAD, CENA TO 8,50 :) A NIE JAK PISALAM 12