Nivea Visage, Odżywczy krem nawilżający na dzień

Nivea Visage, Odżywczy krem nawilżający na dzień

Odżywczy krem nawilżający Nivea Visage do skóry suchej / wrażliwej to prawdziwa ulga dla suchej skóry, znakomity pod makijaż, szybko się wchłania.
Zawiera masło Shea i olej Sasanqua, dzieki którym wygładza i zmiękcza wierzchnie warstwy naskórka. Wyciąg z alg sprawia, że skóra staje się bardziej odporna na podrażnienia wywołane szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.
System filtrów UVA/B z witaminą E przeciwdziała objawom przedwczesnego starzenia skóry na skutek szkodliwego działania promieni słonecznych.

Skład: aqua, dicaprylyl ether, glycerin, cyclomethicone, capric/caprylic triglyceride, mirystyl alcohol, cetyl alcohol, biosaccharide gum-1, glyceryl stearate, butyrospermium parkii, octylmethoxycinnamate, tridecyl stearate, tridecyl trimellitae, sodium carbomer, camellia kissi, tocopheryl acetate, dipentaetythrityl hexacaprylate/hexacaprate, titanium dioxide, alumina, silica, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, butylparaben, DMDM hydantoin

Cena: 20 zł / 50 ml

KWC ! !! ! Niepodważalnie

Do kilku tygodni wstecz mój KWC! (zmieniłam na sebamed anti-dry na dzień)

Moge pisać i pisać o nim, najlepszy jaki miałam, "odnowił" mi cerę bo nietrafionych kremach i wieloletnich problemach z trądzikiem, wypryskami różnego rodzaju i naczynkami!

PLUSY
+ nawilża jak marzenie, ma się wrażenie że skóra puchnie przesączona odrzywieniem (przyjemne uczucie)
+ koi natychmiast wszelkie podraznienia
+ moja skóra stala sie dużo jaśniejsza, bardziej jednolita i niesamowicie gładka i mięciutka!
+ nie zatyka porów (ale trzeba umieć go aplikować- nałożyc ciut większą warstwę, odczekać 5-10 minut i zmatowić dociskając chusteczkę - mogę obiecać że tak fantastycznej cery jak po takiej aplikacji nie miałyście! jak u niemowlaka aż żal nakładać makijaż, więc lepiej zrezygnować :D bo buzia wygląda tak świrza i przejrzyście że nie potrzeba ;))
+pięknie pachnie ja uwielbiam te zapachy nivea , niby podobne w każdym kremie ale o jedną dwie nuty inne :)
+ tani jak za darmo ( zawsze kupowałam międzi 12 zł- a 16 zł, nigdy nie zapłaciłam więcej)

MINUSY
- :( po około dwóch latach naprawdę regularnego stosowania (na dzień i czasem na noc na zmiane z kremem nivea visage, pod makijaż mieszany z kremem tonującym nivea visage i kremem nivea visage do cery normalnej imieszanej) uznałam że czas zmienić na coś mniej chemicznego (chociaż on akurat aż tak bardzo bardzo mocno chemią przeładowany nie jest :) ) o zaczły mi jakby krostki wyskakiwać i jakby zaczał źle reagować ze słoneczkiem :(

!!!!!POLECAM!!!!

Używam tego produktu od: około 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 30 i więcej

Niestety

Nie jest to kosmetyk dla osob ze skórą wrażliwą .... dopiero po kilku zmaganiach z kremami Nivea i innych firm z podobnej półki zoientowałam sie ze nie ma co oszczedzac na kremach - taki sam jak inne - nie nawilża doglebnie, powoduje zaczerwienienia cery i wywołuje nawroty AZS (u mnie oczywiscie)

zwykły

Trudno mi się zgodzić z kwalifikacją, że jest to krem do skóry w każdym wieku. To raczej krem dla natolatek i młodych dziewczyn, które nie mają problemów z cerą, a na dodatek nie bardzo troszczą się o ochronę przeciwsłoneczną, bo krem chroni przed UV w minimalnym stopniu. Jest lekki, miły w użyciu, ładnie pachnie, ma przyjemne opakowanie, wchłanie sie nie najgorzej, ale jego działanie ogranicza się do doraźnego nawilżenia i zmiękczenia. Trudno oprzeć się wrażeniu, że to gorsza wersja Nivea Soft. Ma zdecydowanie za wysoką cenę.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

dobrze nawilża

Co do nawilżenia nie mogę mieć zastrzeżeń, buzia jest dobrze nawilżona, gładka, krem dośc szybko się wchłania, jest dobra bazą pod makijaż. Szkoda tylko, że posiada niskie filtry. Mam nadzieje, ze nivea wprowadzi na nasz rynek ulepszony kremik z wiekszymi filtrami.

za małe nawilzenie

Zacznę optymistycznie. Od zalet. Ładnie pachnie, ma przyjemne opakowanie - ładne, wygodne w użyciu i higieniczne. Łatwy w aplikacji, lekko się rozsmarowuje, szybko wchłania. Ale cóż z tego skoro nie spełnia swojego podstawowego kremowego obowiązku - nie nawilża... nie umywa się nivea soft

świetny

kremik bardzo fajny. akurat na potrzeby mojej buzi. teraz po wakacyjnych wojażach potrzeba mi było nawilżenia i odzywienia i ten kremik spisuje sie na medal:) szybko sie wchłania,nie zostawia na buzi tłustego filmu, jest wydajny i jest go duuuzio w tubce ;d do tego ma filtry uva/uvb wiec dodatkowo chroni buzke :)

lekko nawilza

jedyna wada tego kremu jest zapach, bo go nie lubie! ale poza tym to jest fajny, nawilza, lekko natluszcza, nie powoduje alergii no i ma filtr przeciwsloneczny, tego wlasnie potrzebowalam.
uzywam go latem, wtedy kiedy moja buzka nie potrzebuje mocnego nawilzania, bo na zimei zimny wiatr nie wystarcza, nie chroni

wspaniały!!

miałam bardzo duze problemy z cera. raz była przesuszona a innym razem za bardzo nawilzona. postanowiłam zaryzykowac z tym kremem i nie załuje! krem doskonale nawilza, cera jest po nim odswiezona. nie zostawia tzw filmu. cera po nim sie nie błyszczy...

kremik dla mnie

dla mojej skóry bardzo dobry, jako ze jest ona sucha i lekko wrażliwa. Stosowałam go latem i jesienią okazal sie być strzałem w 10!Jest wydajny, wystarczy tylko odrobinka i skórka robi sie gładka, mięciutka czuć ze jest nawilżona odżywiona i lekutko natłuszczona - nie ma potwornego uczucia sciągnięcia.Wchłania się migiem, wiec makijaż mozna nakladać praktycznie od razu.Do tego ładnie pachnie i ma dobrą nie za rzadką i nie za gęstą konsystencję. Minusik za troche niskie filtry ale ogólnie - kremik dla mnie i powrócę do niego cieplejszą porą.

umiem czytać

Nie rozumiem ocen Wizażanek, które obraziły się na ten krem za to, że nie matuje. Jak krem do suchej skóry ma matować, kobity? Może by tak przeczytać najpierw to, co producent napisał na tubce, a nie wypisywać głupot :( To nie jest krem przeznaczony dla mieszanych i tłustych cer, więc na pewno nie będzie matował, podobnie jak Roman Giertych nigdy nie będzie śpiewał Międzynarodówki.Krem jest naprawdę niezły, przyjemnie nawilża, jego gęsta konsystencja nie wpływa jednak na wchłanialnośc - szybko wnika w skórę nie zostawiajac tłustej powłoki :) Czuć, że odżywia skórę, która w czasie dnia nie jest ściągnięta. Nadaje skórze ładny koloryt, wyraźnie "ożywia" cerę. Ma jakieś tam filtry, ale raczej znikome.Znakomicie rozprowdza się na nim podkład. Mógłby jednak posiadać wyżse filtry i być bardiej wydajny.

Jakby stworzony dla mnie

Dla mojej suchej skory rewelacja. Szybko sie wchlania, lecz nie mam wrazenia, ze wyparowal i juz nie dziala. Wrecz przeciwnie - skore mam dobrze nawilzona caly dzien, nawet po nalozeniu makijazu.

Używam tego produktu od kilku miesiecy/ Ilość zużytych opakowań: zaczelam czwarte

P.S. Odejmuje gwiazdke po pojawieniu sie All Around Protection SPF15 (amerykanska wersja Complete Protection Nivea Visage), ktorej uzywam (krem tu oceniany zostal wycofany z rynku am.). Nie dziwie sie poniewaz mial znikome filtry i po prostu zostal zastapiony kremem o podobnym dzialaniu, lecz ulepszonym. Jednak to co napisalam wyzej dalej podtrzymuje, bo bardzo lubilam go stosowac, jednak musialam stosowac podklad z wyzszymi filtrami.

OK

Nawet byłam z niego zadowolona. Dobrze nawilża, nadaje się pod makijaż, ładnie pachnie.