Pure Color Eyeshadow (stara wersja)

Pure Color Eyeshadow (stara wersja)

Pure Color EyeShadow to produkt o nowatorskiej formule, zamkniętej w lśniącym przezroczystym opakowaniu, która zapewnia intensywny, trójwymiarowy kolor trwający cały dzień.
Kolekcja Pure Color EyeShadow jest uporządkowana według grup i funkcji kolorów. Metoda ta gwarantuje stuprocentowy rezultat.
Każda z sześciu grup kolorów powinna być stosowana według zasady tzw. 3 kroków, tak aby uzyskać oczekiwany efekt. Poprzez uproszczenie procesu wyboru, istnieje możliwość osiągnięcia perfekcyjnego wyglądu w ciągu kilku minut. W palecie proponowanej przez Estee Lauder są miękkie kolory neutralne, piękne pastele oraz opalizujące i mieniące się odcienie. Delikatna baza umożliwia nakładanie koloru w cienkich warstwach, a osiągnięta intensywność zależy wyłącznie od nas. Paleta kolorów zawiera także odcienie "pop" ( odcień mieniącej się cytryny i cukierkowego różu), które są odzwierciedleniem letniej mody na miłość, flirt oraz romantyczne przygody. Możliwości są nieograniczone, zależą wyłącznie od naszej inicjatywy twórczej, sprawiają, że każda z nas staje się artystką i może stworzyć swoje własne "dzieło".
Dzięki Pure Color EyeShadow wkroczysz w trójwymiarowy świat kolorów!

Cena: 100 zł

mega zaskoczenie!

Cień wpadł w moje ręce przez przypadek i to już nie będąc pierwszej młodości (wszak to starsza wersja) Nie spodziewałam się , że będzie to taki hit.
Mam kolor pale moon. To odcień idealnu dla mnie! Delikatny zimny róż bez nadmiernego połysku. Ożywia oko ale wygląda naturalnie i nie tandetnie. Poza tym cień jest mega trwały. Opakowanie piękne, malutkie i cieszy oko. Nie mam się do czego przyczepić i to chyba jedyny cień, który kupię na zapas. Boję się,ze zanim ten się skończy, już nigdzie go nie utrafię. A skończy się, jak to cień, nie wiem kiedy. Niby jest niewielki ale używam go nagminnie i niemal nie widać ubytku.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy?

ładne opakowanie ale zawartość

Produkt jest ładnie opakowany. Kształt nawiązuje do kostki lodu. Ale to wszystko.... Produkty jest mało tylko 1,7 g do tego jest mini lusterko które jest totalnie nie przydatne ( brudzi się od samego cienia ). Zawiasy opakowanie są bardzo delikatne i łatwo jest jest połamać. Kolory są w sumie w porządku. Niestety jakość tego cienie nie jest proporcjonalna do ceny.

Używam tego produktu od:2
Ilość zużytych opakowań:2007

Mam mieszane uczucia...

Mam 6 kolorów cieni w palecie z różem i szminkami. I mówiąc szczerze cienie najmniej mnie zachwyciły.
Kolory owszem przepiękne (Ivory Box- świetny cień bazowy!) po nałożeniu na powiekę wydają mi się jednak bladawe (mało pigmentu???), konsystencja jak najbardziej w porządku, bardzo drobno zmielona ;) przyjemna.
Jednak od cieni do powiek wymagam przede wszystkim trwałości, nie zbierania się w załamaniach powiek i nie blaknięcia kolorów w ciągu dnia. Niestety te cienie choć miałam jak najlepsze podejście nie spełniają tych warunków. I tak pozostanę przy paletkach Revlon Colorstay o niebo tańszych, za to trwałych.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Starzenie się skóry - dieta

średnie

Mam odcień jasnego ślicznego różu candy cube. Cienie mają bardzo przyjemną w aplikowaniu konsystencję, dodatkowy plus to duży i wygodny w użyciu aplikator.
Gorzej jesli chodzi o same cienie, otóż:
- kolor mało widoczny, jak dla mnie za mało ma pigmentu
- kolor po 3 godz blaknie
- po dłuższym czasie - 8 godz zaczyna sie zbierać w załamaniu powieki
Oprócz tego nie podoba mi sie opakowanie, a na zamknięciu można sobie paznokcie połamać. Ja ich raczej bym nie poleciła

Używam tego produktu od:pół roku

bez zarzutu

Jakościowo to naprawdę bardzo dobre cienie. Trudno im cos zarzucić. No może poza opakowaniem - mi tez poobtłuiwały sie plakietki EL na przedzie.

Podsumowując- cienie "ciut" drogie jeśli wziąć relację wielkości (1,7grama) do ceny. Stąd nie wiem czy pozwole sobie na zakup kolejnych...
Mam Ivory Box i Rasperry Pop.

edycja 2010 r.
Odryciem są paletki z tych cieni dostępne bądź na wolnocłówce bądź w wersjach GWP - dla mnie strzał w 10. Cienie sa tak obłędnie wydajne, że nawet kasetka wystarcza na długo. Pokochałam ten subtelny efekt rozświetlonego oka, bez drobinek, nachalnej perły. Cienie wystęują najczęściej w wersji półmat. Kolory są z reguły transparentne ale rewelacyjnie cieniują oko. Bez najmniejszego trudu nakładają się tam gdzie trzeba tworząc smugę światła i koloru. Świetne.
Używam tego produktu od:

KWC!

Najcudowniejszy cien jaki mam!

Mam piekny odcien Cinnamon - cos pomiedzy brudnym złotem a złotawym brązem. Odkad uzywam tych cieni, juz od wielu osob uslyszalam, ze w tym kolorze bardzo mi do twarzy ;-).
Cien ma bardzo mila konsystencje - jest bardzo drobno zmielony, pudrowy i tak miekki, ze prawie kremowy. Nakladanie go na powieki to sama przyjemnosc.

Natezenie koloru mozna stopniowac. Kiedy naloze go palcami, uzyskuje mocny, blyszczacy, wieczorowy efekt. Nakladany pacynka - delikatnie podkresla oczy dyskretnym polyskiem, w sam raz do pracy.

Najwazniejsze, z enie zbiera sie w ogole w zalamaniu powiek i wytrzymuje od wczesnego ranka do poznego wieczora w stanie nienaruszonym - i to jest glowna roznica pomiedzy tym cieniem, a niskopolkowymi. Tamte daja moze podobny efekt, ale maja duzo mniejsza trwalosc.

Do tego wszystkiego jeszcze to sliczne, eleganckie pudeleczko z lusterkiem. Az milo na nie patrzec i trzymac je w dloniach:-))

Tylko ta cena... Ale mysle, ze ten kosmetyk jest jej warty.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

dużo fajnych kolorów

Cień zupełnie mnie zadowalający - konsystencja bardzo miałka, sprasowany nie za mocno, suchy, spora pojemność, dobry do nakładania zarówno pędzelkami jak i paluchem. Trwałość całkiem całkiem. Możliwość wielu kombinacji przy nakładaniu - cień dobrze miesza się z innymi, nie stapia się natychmiast i bezpowrotnie ze skórą, można go ładnie rozprowadzać. Duża paletka ślicznych kolorów + bardzo udany odcień matowego beżu (podobny do pudru prasowanego) nr 50 sand box (trudno spotykany naturalny odcień typowo podkładowy). Opakowania kilka lat temu rzeczywiście robiły wrażenie, teraz podobnych cudeniek jest na rynku mnóstwo. Poza tym trwałość opakowania średnia - uszkadzają się zawiaski. Lusterko tej wielkości też raczej pełni rolę gadżetu;)

Ilość zużytych opakowań: 3 niedokończone (3 kolorki)

Super!!!

Jestem bardzo wybredna w kosmetykach..wydaję fortunę a później żaluję .Cień akurat trafił w dziesiątkę!!!Trzyma się cały dzień ...pieknie się nakłada-można zrobić parę tricków z nim...a ja powoli kompletuję kolory.

Ps.Gdyby ktoś znał adres allegro na ten cien bardzo proszę -cena woła o pomstę do nieba!!!

Używam tego produktu od:dwa tyg

nietrwały

Moim zdaniem cień na powiece jest nietrwały. Używam koloru PURPLE MOON - brudny ciemny fiolet. Być może widać tę cechę cienia dopiero na takim ciemnym odcieniu, trudno mi powiedzieć, w każdym razie cień po nałożeniu bardzo szybko znika - częściowo jakby w ogóle wyparowywał, tracił kolor, a reszta zbiera się w załamaniach powieki tworząc nieestetyczne kreseczki. Poza tą podstawową wadą cień jest świetny - ma pudrową konsystencję, doskonale się nakłada, ma piękne opakowanie. W każdym razie nietrwałość tego cienia moim zdaniem go dyskwalifikuje, zwłaszcza że każdą nierówność i niedokładność przy takim ciemnym kolorze bardzo widać i jest to rażące.

Super

Najpierw tak: od każdego kosmetyku wymagam przede wszystkim tego, o czym zapewnia producent. A producenci ekskluzywnych kosmetyków obiecują sporo. I często to się sprawdza.
Mam orzechowe oczy i 2 cienie:
+mandarynkowy
+cytrynowy

Cienie - jak zauważyła poprzedniczka - nie zmieniają koloru cały dzień. Trzymają się tak długo, jak tusz Hypnose - także cały dzień! Świetna miałka konsystencja, która uległa sprasowaniu.
Nawet aplikator jest o.k., choć dotąd używałam pędzelków.
Nie podrażniają, cena jest do przeżycia, bo cienie cechuje superwydajność.
Polecam!

Dobre, ale...

Długo chorowałam na te cienie, z powodu przepięknego opakowanie (niezły powód ;) ) no i mnogości kolorków.
W końcu sprawiłam sobie śliczny zimny brąz, z uczuciem jakbym Pana Boga za nogi złapała :D
Cień generalnie jest dobry- dla mnie największą zaletą jest jego trwałość- nawet deszcz czy upały mu nie straszne, pod tym względem bije Diora na głowe ;) Kolorek super, dość mocno napigmentowany, na powiece wygląda tak jak i w pudełeczku, nie ulega żadnym przeobrażeniom.
No a teraz wady: lusterko w tym opakowaniu wymyślono chyba tylko po to, żeby denerwować nim ludzi! Na co komu takie maleńkie lusterko? Uhh... Po drugie te cienie są bardzo pudrowe- pewnie temu zawdzięczamy tą trwałość, ja jednak wole takie o konsystencji bardziej satynowo-kremowej. I trzecia wada i zarazem główny powód dlaczego ten cień nie dostanie ode mnie 5 gwiazdek- ciężko go od "jednego machnięcia" równo rozłożyć na powiece, trzeba nad tym troszkę się pomęczyć.
Mimo tych wad i tak go lubie, polecam i chwale na wszystkich odpustach :D

****

Moj romans z linia Pure Color rozpoczal sie juz sporo czasu temu, jednak jakos dotychczas nigdy nie chcialo zasiasc mi sie do masowego oceniania jej produktow. Czas to nadrobic :)
Z trudem wybralam 3 odcienie z bogatej palety EL - kolorow jest co niemiara, a kazdy nastepny bardziej urzekajacy od poprzedniego ;) Ostatecznie wybralam Ivory Box (delikatna opalizujaca ciepla biel), Camouflage (kolor cimengeo khaki, ciemna brudna zielen) oraz Mocha Cup (odcien kawy z mlekiem).
Cien ma aksamitna konsystencje. Gladko naklada sie go na powieke, a ten pokrywa ja jednolitym glebokim kolorem. Oko jest delikatnie rozswietlone, wyglada swiezo i bardzo atrakcyjnie. Cien jest niezwykle trwaly. W ciagu dnia trwa na swoim miejscu bez wzgledu na warunki atmosferyczne - czy to upal, czy to deszcz ;) I chociaz stosuje je bardzo czesto (zeby miec pretekst do kupienia nowych odcieni ;) to nie moga sie skonczyc - sa straszliwie wydajne.
W zasadzie po tylu pochwalach moglabym im dac 5 gwiazdek, bo bez watpienia na nie zasluguja. Jednakze nie dam z powodu opakowania. Chociaz nieziemsko ladne jest totalnie niepraktyczne i... szybko sie niszczy. Aplikatorek fruwa po calym kuferku, bo nie mozna wlozyc go wewntarz opakowania, z lusterka dolaczonego do cienia (wrecz mikroskopijnego) nie korzystam, a wierzchnie wieczko z powodu swojego ciezaru odrywa sie (!).

Uzywam tego kosmetyku od ponad roku
Ilosc zuzytych opakowan: w trakcie 3