Mildness, Balsam do włosów przetłuszczających się

Mildness, Balsam do włosów przetłuszczających się

Balsam do włosów do spłukiwania z formułą wzbogaconą mlecznymi proteinami i ekstraktem z pomarańczy pozwalające włosom zachować naturalną wilgotność przez długi czas. Efektywnie wzmacnia je i uodparnia na uszkodzenia. Włosy odzyskują miękkość, siłę i zdrowy blask. Balsam ułatwia rozczesywanie oraz modelowanie fryzury.

Cena: 6 zł / 500 ml

bdb

mimo,że jest do włosów przetłuszczających,nie wysusza włosów,a raczej powiedziałabym nawilża je,sprawia,że włosy są lśniące,dobrze się rozczesują i mniej przetłuszczają.Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny:)

Ujdzie

Jest to zupełnie przeciętny balsam do włosów, który można kupić w czasach posuchy finansowej. Ułatwia rozczesywanie włosów, dobrze się spłukuje, nie obciąża. Ma jednak zbyt rzadką konsystencję i jest dość mało wydajny, a najbardziej nie podoba mi się jego zapach - taka sztuczna, landrynkowa mandarynka, yhh.
Poza tym ja generalnie nie lubię balsamów, które trzeba spłukiwać, więc raczej nie powtórzę tego zakupu.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.

w porządku

Bylam z niej zadowolona. Jak dla mnie optymalna konsystencja, znosny zapach. Do tego niedroga i w duzym opakowaniu. Cena jak najbardziej przystepna i warto sprobowac.

Jak makijażem powiększyć usta

wydajna i tania

Bardzo przyzwoita odżywka za niewielkie pieniądze, wystarczy potrzymac minutkę po umyciu włosów i włosy są mięciutkie, pachnące pomarańczą i ładnie się rozczesują. Myję włosy codziennie więc taki balsam to dla mnie świetna rzecz, raz lub dwa razy w tygodniu nakładam maskę na włosy i taka pielęgnacja w zupełnośći mi wystarczy. Jestem zadowolona że go kiedyś znalazłam. Szkoda że jego zapach nie jest bardziej ożeźwiający.