Revlon, ColorStay, Overtime Sheer Lipcolor

Revlon, ColorStay, Overtime Sheer Lipcolor

Pomadka-błyszczyk o długotrwałym działaniu. Producent obiecuje 8-godzinną trwałość. Pomadka zawiera sztyft nawilżający z ekstraktem soi i rumianku. Dostępna w ośmiu kolorach.

Cena: 8,79USD

fenomenalny błyszczyk

Witam, pomadka jest fenomenalna, nie zmywa się, ma piękne kolory i można się nie obawiać, że rozmaże się czy zejdzie wraz z posiłkiem. Na błyszczyk trafiłam przypadkowo-dostałam w prezencie (właściwie 2 kolory), a teraz pilnie poszukuje ich, a niestety nigdzie nie mogę znaleźć. Gdzie kupujecie to cudo? Poszukuje koloru intensywnie czerwonego bez odcieni pomarańczy czy różu. Pomóżcie bo nie mam już pomysłu gdzie szukać...

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

mój KWC

Jest to rewelacyjny błyszczyk. Zacznę od tego,że jest naprawde trwały nie straszne mu jedzenie i picie... Wytrzymuje cały dzień bez żadnych poprawek. Nie rozmazuje się, nie pozostawia śladów. Producent w pełni dpełnia swoje obietnice. Tak jak każdy długotrwały błyszczyk wysusza delikatną skórę ust. Ale ja mam na to sposób wystarczy kilkakrotnie nałożyć bezbarwny błyszczyk. Posiadam kolor czerwony (over wine) jest on intensywny taki jaki oczekiwałam z delikatnymi drobinkami. Odejmuję mu pół gwiazdki za to,że wysusza. Wypróbuję jeszcze inne kolory. Godny polecenia

najlepsza szminka wszechczasów

Mam odcień czerwieni i jest to właśnie taka intensywna, pozbawiona pomarańczy czerwień o jakiej zawsze marzyłam.

Trwałość jest powodem dla którego jest to mój typ. Trwałość to największy plus, ale także paradoksalnie minus za który odejmuję pół gwiazdki. w końcu mogę jeść, pić a czerwień na ustach jest nienaruszona cały dzień, a raz po nocy była tylko lekko wyblakła. Ale nie umiem jej niczym zmyć, próbowałam wszystkiego... za to minus pół gwiazdki, ale i tak ją kocham;)

Używam tego produktu od: 3 mc-e
Ilość zużytych opakowań: pierwsze, jest dość wydajna

Manicure - marynarskie paski

Może być

Faktycznie szminka jest bardzo trwała i to duży plus, ale niestety bardzo wysusza usta (jak większość takich szminek)
Błyszczyk z zestawu znika z ust bardzo szybko, jego konsystencja jest gęsta i lepka.
Raczej zestaw nie przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: 1 m-c

niesamowicie trwała

Mam odcień enduring rose

kupiłam przez przypadek(promocja)

Jest niesamowicie trwała, utrzymuje sie kilka godzin, mozna jeść pić, a kolorowa warstwa jest nadal nienaruszona

Warstwa bezbarwna schodzi dość szybko i ma tendencję do sklejania ust .I nie jest to sklejanie typowe dla błyszczyków, czyli przenoszenie sie błyszczyka z jednej wargi na druga czy ciagnięcie się . Bezbarwna część revlona skleja jak klej :eek:

Właściwie to mam problem ze zmywaniem części kolorowej szminki , próbowałam wszystkiego(mleczka, chusteczek do demakijazu, preparatu do zmywania wodoodpornego tuszu, tłustego kremu) i nadal mi sie zdaza niedomyc szminki, co wyglada okropnie -za to nie dostał 5 gwiazdek tylko 4

Mam odczucie, ze lekko sciaga i wysusza usta
Używam tego produktu od:1.5 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bardzo bardzo dobry blyszczyk

Dla mnie to jednak błyszczyk. Bo jakos tak mi sie zawsze wydaje, ze szminki maja inny wyglad i konsystencje ;-)
Ale kłocic sie nie bede :)
Wazne ze jest to super produkt. Moj pierwszy otrzymalam z wymiany wizazowej - piekny odcien naturalnego rozu. Zakochalam sie choc rozowe szminki i blyszczyki srednio toleruje. Jednak ten kolor, trwalo, polysk mnie urzekly. Poza tym, nie wysusza ust. Nie ma nachalny drobinek ktore rozłażą sie po calej buzi a jednak ładnie się błyszczy.
Niestety zgubilam go :( Bo to takie malutkie ze ja gubie... potem dlugo nie moglam kupic az dorwalam w necie. I dalej jestem tak samo zadowolona z trwalosci i porzadnosci tego produktu.

Chyba jedno co troche mi sie nie podoba to zapach. Jest strasznie chemiczny i nie ładny, ale znika zaraz po aplikacji wiec mozna przezyc :)

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: drugie

zasłużył na szacuneczek :)

Pomadkę tę kupiłam szukając czegoś trwalszego do ust na swój ślub. Ja również skusiłam sie na odcień 800 Sheer Blossom.

U mnie pomadka, w zależności od intensywności mówienia :) w ciągu dnia, trzyma się od 6 do 8 godzin. Jest świetna, gdyż praktycznie nie trzeba poprawiać jej w ciągu dnia, a jedynie zaaplikować świeżą warstwe błyszczyka na kolorową, czasem sklejającą usta bazę.

Jedyny minusik, który nie odbiera pomadce piątej gwiazdki to właśnie to uczucie kleju na ustach, kiedy błyszczyk zetrze sie nam mocno, i zostanie sam kolor. Trzeba więc co jakiś czas przeciągnąć błyszczykiem po ustach, co sprawia, że znika on szybciej, niż baza.

Mimo wszystko pomadka warta jest swojej ceny (choć mam już swój lepszy typ - lepiej nawilżającą, z nie-klejącą bazą Maybelline SuperStay)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

Ogolnie - dobrze

Ja troszke ponarzekam...
W sumie to wystawilabym ocene: 3,75... :)
Wybralam odcien 800 Sheer Blossom - jasny, ale intensywny roz...niestety dla mnie troche za intensywny....
Kolor wydawal mi sie delikatniejszy w sztucznym oswietleniu sklepowym...
Nastepna sprawa: wywachalam sztuczny chemiczny odorek w czesci kolorowej, prawie przezroczysta czesc z drobinkami jest na szczescie bez zapachu.
Zaznaczam, ze odorek wywachalam od razu w trakcie pierwszej aplikacji, a nie dopiero teraz po kilku miesiacach...
Co do trwalosci, to sie nie bede czepiac. :)
Trwalosc - jest! :)

Przestrzegam jednak przed nalozeniem tylko czesci kolorowej bez czesci z drobinkami, gdyz wtedy efekt wysuszonej pomarszczonej sliwki - gwarantowany....

Overtime Sheer Lipcolor wystepuje w wielu kolorach, wiec chyba jeszcze skusze sie na jakis brazik.... :)

Używam tego produktu od:sporadycznie w ciagu 4 miesiecy...jak mi sie przypomni... :)
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

****

Musze przyznac, ze jest to moj ulubiony szminko-blyszczyk Revlonu. Mam dwa jego odcienie: jasniejszy - Sheer Blossom (jasny roz) i ton od niego ciemniejszy Sheer Petal. Oba kupilam dosc przypadkowo, na promocji, kiedy przy zakupie jednego moglam dobrac drugi za 50% ceny. Ktora Pudernica nie skorzysta z takiej okazji? :D
Ale do rzeczy... Blyszczyk ma lekka, niekleista konsystencje. Latwo go nalozyc rownomiernie na usta. Pokrywa je delikatnym kolorem, jak wspomnial Czarny Elf, wygladajacym bardzo naturalnie nawet przy kilku jego warstwach. Szminka pielegnuje usta - bogato je nawilza, odzywia. Staja sie one gladsze i aksamitniejsze w dotyku. Kolor, jakim pokrywa usta blyszczyk, jest intensywny i, co wazne, jest wierny odcieniowi opakowania. Nie lubie byc zaskakiwana i wszelkie przeklamania w ostatecznym rezultacie makijazu dzialaja na mnie drazniaco ;)
Ostatnia rzecz, na ktora warto zwrocic uwage to niesamowita trwalosc i wydajnosc kosmetyku. Szminka dzielnie trzyma sie ust nawet po kilku godzinach wypelnionych jedzeniem, piciem i pocalunkami. Niemal w ogole nie odciska sie np. na szklance. Na dodatek jest diabelnie wydajna - czesto ja uzywam i mam wrazenie, ze nic a nic jej nie ubywa ;)

Uzywam tego kosmetyku od miesiaca
Ilosc zuzytych opakowan: w trakcie 2

Revlon sie postaral :)

Wreszcie sobie kupilam ten blyszczyk,po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii zdecydowalam sie.I nie zaluje bo ten blyszczyk to to czego szukalam :)Jestem fanka blyszczykow i szukam zawziecie trwalego i naturalnie wygladajacego na ustach.

Zalety:
-Bardzo lekka konstystencja- powiedzialabym ze bardziej przypomina blyszcyk niz pomadke.
-ladne,naturalnie wygladajace kolory
-trwalosc(u mnie wytrzymal okolo 6 godzin ale jadlam duzo i pilam(sciera sie rownomiernie)
-na utach blyszczyk wyglada bardzo naturalnie-mam odcien sheer blossom-delikatny ,stonowany,jasny roz
-blyszczyk ma specjalny sztyft nawilzajacy z drobinkami,ale efekt nie jest przerysowany-bardzo naturalnie wyglada :)
-nie wyczuwam zadnego chemicznego czy nieprzyjemnego zapachu
-nie wysusza ust i nie czuje go na ustach( w porownaniu z Max factor lipfinity ten blyszcyk jest bardzo lekki i nie czuje jakbym miala usta pomalowane farba olejna)

Ogolnie jestem bardzo zadowolona i nie moge sie doczekac wyprobowania innych kolorow :)

Wady-
wydaje mi sie ze jest go bardzo malo i szybko sie skonczy :)