Nivea Deodorant, Pure Spray

Nivea Deodorant, Pure Spray

Nivea Deodorant PURE Spray jest antyperspirantem działającym przez 24 godziny. Nie pozostawia białych śladów na skórze ani ubraniach. Skutecznie chroni przed poceniem przez całą dobę. Posiada kobiecy, kwiatowy zapach. Nie zawiera alkoholu. Bez konserwantów. Testowany dermatologicznie.

Skład: Butane, Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Isobutane, Propane, Cyclomethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Dicaprylyl Carbonate, Dicaprylyl Stearate, Parfum, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Polysorbate 65, Phenoxyethanol, Methylparaben.

Cena: 9 zł / 150 ml

Straszny

Nie działa: nie zabija zapachu potu, nie jest delikatny a wręcz przeciwnie mocno podrażnia, do tego podczas jego używania zauważyłam zwiększenie potliwości. Odradzam jak i reszte dezodorantów z Nivea\'i.

Używam tego produktu od: Używałam przez 2 miesiące

raczej nie

Nie jestem zwolennikiem firmy Nivea i kolejny raz przekonałam się, że słusznie. Dezodorant? Hm. Spisuje się lepiej po prostu jako zapach, może coś na odświeżenie, ale z pewnością nie chroni przed potem. Za plus można uznać fakt, że nie podrażnia skóry po goleniu.

Mgiełka pudrowa

+ lekki pudrowy zapach
+ nie brudzi ubrań
+ chroni dobrze, ale nie w upały
+ przystepna cena

- mało wydajny
- po psiknięciu trzeba odczekać, bo trochę dusi i ma się wrażenie jakby się było w mgle

Używam tego produktu od:zużyłam w miesiąc

Manicure - kolorowy french

Wielka Pomyłka

Bardzo zawiodłam się na tym dezodorancie. ładnie pachniał ale zostawiał straszne białe ślady które ciężko było sprać. na dodatek mimo iż był bez alkoholu bardzo piekły mnie po nim pachy
nie polecam

Używam tego produktu od: miesiac temu
Ilość zużytych opakowań: o 1 za dużo

gdyby nie ten zapach

Jak dla mnie jest okej, dość dobrze chroni przed potem, ale fakt faktem że nie mam z nim większych kłopotów.
Ślady jakieś tam zostawia, ale nie jest ich bardzo dużo.
Tylko ten zapach.. bo ładny to on może i jest, ale w zestawieniu z perfumami często się gryzie.
Dlatego daję 4, od czasu do czasu może być, bo czemu nie.

Używam tego produktu od: jakiś czas

delikatna ochrona

Tyle negatywnych recenzji, więc się wyłamię :)

Na poczatku zastrzegam, że i tak używam Etiaxilu bądź Antidrala(u?), toteż moje oczekiwania dot. antyperspirantów są zaniżone.

Dla mnie jest to jeden z najlepszych antyperspirantów w sprayu. Jest delikatny, nie podraznia po goleniu, przyjemnie pachnie. Nie brudzi ubrań, szybko wysycha. Nie roluje się jak sztyfty i nie zostawia białego osadu. Chroni przed zapachem potu. Jest wydajny.

Używam tego produktu od: lip 2006

NAJ GOR SZY jakiego używałam

Nigdy więcej. On nie zapobiegał poceniu tylko wzmagał a do tego w połączeniu ze skórą zapach był nie do zniesienia. Pachniał stęchlizną, staroscią. Zniszczył mi kilka ubrań bo zostawił ślady.

Używam tego produktu od:1 szt
Ilość zużytych opakowań:1 szt

TRAGEDIA

Nigdy więcej!!!
Używanie tego antyperspirantu było koszmarem! Wcale nie jest pure, zostawiał okropne białe ślady, które z trudem spierały się z ubrań.
Strasznie długo wysychał, a na dodatek miał dziwną, jakby tłustą konsystencję. Wieczorem nie chciał się zmyć ze skóry - aby się go pozbyć, trzeba się było nieźle natrudzić.
Radzę omijać ten kosmetyk szerokim łukiem!

Używam tego produktu od: kupiłam go ok. pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: jedno, niecałe

Nie należę do osób, które muszą używać antyperspirantu na co dzień, więc nie używałam go regularnie.
Nie przypadł mi jednak do gustu. Chronił średnio, średni miał też zapach. Jednak największą jego wadą było to, że wywoływał u mnie swędzenie pod pachami :eek: To go zdyskwalifikowało na pierwszym miejscu, na drugim - ślady jakie zostawiał na ubraniach.

Używam tego produktu od: ?

Pozytywne wrażenie

Dezodorant dobrze chroni przed poceniem. Sprawdził się togo lata podczas upalnego urlopu. Nie pozostawia białych sladów na bluzkach. Ma ładny, delikatny, nie drażniący zapach. Oakowanie również przypadło mi do gustu. Na pewno będę go kupować.

wstrętny!!

Pure Spray to wielka porażka Nivei o czym się można przekonać po jego zakupie:
-nie chroni przed potem wogóle
-pozostawia białe ślady,a na białej bluzce zostawił żółtawe palmy widocze "pod światło", które narazie nie chcą się sprać!
-zapach ładny,ale w połączeniu ze spoconym ciałkiem już nie.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 op. rozpoczęte i niedokończone

Nie chroni przed poceniem

Ma ładny zapach, nie zostawia białych śladów na czarnych koszulkach, ale nie wiem wogóle kto go nazwał antyperspirantem?! To wogóle nie zapobiega poceniu! A pod pachami tak czy siak są nieestetyczne plamy. Źle się rozpyla i zostawia białe grudki.
Nie warto go kupować.

Używam tego produktu od: