TruBlend Liquid Foundation

TruBlend Liquid Foundation

Specjalne pigmenty zlewają się z naturalnym kolorem skóry i ukrywają niedoskonałości. Daje idealne, pudrowe wykończenie. Efekt zdrowej i świeżej cery.

Cena: 8,99USD / 1 Fl Oz

Jestem na tak

Kupiłam ten produkt na allegro zachęcona pochlebieństwami koleżanki na temat całej firmy CoverGirl. Nie żałuję, że go kupiłam, gdyż fluid nie tylko świetnie sprawdza się jako podkład, ale także jako korektor! Najczęściej właśnie używam go punktowo na wypryski. Dlaczego? To jedyny "korektor", który ma dokładnie taki sam kolor jak moja twarz (używam odcienia ivory). Wcześniej stosowałam Maybelline Everfresh, ale z czasem zauważyłam, że jego kolor staje się coraz bardziej pomarańczowy i po prostu nienaturalny. Poza tym, TruBlend posiada fantastyczną pompkę, która bardzo ułatwia stosowanie- nie trzeba "grzebac paluchem" np. w słoiczku. Matuje dobrze, ale po 2/3 godzinach potrzebna jest odrobina pudru. Oprócz tego jego cena jest bardzo niska (kupiłam na allegro za 12 zl), co jeszcze bardziej zachęciło mnie do jego kupna ;). Nie wiem, czy kupię ponownie, ponieważ lubię nowości, a poza tym, ten produkt (przy używaniu go punktowo) starczy mi na dłuuugie miesiące.

Tapetowy

Dawno, dawno temu... używałam podkładu CoverGirl, z którego byłam bardzo zadowolona, więc bez większych obaw zaopatrzyłam się w TruBlend. Opakowanie higieniczne, z pompką - plus. Mam odcień 425 buff beige, który idealnie pasuje do mojej karnacji - plus. I na tym koniec zalet. Konsystencja dosyć ciężka, pudrowa. Nałożony w małej ilości jest niewidoczny na twarzy, a po dołożeniu kolejnej, cienkiej warstwy tworzy widoczną tapetę. Cera wygląda na zmęczoną i... umalowaną, co dla zwolenniczek naturalnego makijażu jest absolutnie nie do przyjęcia. Po kilku godzinach zaczyna osadzać się w zmarszczkach (mam tylko mimiczne przy kącikach ust) oraz w załamaniach na skrzydełkach nosa. Cóż, będę go jeszcze testować w weekendy, bo bardzo chciałabym mieć podobne odczucia do większości recenzentek tego podkładu.Używam tego produktu od: 2 miesięcy

Idealny

Do tej pory nie używałam lepszego podkładu.

Przede wszystkim, TruBlend, czy jak by tego nie nazwać, jest mocno zbędne, jeśli do wyboru jest taka paleta odcieni! Uwaga dla bladych twarzy - TRZY odcienie kości słoniowej! Że się dopasowuje też trochę wierzę, bo po wyciśnięciu z opakowania kolor wydał mi się za różowy, a po nałożeniu na twarz momentalnie wpada w żółty, czyli właściwy :)

Nakładanie daje specyficzne wrażenia dotykowe ;) Podkład ma płynną, delikatną konsystencję, ale po nałożeniu na twarz momentalnie robi się pudrowy, wręcz suchy. Rzeczywiście może to dawać wrażenie zasychania na twarzy, a w przypadku niedobrania koloru pewnie może tworzyć plamy. Po nałożeniu wydaje mi się czasami, że zostaje w porach, ale efekt ten jest chwilowy - bynajmniej nie zapycha!

Efekt jest lekki, pudrowy, delikatnie kryjący, matowy, ale nie płaski. Ostrzegam, że zupełnie nie matuje, wymaga użycia pudru, ale nawet kiedy skóra zaczyna lekko błyszczeć, wygląda raczej na zdrową, niż spoconą ;)

Dla mnie idealny - lekko wyrównujący koloryt podkład nie sprawiający żadnych problemów. Używa mi się go bardzo przyjemnie i na pewno zaopatrzę się w zapas na allegro.

Makijaż MaxFactor

Nie dla mnie

Bardzo się cieszyłam na ten podkład bo tyle o nim słyszałam jednak okazał się nie dla mnie. Był suchy, dziwnie zastygał i pozostawiał plamy na mojej twarzy. Szybko się go pozbyłam i dałam go mamie, której bardzo się podobał i żałowała że się jej skończył.

Ilość zużytych opakowań: jedno i to tylko kilka podejść

Wspaniały

Bardzo wydajny, dopasowuje się do koloru skóry, idealnie kryje niedoskonałości i w dodatku z prasowanym pudrem wytrzymuje intensywne przyjęcia. Mam tłustą cerę i większość podkładów po pewnym czasie ściekała mi z czoła do oczu, a ten trzyma się idealnie przez kilkanaście godzin. Bardzo polecam;-)

Używam tego produktu od:wielu lat

świetny!

podładzik jest rewelacyjny, może dlatego, że moja cerka jest całkiem niczego sobie...:)

od dłuższego czasu jednak mam problem z przebrawieniami na skórze, a Tru Blend świetnie sobie z tym poradził ;)

podołał nawet comiesięcznemu wysypowi krostek, także jetem z niego bardzo zadowolona

PS -opakowanie nie jest ściągnięte od Max Factora :)
Cover Girl jest po prostu marką tego samego producenya, więc Tru Blend i Colour Adapt to w sumie rodzinka :)

Używam tego produktu od: 3 tyg.

bardzo mi sie spodobał

Zakupiłam ten podkład razem z podkładem neutrogeny, z przekonaniem, że to neutrogena zajmie w mojej kosmetyczce honorowe miejsce, ale warto miec jakis podklad rezerwowy, a jak jest okazja, żeby kupic cover girl, to czemu nie. No okazało się zupełnie inaczej! Neutrogena jest wodnista, wogole nie kryje i odcien, ktory w drogerii wydawal sie odpowiedni okazal sie zbyt żoltawym do mojej różowawo-porcelanowej skóry. Natomiast trublend spisuje sie swietnie! Moze nie jest zbyt kryjacy, ale na lato idealny! Stosuje go razem z korektorem pod oczy i efekt jest znakomity. Podkladu przyjemnie sie używa, ma wygodne opakowanie, fajna konsystencje. Dobrze sie rozsmarowuje i pieknie wtapia w skore, wyglada bardzo naturalnie. Po rozsmarowaniu konsystencja zmienia sie, tworzac jakby aksamitnie pudrowa warstwe - super! Na mojej twarzy sie sprawdzil, jestem z niego zadowolona i na pewno zuzyje go do konca, w przeciwienstwie do neutrogeny, ktora lezy wepchana na dno kosmetyczki...

leciutki

TrueBlend sprawdzil sie na mojej buzi calkiem dobrze. Jest leciutki, ladnie wyrownuje koloryt cery, rozswietla i tuszuje male niedoskonalosci. Dla mnie byl dobry na lato, bo latem mam cere mieszana. Bardzo wydajny, gdyz nanosi sie malutka ilosc i ze wzgledu na zawartosc silikonow, slicznie sie rozprowadza na twarzy.
Tak na marginesie, MaxFactor jest rowniez wlasnoscia P&G stad oba producty sa bardzo podobne.

primum non nocere

przyznam, ze nie jest to najgorszy podklad, jakiego uzywalam, dlatego nie dam jednej gwiazdki, mimo, iz jestem niezadowolona. najgorsze podklady tworza maske, uwydatniaja niedoskonalosci, sprawiaja, ze cera wyglada staro i nieswiezo. tru blend wiec naleza sie podziekowania za to, ze nie szkodzi. niestety, poza nie szkodzeniem nie robi ten podklad nic:) jest lekki, niemal wodnisty, slabo napigmentowany (to ma byc to rzekome "wtapianie sie" koloru?). slizga sie na kremach ochronnych. niemal nic nie kryje, nie ma tez mowy o wyrownywaniu kolorytu twarzy - moze minimalnie. nie mam zlej cery, wiec nie potrzebuje ciezkich, kryjacych podkladow, no ale bez przesady, podklad w koncu powinien sluzyc czemus wiecej niz tylko przedluzaniu porannej toalety.
szkoda, bo na poczatku bylam zachwycona lekka konsystencja. niestety, szkoda wydawac kase (choc drobna kase, przyznam) na cos co nie robi nic.
fajne opakowanie. jakby sciagniete z max factor color adapt (o niebo lepszego, btw:) )
mysle jednak, ze spodobalby sie dziewczynom o niemal idealnych licach, ktore szukaja leciutkiego podkladu, ktory jedynie minimalnie ujdenolici cere.