Oriflame, Oriflame Colour, Weak Nail Hardener (Wzmacniająca emalia utwardzająca)

Emalia wzmacnia i utwardza słabe, kruche paznokcie. Chroni je przed dalszymi uszkodzeniami. Łatwo się rozprowadza, szybko schnie.

Skład: ethyl acetate, butyl acetate, nitrocellulose, adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, acetyl tributyl citrate, isopropyl alcohol, benzophenone-1, arganisa spinosa (kernel oil), trimethylpentanediyl dibenzoate, polyvinyl butyral, citral, acetyl methionine, acetyl cysteine, calcium pantothenate, limonene, linalool, geraniol, ci 26100 (red 17), ci 60725 (violet 2

Cena: 19,90zł / 7ml

Cudowna!

To jeden z najlepszych kosmetyków do paznokci z Oriflame obok żółtego żelu do paznokci, który już chyba został wycofany.

Naprawde utwarcza paznokcie, nadając piękny połysk, jest bardzo wytrzymała, na moich paznokciach trzyma się prawie tydzień, a zaręczam, że od prac domowych nie uciekam.

Emalia nie rozdawaja paznokci, schodzi równomiernie, łatwo się nakłada, nie odpryskuje. Nadaje się samodzielnie na paznokcie, jak i pod lakier. Kondycja moich paznokci po kuracji tą emalią jest naprawdę o wiele lepsza. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam - świetny kosmetyk za nieduże pieniądze.

Używam tego produktu od: kwiecień 2008

mój Kwc

kiedyś go uzywałam, teraz mam nową wersję tego utwardzacza.uratował moje pazurki. kupiłam go i się nie rozczarowałam. stosuję ten utwardzacz jako baze pod lakier i jestem mega zadowolona. paznokcie w koncu przestały sie łamać i moge zapuścic długie szponki. to jest mój kwc. kupie na pewno jeszcze raz.pozatym jest wydajny.

kolezanka która tez stosuje ten utwardzacz tez jest mega zadowolona bo w koncu ma paznockie ;) zawsze gdzies walnęła i sie lamały a teraz nawet jak gdzies uderzy wszystko jest ok.Używam tego produktu od:jakichs 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Długo zabierałam sie do tego, aby stosowac ja regularnie, ale w koncu sie przemogłam i teraz widze rezultaty.

Spełnia obietnice producenta i naprawde utwardza paznokcie trzeba, jednak stosowac regularnie. Jesli ktos liczy, ze pomaga przy rozdwajaniu i innych problemach to sie przeliczy i najlepiej stosowac ja z innym kosmetykami do paznokci, ktore zapobiagaja rozdwajaniu. Do tego jest wydajna, ale niestety szybko złazi z paznokci dlatego codziennie nakładałam nowa warstwe, a zmywałam zmywaczem ta z poprzedniego dnia.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

Oriflame tutorial 2 konwertowany

nie spelnia oczekiwan

sprawdza sie jako podklad pod inny lakier, dlatego jeszcze go kupie.
ale nie zauwazylam aby moje paznikcie byly mocniejsze, twardsze- a o to chodzilo. gdy stosuje go samodzielnie: znika z paznokci nawet po jednym dniu.

Używam tego produktu od:roku

skuteczny

mam miękkie paznokcie i raczej trudno mi je zapuścic a dzieki tej odżywce są mocniejsze i twardsze,. Stosuję ją jako bazę pod lakier lub samodzielnie. Zaczęłam ją stosować po usunięciu tipsów i paznokcie szybko wróciły do ,,normalnego\ stanu tak więc myślę, ze warto, tym bardziej, że w promocji cena jest naprawdę przystępna.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

doskonały :)

Paznokcie stały sie ładne i długie. Odżywka nie sciera sie tak szybko z paznokci jak inne odżywki, jest wydajny i ma ładne opakowanie :) Naprawde poprawił kondycje moich słabych rozdwajających się paznokciach.

Używam tego produktu od:roku

Same pozytywy :)

Moje paznokcie były w dość fatalnym stanie, więc testowałam różne odżywki, utwardzacze i inne i nigdy nie byłam w pełni zadowolona - zapuszczenie graniczyło z niemożliwością. Jak już trafiłam na coś konkretniejszego - cena powalała na kolana ;)

Spełnia swoje zadanie - to pewne. Paznokcie są twardsze i nie wyginają się tak łatwo, jak miały to w zwyczaju ;) Teraz jest przynajmniej mowa o dłuższych, niełamiących się paznokciach.
Bardzo szybko schnie - to kolejny plus. Poza tym świetnie nadaje się jako podkład pod inny lakier.
Do tego dodać precyzyjny pędzelek, ładny połysk i niską cenę - to robi się z niego KWC ;)

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

KWC!

Bezapelacyjnie KWC! Ta emalia jest rewelacyjna! Mialam olbrzymie klopoty z paznokciami, nie chcialy rosnac, lamaly sie, rozdwajaly. Dramat, a najgorsze bylo to, ze nic, doslownie nic nie pomagalo. Nawet odzywki Sally Hansen. Teraz uzywam Hardenera i ciesze sie pieknymi, dlugimi i nie rozdwajajacymi sie paznokciami.

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Mój KWC

Odkad uzywam tej odzywki, moje paznokcie przestały sie rozdwajac. Nie łamia sie. Wreszcie sa długie i mocne! Kosmetyk zasługuje na 5 gwiazdek! rewelacja- nic dodac, nic ująć

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:6-7

doskonały jak cała seria

Podniosę troszkę opinię temu produktowi. Zawsze uważałam że same w sobie zewnętrzne oddziaływanie na płytkę paznokcia nie jest w stanie zdziałać żadnych cudów w przypadku moich kruchych, łamliwych, giętkiech paznokci, które dodatkowo przez wiele lat obgryzałam i niszczyłam tanimi kolorowymi emaliami z placu i tytoniem z papierosów.
Zawiodłam się na wielu "paznokciowych" seriach m.in. Inglocie (kilka razy większe opakowania i o wiele gorsza jakość zawartości), czy LOrealu.
Kupując ten produkt nie liczyłam na wiele i... po kilku dniach po prostu oniemiałam, bo wystarczyło że raz pokryłam paznocie tym utwardzaczem, który trzymał się na nich ponad tydzień, nie odpryskując i nie odpadając, że poprostu się zszokowałam.
Małe opakowanie, ale niesamowicie wydajne.
Zachęcona świetnymi rezultatami sięgnęłam po inne produkty do paznokcii z tej serii m.in. olejek stymulujący wzrost paznokci (cudowny zapach, świetny sposób nakładania i paznokcie rosnące o kilka razy szybciej...mmm..) i już nie zmienie ich na żadne inne.
Napewno.
Rewelacja.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: kilka i będą kolejne

ideał.

Emalia ta uratowała moje paznokcie od totalnej zagłady. Wcześniej rozdwajały się i łamały na każdym kroku a teraz mam piękne twarde i mocne paznokcie. Oczywiście na efekty trzeba niekiedy długo czekać a w tym przypadku cierpliwość się opłaciła. Po 2 miesiącach regularnego stosowania (co 2-3 dni) paznokcie stają się nie do poznania. Emalia starcza na bardzo długo, jedną buteleczkę miałam chyba 4 miesiące. Gorąco polecam, warto!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

nigdy więcej

Dostałam tą emalię od koleżanki, która twierdziła,że odkąd jej używa to ... rozdwajają jej sie paznokcie. Postanowilam to sprawdzić i rzeczywiście, moje i tak delikatne paznokcie calkiem się zbuntowały. Zużyłam ponad pół opakowania, mając nadzieję że to tylko chwilowy efekt uboczny, ale było coraz gorzej. Porażka na całej linii.

Używam tego produktu od: jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań:ponad pół