Orchid Hand Cream (Krem do rąk z orchideą)

Orchid Hand Cream (Krem do rąk z orchideą)

Kojąca rozkosz dla dłoni! Ezgotyczny krem nawilża, zmiękcza i chroni skórę. Ekstrakt z orchidei, olejek z pestek winogron i witamina E nadają dłoniom zadbany, gładki wygląd.

królowa orchidei

Ten krem był obłędny. Na tyle, że obłęd udzielił się także mi, i przez dłuższy czas chomikowałam go w lodówce, bojąc się myśli że kiedyś się zużyje :roll: Dosłownie, obłęd.

Pomijając piękny zapach, ku mojemu początkowemu zaskoczeniu - ten krem naprawdę dobrze działał. Obawiałam się, że duża ilość perfum w kremie nie będzie zbyt dobrze wpływać na skórę, ale na szczęście: nawilżał, i to na długo. Wchłaniał się szybko, nie pozostawiając na skórze tłustej ani lepkiej warstwy, za to zapach towarzyszył przyjemnie długo. Stosowany regularnie, wygładzał dłonie. Żałuję, że już go nie widuję w katalogach, z chęcią zobaczyłabym go u siebie jeszcze raz.

Używam tego produktu od: dwa lata temu?
Ilość zużytych opakowań: jedno, całe, co do kropelki ;]

cudo ;)

Zapach - prześliczny. Krem dobrze się wchłania, dłonie po nim są nawilżone i jedwabiście gładkie (czego nie zauważyłam przy starej wersji kremu Silk). Nie wiem, czy kupię ponownie, bo go nie widać w katalogach (produkt sezonowy).

Używam tego produktu od: nie pamiętam

hę????O_O

Czytam i nie wierze, czy ja mam ten sam krem???????
Kupiłam, stosuję codziennie na noc. Oczywiście, kremik do rąk jest ok, ale nie robi nic specjalnego, lekko natłuszcza, nawilża. Ale żeby moje dłonie stały się jakoś specjalnie dopieszczone - nie zauważyłam. Aktualnie, przy cięższych warunkach atmosferycznych muszę nawet podwajać aplikację, bo dłonie mam suchutkie i jedna warstwa nie nawilża ich w oczekiwany przeze mnie sposób. Skórki przy paznokciach zadzierają sie, jakoś nie stały się miększe (nie wymagam wiele, chodzi o to by się nie zadzierały z czym radzą sobie wyśmienicie kremy do rąk, a ten jakoś nie bardzo). Ale jedno muszę przyznać, zapach jest obłędny. Ale chyba nie o to chodzi.
Zdecydowanie wolę silk i cashmere.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: męczę się z pierwszym, chyba wezmę do pracy, na bieżące wcieranie

Niewidoczna kreska na powiece

wygładza

Długo polowałam na ten krem, gdy naczytałam się tylu dobrych recenzji. W końcu go kiedyś dorwałam i śpieszę z oceną :)

Zapach - ładny, kwiatowy, słodki, spodziewałam się innego, ale ten też zły nie jest. Konsystencja - bardzo lekka, ale nie rzadka, taka "grudkowata" ;)
Krem bardzo szybko się wchłania i doskonale wygładza dłonie. Ale dosyć słabo i na krótko nawilża. Jeśli mam zbyt przesuszone - ten krem sobie z nimi nie poradzi od razu, choć nie ukrywam, że używany regularnie utrzymuje dłonie w bardzo dobrym stanie.
Nie bardzo też działa na przesuszone skórki.

Krem jest mało wydajny, szybko się kończy, ale może to i lepiej :o :p:

Bardzo ładne opakowanie, szkoda że odkręcane, ale jestem mu to w stanie wybaczyć :D

Ogólnie - dobry krem do pielęgnacji, na dzień i na lato ok, na noc wolałabym coś trściwszego :)

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Uwielbiam

Kremik jest świetny. Na moje dłonie bardzo xle wpływają kremy glicerynowe, są one wrażliwe i szybko się przesuszają, więc kremu używam stale i w każdym miejscu (łazienka, pokój, torebka, plecak) mam kremik. Ten akurat trafił do plecak i uwielbiam go używac. Wspaniale nawilża dłonie, wygładza, ale nie jest ciężki tłusty, wchłania się błyskawicznie. Jego zapach bardzo przypadł mi do gustu, jest słodki, długo pozostaje na dłoniach. Krem okazał się być bardzo wydajny. Żałuję, że nie ma go już w katalogu :( Jeśli pojawi się ponownie, na pewno kupię na zapas.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

krem dusiciel

Krem kupiłam jakies półtora roku temu, skuszona zapachem skoro orchidea to pewnie delikatny zapach. Zapach był ładny, ale az za moncy, czułam sie jak odświeżacz powietrza:/ Poza tym szybko się wchłaniał i był mało wydajny. Plusem było to, że po regularnym tsosowaniu dłonie były wyjatkowo gładkie.

Używam tego produktu od:jakies póltora roku
Ilość zużytych opakowań:zmordowane 1

Działanie OK, ale zapach ...

W kwestii działania jest dobry, odpowiada mi jak większość kremów do rąk Oriflame - nawilża i szybko się wchłania. Ale zapach jest stanowczo zbyt intensywny i - choć na początku mi się podobał, szybko stał się męczący.

Używam tego produktu od:używałam 2 lata temu

działanie tak, zapach nie

Duża, ładna różowa tubka z kremem zwraca na siebie uwagę. Dlatego też kupiłam ten krem nie przeprowadzając uprzednio żadnych testów. Do działania kremu nie mam żadnych zastrzeżeń - bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, zmiękcza suchą skórę, niwluje wszelkie zadziorki. Jednak nie mogę znieść zapachu kremu, jest to waidomo odczucie subiektywne, ale okropnie mi on przeszkadza w regularnym stosowaniu tego specyfiku. Dlatego jeśli w ogóle uda mi się zużyć tę tubke do końca, następnej już nie kupię.

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze

odkrycie!

Spodobał mi się od pierwszego użycia. Najważniejsza rzecz dla mnie- nie zostawia żadnego filmu na skórze :jupi: Nawilża na długo, właściwie rzadko kremuję ręce częściej niż raz/dwa dziennie, bo poprostu skóra dostaje tyle nawilżenia, że przez długie godziny nie domaga się go więcej. doskonały do używania "w biegu"- błyskawicznie się wchłania nawet gdy nałożę większą ilość. Stosuję też na noc i wygładzenie dłoni widać i czuć gołym okiem :) Wszystkiego dopełnia nuta zapachowa, która akurat bardzo mi odpowiada a wręcz działa aromaterapeutycznie. Niestety nie mogę powiedzieć, że kupię gdyż jak wiadomo zalezy to od umieszczenia produktu w katalogu :(

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/3 tubki

a fuj jak śmierdzi

Kupiłam zachęcona opiniami na wizażu i niestety nie jestem do końca zadowolona. Owszem spełnia zadanie nawilża dobrze i ręce są gładkie, nie klei sie ale zapach jest zdecydowanie obrzydliwy :(

Używam tego produktu od:2 dni

Fajny zapach!

Bardzo fajny krem, ma miły zapach, choć dla niektórych może być troszkę za mocny. Dobrze się wchłania, doskonale nawilża i niesamowicie wygładza skórę...
Polecam!

Używam tego produktu od:rok temu

miłe zaskoczenie

skusiło mnie to do zakupu, ze ten krem jest mało dostepny. na początku troszkę byłam rozczarowana zapachem.. moze dlatego, ze sama dokladnie nie wiedzialam jak pachnie orchidea :rolleyes: ... konsystencję ma troszeczke inną niz pozostałe kremy Oriflame.. taką bardziej jakby kremową.. ku mojemu zdziwieniu jest lepszy niż Silk (z którego byłam bardzo zadowolona).. ręce są mięciutkie i długo ładnie pachną. długo czuć,ze dłonie są odżywione. polecam ten kremik :) warto się na niego skusic

Używam tego produktu od: tygodnia