Northern Lights Body Cream (Krem do ciała Northern Lights)

Northern Lights Body Cream (Krem do ciała Northern Lights)

Nawilża skórę i nadaje jej orzeźwiający zapach Northern Lights z kwiatowymi nutami. Skóra jest gładka i pachnąca.

Godny polecenia::)

mam cały zestaw Northen i balsam sprawdza się znakomicie:)

+ bardo szybko się wchłania
+ nie pozostawia poczucia tłustego naskórka
+ jest wydajny
+ bardzo długo pachnie na skórze
+ w połączeniu z perfumem = cud miód i orzeszki:)
+ bardzo estetyczne opakowanie

Używam tego produktu od:3 miesiące

fajoski

kremik jest leciutki i taki pusysty jakby:) fajnie nawilza, skora jet taka delikatna w dotyku, jak posmaruje sie wieczorem przed snem to rano jeszcze pachne:) razem z woda na prawde tworza zgrany duet:) elegancki słoiczek, niestety cena nie przyciaga... mam zamiar wyprobowac jeszcze inne zapachy:D

Używam tego produktu od:grudzien

cud miód :)

Zgadzam się z poprzedniczką, że Northern Lights to jeden z najładniejszych zapachów Oriflame. Świeży, delikatny, bardzo energizujący. Krem ten kupiłam w komplecie z wodą toaletową i jestem z niego całkowicie zadowolona. Kremik pachnie dokładnie tak jak woda i potęguje jej działanie, przez co zapach jest bardziej intensywny. Nawilża skórę i ślicznie pachnie, czyli spełnia swoje zadanie. Bardzo ładny i praktyczny słoiczek. Daję ***** z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Bardzo fajny

Bardzo fajny i taki elegancki balsamik do ciała:).Northern Lights to najładniejszy z Oriflameowskich zapachów,świeży i lekki.A co do samego balsamu to ma bardzo ładne i praktyczne opakowanie(osobiście bardzo lubie specyfiki w słoiczkach-łatwiej je zużyć do konca),oczywiście sliczny i dość trwały zapach(występuje w kilku wariqantach,o różnych zapachach perfum).Nawilża i lekko natłuszcza-bardzo fajna rzecz.* odejmuję za cenę bo co prawda w promocji kosztuje zazwyczaj około 20zł ale 39 zł czyli cena standardowa to lekka przesada.Gdy jest promacji jest naprawdę wart wypróbowania.Fajny na prezent bo ładnie wygląda.Polecam:)