Power XXL, Extra bronzer

Power XXL, Extra bronzer

Niebrudzący, w extra krótkim czasie zapewnia intensywną, brązową opaleniznę. Nadaje opalonej skórze mocny, jednolity kolor już po pierwszym użyciu. Silnie nawilża i ujędrnia. Zapach egzotycznej pomarańczy. Polecane tylko do solarium.

Cena: ok. 35 zł / 100 ml

jeden z gorszych kremów Soleo

Wypróbowałam wszystkie kremy tej firmy i musze przyznać ,że ten jest jednym z gorszych.To jest sam samoopalacz,owszem brązuje a raczej barwi na pomarańczowo ,ale bardzo łatwo zrobic nim zacieki.Nie używam już tego kremu ,kilka razy zdarzyło mi sie posmarować nim nogi-bo efekt jest szybki ale również krótkotrwały(zmywa sie z najblizsza kąpielą).Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 8 saszetek

Extra!!!

Super produkt!!! Już po pierwszym użyciu w solarium, (posamarowałam całe ciało i twarz) wyszłam opalona jak nigdy! Opalenizna piękna, brązowa i równomierna! Już zawsze będę stosować tylko ten krem do opalania! jak dla mnie... nie posiada on żadnych wad! Same zalety! Polecam gorąco!!!

sama nie wiem

Zaskoczyłam sie okropnie intensywna opalenizna po wyjsciu z solarium i wszystko tego samego dnia było jeszcze ok..po uzyciu umyłam rece tak jak pisało ..Nastepnego dnia miałam na ciele okropne zolte plamy .ale naszczescie po 2 dniach zeszły..Wiec nie wyobrazam sobie co by sie działo jak bym to cos nałozyła na buzie?!!Nie wiem dlaczego i skad te plamy przeciez dokładnie rozsmarowałam...Na opakowaniu pisało ze nie brudzi i nie robi plam wiec nic juz z tego nie rozumiem ...ale ogolnie jestem zadowolona w miare bo teraz zamiast zoltej skory mam troche ciemniejsza czyli to moze z czasem dopiero ciemnieje?