Nivea, Bath Care, Pielęgnujący żel pod prysznic `Mleko i witaminy`

Nivea, Bath Care, Pielęgnujący żel pod prysznic `Mleko i witaminy`

Pielęgnujący żel pod prysznic o delikatnym, kobiecym zapachu zapewnia wyjątkową kąpiel pod prysznicem. Wzbogacony proteinami z mleka i witaminami E i PP pielęgnuje skórę, dzięki czemu staje się ona aksamitnie gładka i wygląda promiennie.
Zawiera pielęgnującą Formułę Aquasoft.
Żel należy do linii Complete Care NIVEA Bath Care, która zapewnia intensywną pielęgnację podczas kąpieli. Dzięki bogatym składnikom i kremowej pianie linia Complete Care pieści skórę i chroni ją przed wysuszeniem.
Nowa, ulepszona pielęgnująca Formuła Aquasoft jest najnowocześniejszym odkryciem w technologii kosmetyków do kąpieli. Podczas każdej kąpieli chroni enzymy skóry, które są niezbędne w procesie jej odnowy. Dzięki temu zapewnia skórze równowagę i pozwala utrzymać jej naturalny poziom nawilżenia. Skóra staje się wyraźnie gładsza i doskonale wypielęgnowana.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Disodium Cocoyl Glutamate, Tetrasodium Iminodisuccinate, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Styrene/Acrylates Copolymer, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Chloride, Niacinamide, Polyquaternium-10, Tocopheryl Acetate, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Hydrolyzed Milk Protein, Laureth-2, Parfum

Cena: ok. 12 zł / 250 ml

ładny, ale nietrwały zapach

To już kolejny wypróbowany przeze mnie żel Nivei. Wersja "mleko i witaminy" jest podobna do żelu nawilżającego z olejkiem avocado - łagodna, nie powoduje podrażnień skóry, dobrze oczyszcza, wytwarza fajną kremową pianę. Zapach ma ładny, świeży, ale nietrwały - po jakichś 2 godzinach już go nie czuję. Zresztą w kwestii zapachu najbardziej odpowiada mi wersja "mleko i morela". Nie zauważyłam specjalnego nawilżenia skóry, ale w razie czego są balsamy. Wydajność jest przyzwoita, 1 opakowanie wystarczyło mi na ok. 3 miesiące. Obecnie jestem w trakcie zużywania 2. opakowania, ale nie wiem, czy kupię następne, bo chciałabym wypróbować jeszcze inne wersje.
Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: w połowie 2. opakowania

Mój KWC!

Rewelacja!
Tego żelu używam zazwyczaj zimą, latem wolę orzeźwiające zapachy ale jak nadchodzi zima to poprostu tęsknie za myciem tym cudeńkiem :)

+ cudnie pachnie, kąpiel to prawdziwa przyjemność
+ dobra konsystencja
+ nawilża skórę
+ dobrze sie pieni
+ nienajgorsza cena

Polecam gorąco!!

Używam tego produktu od:odkąd sie pojawił
Ilość zużytych opakowań:niezliczona

super żelik

Plusy:
przystępna cena
wygodne i ładne opakowanie
śliczny zapach
dobrze się pieni i dobrze myje
nie wysusza skóry
jest wydajny

minusów nie zauważam

KWC nie dam bo to tylko żel ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

bardzo dobry!

Zakupiłam ten żel za 8,90 w promocji z żelem dla mężczyzn, którego tez zresztą używam. Jak dla mnie to świetny produkt. Doskonale nawilża ciało, pięknie pachnie, skóra jest gładka i odzywiona. Nie wiem czy kupie go ponownie, bo lubie testować kosmetyki, ale nie wykluczam, że trafi on do mojej kosmetyczki ponownie.

Używam tego produktu od:miesiaca

Bardzo ładny zapach

Ten produkt spełnił moje oczekiwania:
-ma śliczny zapach
-jet wydajny
-za przystępną cenę
-dobrze się pieni
-pozostawia nawilżoną skórę

POLECAM!!!

fajniutki:)

Kupiłam go w zestawie z deo i nie żałuję. Bardzo wydajny o ślicznym zapachu. Pięknie się pieni a po myciu zostawia na skórze delikatną otoczkę która utrzymuje się przez dość długi czas. Serdecznie polecam. Na pewno jeszcze kupię.

Używam tego produktu od:początek marca
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego opakowania.

zdecydowanie 5*

Wspaniały dla suchej skóry, ponieważ odżywia, zostawia na ciele lekki filmik niczym balsam i powoduje, że skóra jest gładka oraz przyjemna w dotyku. Nie sposób nie wspomnieć o zapachu, który jest kobiecy i ...:) Gdy pierwszy raz zastosowałm ów kosmetyk, mój mąż zadał pytanie, co to za piękne perfumy? :) Dla mnie to KWC, chociaż zdaję sobie sprawę, że nie wszystkim taka kremowa formuła przypadnie do gustu.Używam tego produktu od:gdy tylko pojawił się na polskim rynku
Ilość zużytych opakowań:wiele

Kupiłam w dwu-pak'u (czy jak to tam się pisze) jeden mleko i witaminy drugi nawilżający. Musze powiedzieć, że zarówno jeden, jak i drugi jest godny polecenia! Doskonale się pieni..., piękny zapach.. Skóra w pełni nawilżona i pachnąca.. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

moja milosc

jestem od lat wierna kosmetykom nivea, aten zel uwielbiam. jest taki jak powinien byc-mleczny ,aksamitny, pieniacy,nawilzajacy, dyskretny w zapachu, mam wrazenie ze moja skora oddycha. nie trzeba uzywac po nim zadnych balsamow.ale ja mam normalna skore

Używam tego produktu od:lat wielu
Ilość zużytych opakowań:przestalam liczyc

bardzo dobrze nawilża

Jedno z najlepszych mydeł. W ogóle lubię produkty NIVEA, ale ten szczególnie przypadł mi do gustu. Bardzo dobrze się pieni, dobrze myje. Dopiero po 2 tygodniach jakoś dotarło do mnie, że przecież nie używałam balsamu! Skóra po myciu jest gładka i nie wymaga dodatkowych mazideł. Chcę dodac, że mieszkam w mieście, gdzie woda jest okropna, po prostu śmierdząca i twarda. Nie ma 5, ponieważ jakoś nie do końca podoba mi się zapach, mógłby być lepszy. Jednak sądzę że jesienią znowu do niego wrócę. Teraz potrzebuję czegoś energetycznego!!!!!!
ilość zużytych opakowań: 1

bardzo przyjemny

Oprócz tego, że świetnie spełnia rolę higieniczną, sprawia, że prysznic staje się wielką przyjemnością.
Pieni się bardzo dobrze, kremowo i jedwabiście. Łatwo rozprowadza po skórze. Nie podrażnia jej i nie wysusza.
Nie uchroni posiadaczek suchej skóry od posmarowania jej balsamem, to oczywiste.
Ciągle kupuję nowe żele, tyle ich jest, ale wrócę do niego.

o.k.

kupiłam ten żelik pod wpływem pozytywnych recenzji i w sumie się nie zawiodłam. Dla celów doświadczalnych :P wykąpałam się bez żadnych balsamów, płynów do kąpieli, olejków i innych bzdur, tylko ja, żel Nivei i twarda miejska woda. No więc stwierdzam że żel nie nawilża, ale też w połączeniu z twardą wodą nie wysusza, więc jest dobrze. Balsam i tak trzeba użyć ale nie jest to nadzwyczajnie konieczne, gdy się na przykład śpieszymy. Żel pieni sie świetnie tworząc dużo gestej piany, dzięki czemu jest wydajny, dobrze wygładza skórkę :) Ładnie pachnie,ale nie rewelacyjnie chociaż to cecha indywidualna. Ogólnie dobry produkt :)