Gillette for Women, Satin Care, Vanilla Dream (Żel do golenia)

Gillette for Women, Satin Care, Vanilla Dream (Żel do golenia)

Kremowy, biały żel do golenia dla kobiet o relaksującym zapachu wanilii, pozostawiający jedwabiście gładką skórę

Skóra
sucha, normalna
nawilżające
zapachowa
krem, żel
w butelce
100 – 250ml

Bardzo przyjemny

Fajnie się rozprowadza, wydajny- wystarczy odrobinka, żeby pokryć sporą powierzchnię ciała, daje dobry poślizg maszynce i pięknie pachnie ;) Nie wysusza skóry. Ale cóż... uważam, że cena jest trochę za duża. Jeśli używa się żelu codziennie lub co 2 dni to jednak szybko się zużywa ;) I szczerze powiedziawszy, szkoda mi wydawać tyle pieniędzy (w sklepach spotykałam się z wyższymi cenami niż podana tutaj), uważam, że lepiej kupić lepsze maszynki i żel tańszy, a mniej znanej firmy, który nie odbiega standardom.

Używam tego produktu od: używałam przez ok. miesiąc

satynowa gładkość

Żel ten , który zamienia się w piankę doskonale nadaje się do golenia. Jest bardzo delikatny, ale zarazem przy użyciu maszynki pozbywamy się szybko i bezbolesnie niechcianych włosów. Doskonały do depilacji nóg. Piękny zapach. Nogi po goleniu są bardzo gładkie, satynowe, bez żadnych zadrapań czy podrażnień. Przy umiejętnym stosowaniu i dozowaniu produkt wystarcza na dłuższy czas. Miałam też wersję aloesową i już kupiłam lawendową ;)

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo dobra

Bardzo ładny zapach, maszynka dobrze po niej śmiga;) Nie wysusza skóry a nawet ją nawilża:)
Jest bardzo wydajna.
Jedyną i największą wadą jest cena:(

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Cellulit jak stosować kosmetyki

bardzo lubię!

uwielbiam tą pianke, pięknie pachnie, nóżki są gładkie, nie są suche, maszynka śmiga b.gładko.
jedyny minus tutaj to cena bo czasem szkoda mi na nią kasy, to tak banalny i podstawowy produkt, zwykła pianka do golenia,ze w zasadzie nie rozumiem czemu nie mogłaby być tansza..ale ja tu nic nie mam do gadania w tej kwestii. fajny kosmetyk w każdym bądź razie ;)
pozostałe zapachy też mi się podobają,ale jednak wanilia najlepsza!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 7

zapach

żeli gillette używam już od jakiegoś czasu próbowałam kilku wariantów i jeśli chodzi o zapach ten jest najlepszy. Ogólnie żaden mnie nie zawiódł bo wszystkie spełniają swoje zadanie ale jeśli chodzi o zapach to zdecydowania wanilia jest moim faworytem niestety od jakiegoś czasu ciężko w drogerii mi na niego trafić. Oczywiście skóra po nim jest super gładziutka i nawilżona jak po jakimś peelingu

Używam tego produktu od: 1,5roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Ok

Żel wspaniały, cudownie pachnie, dobrze nawilża, spełnia wspaniale swoją rolę. Niestety jego wadą dla mnie jest jego cena, bo starcza na zbyt mało użyć.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

bubel

Kupiłam ten żel dwa razy. Sam w sobie jest dobry i ładnie pachnie, ale po kilku użyciach zepsuł się aplikator (w obu produktach!) i żel musiałam wyrzucić, a był drogi. Nigdy więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 0, bo oba się zepsuły

super

+ piękny zapach
+ łatwo się rozprowadza na nodze, czy innej powierzchni
+ gładko idzie po nim golarka, powodując mniej zacięć
+ dobry efekt golenia
+ łatwy w użyciu dozownik

- szybko się kończy, ale to jak każdy, tak mi się wydaje

Wg mnie kosmetyk idealny ;)

Ilość zużytych opakowań: 6-8

bardzo dobry

świetna rzecz, przede wszystkim fajnie pachnie, idealnie przygotowuje skórę i włoski do golenia, nie ma mowy o zacinaniu, nie podrażnia, niesamowicie wygładza, zapach długo się utrzymuje, jednak jest mało wydajny i zdecydowanie za drogi, ale warto go kupić latem, kiedy odsłaniamy nogi;)

Używam tego produktu od:miałam go raz, kilka lat temu

Tylko w promocji

Bardzo dobry żel do golenia, który zmiękcza delikatnie włoski i daje odpowiedni poślizg maszynce.

Odnośnie zapachu - nazwa "waniliowy" powinna sugerować takowy właśnie zapach..w moim odczuciu była to jednak bardzo sztuczna wanilia pomieszana jakby z alkoholem rumowym (?). W każdym razie tu się trochę rozczarowałam, ale zapach generalnie ok i mnie nie odrzucał:)

Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ cena żeli Gilette wręcz systematycznie rośnie...Jest zbyt wygórowana jak na moją kieszeń (opłaca się kupić tylko w sensownej promocji). I w dodatku ta wyjątkowo mała wydajność - jakież było moje zdziwienie, kiedy po dwóch miesiącach naciskam pompkę, a tu nic nie wylatuje...

Używam tego produktu od: dwa miesiące

ŚWIETNY

Uwielbiam wszystkie pianki do golenia firmy Gilette for Women. Po pierwsze niesamowicie pachną, zapach utrzymuje się na nogach nawet po zmyciu wodą. Po użyciu pianki skóra staje się wręcz satynowa,co było wielkim zdziwieniem dla mnie, gdyż zawsze miałam problemy z włoskami po użyciu innych pianek do golenia.
Miałam wszystkie zapachy tej pianki i każda pachnie bardzo ładnie, jednak waniliowa jest najładniejsza.
Na pewno kupię ponownie!

Używam tego produktu od: już nie pamiętam :) - 5 lat
Ilość zużytych opakowań: duuużo!

super jak wszystkie z gilette!

Nie mam zastrzeżeń co do tego żelu, bo juz miałam kilka z gillete i wszystkie sa super.
Dobrze sie z nimi goli, nie podrazniaja, super pachna, same plusy. Co do tej wersji waniliowej jak dla mnie zapach jest za malo intensywny, wolalabym gdyby byl bardziej waniliowy, poza tym wszystko ok, polecam, kupie jeszcze nie raz!

Używam tego produktu od:paru miesięcy