Garnier, Fructis, Color Resist, Maseczka wzmacniająca, przedłużająca blask koloru (stara wersja)

Skoncentrowana maseczka-krem wzmacniająca i przedłużająca blask koloru penetruje włókno włosa od cebulki aż po same końce. Już po 1 minucie włosy są zregenerowane, a blask ich koloru jest trwalszy.

Cena: 18 zł / 300 ml

Beznadzieja.

Maska nie-maska. Nałożyłam na włosy i... nic. Może jest to spowodowane tym, że na mnie praktyczne żaden kosmetyk marki garnier nie działa, w każdym razie po raz kolejny mam styczność z faktem, że nie zrobił kompletnie nic. Równie dobrze mogłam na włosy nie nakładać niczego. Włosy były po nim napuszone i nieprzyjemne, nie było "wspomagania rozczesywania" które zwykle da się zaobserwować po nakładaniu tego typu kosmetyków.

Może to te kwasy owocowe, w każdym razie - nie polecam, zużyłam całe opakowanie, a efekt byłby taki sam gdybym tego nie nałożyła.

Używam tego produktu od: parę tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno i nigdy więcej

Pozytywna!

To jedyna z maseczek, która umożliwia moim włosom takie nawilżenie! Po niej włosy się tak nie puszą, są w miare gładkie, błyszczące i mięciutkie! Zdecydowanie to jest mój KWC!
Jeżeli chodzi o ochronę koloru tu swego zadania do końca nie spełnia, ale to jest dla mnie niekoniecznie najważniejsze!

Ilość zużytych opakowań: ok 10 opakowań

Brak zachwytu

Używałam maseczkę około 2 miesięcy na zmianę z różnymi odżwykami i maseczkami.Cóż...

Skoncentrowana maseczka-krem
(zgadzam się,konsystencja naprawdę kremowa!)

wzmacniająca (raczej nawilżająca!)

i przedłużająca (nie zdziera,ale i nie przedłuża!)

blask (nabłyszczała fakt!) koloru penetruje włókno włosa od cebulki aż po same końce.

Już po 1 minucie włosy są zregenerowane (nie regeneruje!),

a blask ich koloru jest trwalszy(wątpie,że trwalszy.nic takiego nie zauważyłam).

PODSUMUWUJĄC:
~nawilża
~nabłyszcza
~konsystencja bardzo porządna
~wydajna (szczerze!)

jednak wolę Avon,Advance Techniques starą wersję maseczki do włosów farbowanych.O niebo lepsza.

Ilość zużytych opakowań: 1 (300ml)

pierwsza depilacja bikini

Super!!!

Często farbowałam włosy i były już tak zniszczone, że myślałam, że tylko ostre cięcie im pomoże...i tak już nie miałam nic do stracenia więc kupiłam sobie tą maseczkę...i jak się na szczęście okazało to był strzał w dziesiątkę... ;) Włosy są gładkie, miękkie, odżywione, dobrze się rozczesują...Naprwdę maseczka godna polecienia !!!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze - w trakcie

Świetny!

Widzę wyraźne efekty po stosowaniu tej maski przez miesiąc. Moje zniszczone włosy odzyskują powoli swój dawny blask! Na dodatek:
-kolor włosów utrzymuje się dłużej
-włosy mają fajne refleksy ;)
-po nałożeniu tego kosmetyku są mięcitkie :D

Zdecydowanie uwielbiam!:)Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:prawie jedno

pieknie zdziera kolor! :-)

maseczka jako produkt, który ma odżywić włosy i suche końcówki, uczynić je miękkimi i generalnie pomóc włosom po farbowaniu sprawdza się znakomicie, dlaczego zatem tylko 3 gwiadki?
bo nic tak bosko nie ściąga mi koloru jak ta maska!!!
nawet head&shoulders i szampony oczyszczające wymiekają! a ta maseczka ma podobno chronić kolor (!?!)
używam jej zatem z ogromnym entuzjazmem po farbowaniu, jak wyjdzie mi za ciemny kolor, bo po pierwsze zedrze kolor a po drugie odżywi...
z tych powodów na pewno będę ją jeszcze kupowała :-)
Używam tego produktu od:około 4 miesięcy

Włosy gładkie, nie puszą się

Używam na zmianę z maską Nutri Gładki. W przedziale do 25 zł. nie mają sobie równych. Włosy mam nawilżone, nie puszą się, wygladają na zdrowsze. Mój fryzjer zauważył poprawę i zapytał, czego używam. Już chyba nie będę eksperymentować!

Używam tego produktu od:2 lat

Tego szukałam!

Farbuje włosy od kilku lat, codziennie myje, susze prostuje. Dlugi czas uzywalam właśnie odzywek z salonu, 50zł/opakowanie mniejsze od fructisa. Byłam zadowolona, moj portfel mniej.
Fructis pieknie pachnie, mam lśniące włosy, kolor jak kolor w to nie wierze, latwo mi sie rozczesuja, mniej wypadaja, nawilżone.
Ostrzegam ze w polowie pierwszego opakowania nie bylo roznicy.. ale przy dluższym stosowaniu super.
Po porstu ten sam efekt a moze i w niektorych przypadkach lepszy za trzykrotnie nizsza cene;)))

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

bardzo dobry

Używam tej maseczki regularnie po każdym myciu i uważam, że jest rewelacyjna. Mam włosy rozjaśniane i używam prostownicy, stąd to częste stosowanie, ale działa świetnie: włosy są gładkie, miękkie, byszczące, naprawdę odżywione, no poprostu wogóle nie zniszczone.
Napradę potrafi zdziałać cuda

Używam tego produktu od:3 lat

fajna

Używam tej maseczki raz w tygodniu by zafundować włosom ekstra zastrzyk składników odżywczych, nie jest to produkt który przedłuża trwałość koloru, ale na włosy działa bardzo dobrze, włosy wyglądają zdrowiej, są nawilżone, dobrze się rozczesują, nie puszą, ogólnie jestem zadowolona.

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3

wydajny produkt za przystepna

produkt kupilam bo dawno nie uzywalalm fructisowych kosmetykow a pachna zabojcza ,chcialam czegos swiezego i tu sie nie zawiodlam ,mam wlosy farbowane i suche a maseczka sprawila ze faktycznie sie blyszcza blask naprawde jest!niestety nie nawilzyla mi wlosow pod tym wzgledem jest jakas tepa :) nie zauwazylam aby zatrzymala kolor na wlosach ale za ta cene naprawde sie tego nie spodziewalam ,jest to produkt najtanszy i najbardziej wydajny na rynku drogeryjnym ,godny polecenia nie wymagajacym wlosom

Używam tego produktu od:miesiac

E tam...

Po raz kolejny, po tak dobrych opiniach spotkał mnie zawód. Kupiłam Fructisa z nadzieją, że odżywi moje suche, farbowane włosy. Nie spodziewałam się już nawet utrwalenia koloru... Tymczasem kosmetyk nie dał rady. Nakładany na 1 minutę czy też na godzinę (w ramach testów) nic nie dał. Nie widzę ani odżywienia ani nic innego . Moje włosy są nadal suche i muszę szukać czegoś innego. Z tego wyciągam po raz kolejny jeden wniosek- kosmetyki popularne nie dorównują tym z salonu. Już więcej nie kupię. Jedyny plus to ładny zapach przy użyciu, jak i po (włosy ładnie pachną po wysuszeniu). Ze swojej strony nie polecam. Na pewno nie dla osoby która wymaga intensywnego odżywienia i widocznego rezultatu w krótkim czasie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni (raz, dwa razy w tygodniu)