Tołpa, Optimum Nature, Odżywczy krem do rąk z tendencją do wysuszania torfowo-lniany

Krem przeznaczony jest do pielęgnacji skóry dłoni ze skłonnością do szorstkości i wysuszania. Oparty na specjalnej formule zawierającej ekstrakt torfowy, olej lniany, prowitaminę A, wyciąg z nagietka i alantoinę. Doskonale nawilża i odżywia naskórek oraz przyspiesza jego odnowę. Stosowany codziennie przywraca dłoniom gładkość, miękkość i elastyczność.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Tristearyl Citrate, Cetyl Alcohol, Paraffin, Minerale Oil (and) Calendula Officinalis Flower Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Stearoxy Dimethicone, Peat Extract, Allantoin, Carbomer, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil (and) Daucus Carota Sativa (Carrot) oot Extract (and) Isopropyl Myristate (and) Tocopherol, Sodium Hydroxide, Parfum (Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate, Citronellol, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene, Carboxyaldehyde), Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol

lubię go :)

po pierwsze bardzo podoba mi się jego zapach :)po drugie krem dobrze nawilża, wygładza, pozostawia delikatny film ochronny. Niestety muszę zgodzić się z dziewczynami, że nie radzi sobie z bardzo przesuszoną skórą a jedynie w codziennej, częstej pielęgnacji dłoni.

Pomimo wszystko, lubię go i wypróbuję jeszcze jego kolegę- regenerującego ponieważ ma dużo lepsze opinie :)

3,5 *

Do zregenerowania silnie wysuszonej skóry dłoni moim zdaniem będzie za słaby, jednak dłoniom w miarę zadbanym przy regularnym stosowaniu powinien zapewnić wystarczającą pielęgnację i ochronę przed wysuszaniem.
W przypadku moich dłoni, z którymi już od wielu miesięcy nie miałam większych problemów, sprawdza się dobrze. Nieźle nawilża, delikatnie natłuszcza, wygładza, zmiękcza, szybko się wchłania, nie lepi się, pachnie nienachalnie. Polecam raczej do codziennej pielegnacji niż do zadań specjalnych i raczej na cieplejsze miesiące niż na mroźną zimę.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

jest ok

Kremik jest dosyć dobry. Szybko się wchłania i pozostawia skórę dłoni nawilżoną i elastyczną. Nie ma drażniącego zapachu. Efekt pielęgnacyjny? Taki sobie. Mam wrażenie, że z bardzo suchą skóra jedak sobie nie poradzi. Jako pielegnacyjny krem na codzień - jest ok. Do zadań specjalnych - raczej nie.

depilacja bikini rodzaje

Warto spróbować

Nieźle nawilża i odżywia skórę dłoni, ale nie na tyle dobrze, żeby poradzić sobie z moimi pękającymi skórkami. Dość wolno się wchłania, ale za to nie pozostawia żadnego filmu. Za to, nie wiem czemu, daje uczucie suchości- tzn. widać po skórze, że jest dobrze nawilżona, a ja mam wrażenie jakby była sucha. :( Bardzo dobrze wpłynął na moje paznokcie. Zapach przyjemny- ziołowy.

ilość zużytych opakowań: 1