Vivality, Siła i regeneracja - intensywna maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Intensywna maseczka skutecznie regenerująca z indywidualną formułą Tri-Complex zawierającą Multiwitaminy, intensywnie odżywia włosy, dzięki czemu ich powierzchnia jest wygładzona, a włosy dają się łatwo rozczesać. Włosy uzyskują długotrwałą ochronę, są wzmocnione, a uszkodzenia głęboko zregenerowane. Wella Vivality z formułą Tri-Complex opracowaną przez laboratorium firmy Wella poprawia strukturę włosa, wzmacnia i nadaje im połysk. Nowa receptura w pełni zaspokaja potrzeby włosów suchych i zniszczonych dzięki temu, że działa na trzy części włosa.

Cena: ok. 9 zł / 150 ml

Była świetna

Użyłam jej tylko jeden raz, bo kupiłam jednorazówkę. Potrzebowałam maski, bo zaczynałam swoją zabawę z farbami blond ;) a wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Nie miałam zniszczonych włosów, ale przy moich naturalnych loko-falach muszę burzę włosów mocno nawilżać i regenerować a ta maska spisała się naprawde dobrze. Być może kupiłabym ją znowu, ale dawno już jej nie widziałam

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 saszetka

skuteczna

Odżywia włosy,dodaje im blasku,lepiej się po niej rozczesują,są miłe w dotyku.
Mnie ta maseczka pomogła przyprowadzić włosy do porządku po farbowaniu,już po pierwszym użyciu widziałam różnicę.
Kupowałam ją ok. roku temu i dałam kilka złotych więcej.

Używam tego produktu od:nie używam

Szkoda kasy...

Kiedy używam maseczek do włosów, to spodziewam się efektu w postaci mniej rozdwajających się i łamliwych włosów. A tutaj jedynymi efektami są ładny zapach i lepsze rozczesywanie. Dodatkowo maseczka ciężko się spłukuje i obciąża, czego nie doświadczałam w przypadku innych produktów tego typu.
Zdziwiło mnie to, co napisała poprzedniczka o małej wydajności tego kosmetyku - mam właśnie długie włosy i starczył mi na jakieś pół roku (stosowałam raz w tygodniu).

Ilość zużytych opakowań: jedno.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Uratowała mi włosy ;)

Jakiś czas temu często poddawałam moje włosy farbowaniu (wesele/studniowka) co doprowadziło je do tragicznego stanu :/ (końcówki, gdy je brałam w paluszki ;) CHRUPAŁY !!) koszmar.. a ścinać ich nie chciałam, więc rozejrzałam się za odżywką i znalazłam ten specyfik ;) I tak go oceniam :
*za przywrócenie nawilżenia moim włosom ( przestały być koszmarnie sianowate!! Inkredibl' but true :D)
*za śliczny zapach który długo się utrzymuje na włoskach
*za dobrą konsystencję (maseczka nie spływa z włosów)
*za poumyciową ;) łatwość rozczesywania
.. dałabym 5 * ale niestety maseczka jest mało wydajna (przy długich włosach starcza pewnie na 2 razy ;) )