Problem Solvers, Skin Repair Retinol Treatment Cream (Regenerujący krem pielęgnacyjny z retinolem)

Przeciwzmarszczkowy krem na noc. Regeneruje skórę narażoną na przedwczesne starzenie się w wyniku działania czynników środowiska. Bezpośrednio po użyciu nadaje skórze delikatny i gładki wygląd. Już po czterech tygodniach stosowania znacznie redukuje zmarszczki a także wyrównuje koloryt skóry. Zamknięty w mikrosferach czysty retinol jest chroniony przed degradacją, skuteczny i dobrze tolerowany przez skórę. Dzięki lekkiej konsystencji krem znakomicie się wchłania i zaczyna działać natychmiast po użyciu. Stosować na noc na oczyszczoną skórę twarzy. 30 ml
Można stosować go regularnie jako krem na noc, lub od czasu do czasu w formie intensywnej kuracji. W ciągu pierwszych dni stosowania kremu można czuć lekkie mrowienie skóry wywołane działaniem retinolu. Stosując na dzień, należy pamiętać o nałożeniu również kremu z filtrami UV.

przeciętny

Taki sobie, nocny kremik - nie skrzywdzi, nie pomoże ;). Karacja to faktycznie nie jest.
Opakowanie ładne, wygodne, higieniczne. Kremik lekki, żółtawy, szybko sie wchłania, nie nabłyszcza. Jak na krem nocny - dla mnie za lekki. Nie natłuszcza. Zapach paskudny, balsam skin hollidays w fazie przechodzenia w samoopalacz ;) Rano skóra wyglada...normalnie - jak po kazdym innym kremie.
Przetestowałąm i nie wrócę - niczym mnie nie zachwycił...

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:kończe 30 ml

Nie warto

Kupiłam dla przeprowadzenia kuracji retinolem, ale się bardzo rozczarowałam. W składzie retinol gdzieś przy końcu, opakowanie, choć w metalicznym kolorze, wcale nie jest metalowe, tylko plastikowe, spodziewanych efektów (rozjaśnienia cery, wygładzenia, zwężenia porów) brak. W zasadzie jest to kremik do codziennego używania, nie kuracji, gdyby nie jego zaporowa cena (ja na szczęście kupiłam go w promocji).
Krem posiada jednak wiele zalet:
- ma higienizne opakowanie z pomką, która jest sprawna do końca;
- pomimo pojemności 30 ml, jest megawydajny, choć używałam go hojnie, starczył mi na jakieś 3 mc;
- ma piękny zapach, ale nie nachalny;
- lekka, żelowa wręcz konsytencja, wchłania się, czyniąc na moment twarz wilgotną, potem wnika w skórę, matuje, choć dla kremu na noc to niepotrzebne;
- cera rano wygląda dobrze, jest elastyczna, niezaczerwieniona, nie błyszczy się, cera nawilżona, ale nie rozpulchniona, nabrzmiała, co mi się zdarza przy kremach na noc;
- krem można kłaść na dowolny krem z kwasami, nie gryzą się, nie wałkują, nie szczypią.
Ot, dobry nawilżacz, który nie zapaycha porów, ale nie spełnia swojego zadania regenerującego kremu z retinolem.