Luminelle, Deligloss (Błyszczyk do ust)

Luminelle, Deligloss (Błyszczyk do ust)

Gęsta konsystencja i pyszny, owocowy zapach zapewnią Ci bardzo zmysłowe usta.

Błyszczyki z serii Luminelle dostępny jest w trzech kolorach : jasnoróżowym, ciemnoróżowym i brzoskwiniowym.

Fajny produkt w kiepskiej formie

Miałam odcień różowy, który dawał delikatny, pół transparentny efekt.
Błyszczyk dawał naprawdę fajny i seksowny efekt. Nawilżał wargi, sprawiał, że były miększe. Zapach i smak był również przyjemny, a trwałość jak na błyszczyk również przyzwoita. Niestety ma on spory minus - jego lejąca się konsystencja sprawiała, że ciągle wylewał się z tubki. Jego wodnistość również sprawiała, że aplikacja go bez lusterka była niemożliwa.

Używam tego produktu od: używałam go ok. trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

bardzo fajny

Używam go już od dłuższego czasu bo jest to idealny błyszczyk do torebki. Przyznaję, nie znoszę noszenia ze sobą błyszczyków z aplikatorami bo trzeba ceregielić się z malowaniem, pójść do łazienki, być w spokojnym miejscu (a nie na przykład w pociągu ;)), a taki w tubce rach ciach i usta pomalowane. Podoba mi się jego płynna konsystencja (ta która wielu przeszkadza) która umożliwia mi szybkie poprawienie makijażu, jego cena, zapach, trwałość (jak na błyszczyk jest niezła) oraz kolor - ten malinowy jest bardzo zbliżony do mojego naturalnego koloru ust i w bardzo ładny sposób go podbija. Jest to fajny kosmetyk do codziennego stosowania, gdy chcemy mieć po prostu ładnie błyszczące usta.

Używam tego produktu od: jakieś dwa lata
Ilość zużytych opakowań: hm, około 5 opakowań.

konsestencja i kolor nie tak

Używam tego błyszczyku (kolor malinowy) od około dwóch lat. Z przerwami. Błyszczyk posiada delikatne, błyszczące drobinki. Trzeba go ostrożnie nakładać na usta, gdyż może się z niego zawartość wylewać. Zapach mi nie przeszkadza. Konsystencja tak, gdyż jest zbyt płynna i trzeba palcem dokładnie rozprowadzać na ustach. Dostępne kolory tego błyszczyka są zbyt ograniczone. Mój jest akurat zbyt agresywny. No chyba, że minimalnie maluję nim usta, to wtedy kolorek może być ;) Ale raczej nie kupię drugi raz tego błyszczyka, wolę nieco droższe, a dobrej jakości :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Max Factor 3

taki sobie

Skuszona niską ceną, postanowiłam wypróbować ten błyszczyk.
Pierwszą rzeczą która mi się nie spodobała to zapach.
Jak dla mnie błyszczyk powinien być nieco gęstszy, sądzę że poprawiłoby to jego wydajność.
Kolor jest bardzo ładny(jasnoróżowy), ale trzeba go ostrożnie nakładać, bo gdy nałoży się za dużo wygląda okropnie.
Plusem może być cena, więc nie jestem aż taka zła za to ze się nie spisał

koszmar :|

Nie lubię mazideł do ust w tubkach i na ten nigdy bym się nie skusiła. Dostałam go jako prezent niespodziankę i takim cudem znalazł się on u mnie w kosmetyczce. I powiem szczerze takiego masakrycznego kosmetyku nigdy jeszcze nie miałam i cieszę się że nie wydałam na to coś ani złotówki...
Błyszczyk ma lejącą się konsystencję nałożenie umiarkowanej warstwy graniczy dosłownie z cudem... Tubka niewygodna i zawsze wylewa zbyt wielką ilość kosmetyku, który to po pierwsze na ustach wygląda trupio różowo, ścieka poza kontur ust to jeszcze do tego mam wrażenie jakbym się posmarowała olejem albo jakimś klejem do papieru :/ jedyne co mi odpowiada to zapach i posmak. Ale to za mało :/ No i do tego wydajność :/ tubka ma na szczęście nie pełne wypełnienie na starcie więc jako tako można go skończyć szybko. Chociaż w moim przypadku chyba wyląduje on w koszu jako niesympatyczny klejuch dający trupi kolor ust.
Tyle mojego w tym temacie :)

Używam tego produktu od: miasiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

nawet dobry

odjełam mu 1 gwiazdke z powodu koloru w moim przypadku po posmarowaniu usta miały brzydki mdły kolor, ale konsystencje ma bajeczną

plusy:
-konsystencja
-opakowanie
-trwałość
-cena

minusy:
-kolor
-zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 nie do końca

A ja lubię, o

Nie lubię błyszczyków. Leniwa jestem. Nie chce mi się tym paprać co parę minut & poprawiać. Właściwie w mojej wielkiej kosmetyczce jest może jeden błyszczyk, ale smaruję nim usta tylko & wyłącznie, kiedy najdzie mnie jakaś dzika ochota. A tu proszę - stoję sobie przy kasie w YR & moim oczom ukazuje się słodko zapakowany zestaw czarnej kredki & błyszczyka. Myślę \'a niech będzie, przyda się, a jak będzie klejuch, to oddam koleżance\'...

...& cholernie bym żałowała, gdybym to zrobiła! Bo dzięki temu specyfikowi pokochałam błyszczyki. Ten właściwie ma same zalety. Jaśniutki kolor (taki jak na zdjęciu), tworzy ładny efekt nudziaka, nawilża, dodaje jakiegoś takiego dyskretnego, zdrowego połysku. NIE KLEI SIĘ! Jest raczej gładką taflą na ustach. kocham go. mójcion. nie oddam nikomu! NIKOMU!

błyszczący i smaczny

+ za zapach
+ za ładnie błyszczące drobinki
+ za konsystencję
+ za opakowanie - można wycisnąć go tylko tyle ile potrzeba
+ smak :) wiadomo nie od dziś, że chce się czy nie to i tak zjada się część błyszczyku czy pomadki - niestety niektóre mają mocno chemiczny smak - ten natomiast jest na tyle neutralny, że w niczym nie przeszkadza

- za konsystencję - mógłby być trochę gęstszy
- szybko się zużywa - nie smaruję się nałogowo błyszczykiem (co 5 minut), a w sumie rzadko a i tak już mi się kończy

Rewelacja!!!

Używam tego błyszczyka i jestem bardzo ale to bardzo z niego zadowolona:) nadaje ładny połysk i ma dość ciekawy zapach. mam również w wersji truskawkowej i tez jestem z niego bardzo zadowolona. tubka jest dobrze zaprojektowana bo błyszczyk nakłada się równomiernie i nic nie kapie ani się nie wylewa. na zimę nadaje się jak najbardziej ponieważ tworzy na ustach gruby filtr i usta si nie wysuszają i są cudownie miękkie. jedyny minus to cena. jest dosc wysoka jak na taką niewielką tubeczke. po za tym dla mnie rewelacja!!!

Używam tego produktu od: ponad roku

tafla..galaretka..sorbet

Dostalam w prezencie z zamowieniem, sama nigdy bym nie kupila bo zwyczajnie nie lubie takich blyszczykow. Mam wersje malinowa.
Z malina ma moze niewiele wspolnego, chcoiaz zapach owocowo apetyczny. Kolor zarowiasto rozowy-fuksja na ustach tworzy transparentna warstwe ale zdecydowanie zabarwia -efekt takiej galaretki.Jest gesty, ale nie za bardzo... cos jakby plynny klej. Nie ma mowy o podkresleniu skorek itp bo efekt po blyszcyzku to tafla, jak bardzo gesty i blyszczacy kisiel. Na zime jest fajny bo rownomiernie pokrywa usta warstwa i trzyma sie jak silikon. Nie wysusza ale i jakos specjalnie nie pielegnuje. W promocji jest bardzo tani a czasem mozna go dostac gratis :)
Niezwykle wydajny.. mam go juz rok(choc uzywam sporadycznie raczej)

Jak ktos lubi owocowe blyszczyki to z czystym sercem polecam. Efekt naprawde taki filmowy.. uczucie na ustach tez fajne.

Edytuje:
Zakupilam sobie wersje jasnorozowa i oglaszam wszem i wobec ze blyszczyk zostaje moim kwc! W porownaniu jest nieco rzadszy, ma drobinki. Nadaje ustom mrozny odcien ale nie jest tandetnie rozowy jak sugerowalo by opakowanie.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 +1

fajny

Zakupiłam w celu prztestowania . Lubie ten błyszczyk
długo sie utrzymuje
nadaje ładny koloryt
cudowny zapach
usta staja się delikatne

Minusiki, czyli co powinni poprawić
gęstość

Używam tego produktu od:dwóch tyg.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

męczący

-działa na zasadzie kleju do ust
-ma rzadką konsystencje
-ładny zapach
-smak w miare
-bardzo krotko utrzymuje się na ustach
-spływa i lepi się
-w jego przypadku wydajność to wada niestety

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:ciągle męcze 1