Malatise, Krem na noc dotleniajaco-energizujący (Malachit + Glinka biała)

Malatise, Krem na noc dotleniajaco-energizujący (Malachit + Glinka biała)

Krem na noc silnie odżywia i dotlenia skórę, przywracając jej dobrą kondycję. Zapewnia uczucie komfortu, gładkości i jedwabistości. Po przebudzeniu Twoja twarz jest wypoczęta i świeża.
Malachit dostarcza skórze niezbędnych mikroelementów i hamuje pierwsze procesy starzenia się skóry. Rodolit wspomaga działanie kolagenu niezbędnego dla prawidłowego funkcjonowania skóry. Olej migdałowy posiada właściwości zmiękczające naskórek, wzmacnia jego płaszcz lipidowy, odżywia i wygładza skórę. Oliwa z oliwek wygładza i nawilża oraz wzmacnia barierę ochroną skóry. Glinka biała wpływa kojąco na skórę i poprawia jej mikrokrążenie.
Polecany dla każdego rodzaju skóry wymagającej odprężenia i dotlenienia.

paskuda

Kupiłam go w promocji razem z tonikem z tej samej serii i z toniku jestem zadowolona, ale krem w ogóle nie przypadł mi do gustu. Ma odstraszający zapach, wodnistą konsystencję i wcale nie dotlenia i nie energizuje. Po systematycznym stosowaniu zapchał mi pory i przyczynił się do powstania wyprysków.
Jedynie opakowanie ma porządne, bo w szklanym słoiczku, ale zawartoś nadaje się jako krem do rąk.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca

Słabiutki

Za lekki jak na krem na noc. Oj, konsystencja cieniuchna!! Zapach taki sobie, raczej mdły, na szczęscie bardzo ulotny. Nawilża bardzo, bardzo przeciętnie, nie odzywia w ogóle. Nie dodaje blasku i wcale nie energizuje. Uczucia komfortu też jakoś nie zauważyłam-wręcz przeciwnie-miałam wrażenie, że zapomniałam się posmarować kremem po demakijażu.
Ogólnie-bardzo słabo. Właściwue to nie wiem czemu nie daję mu pały-chyba z litości.

zapach mnie zniechęcił

Na wstępie ostrzegam, że moja recenzja nie będzie do końca obiektywna, gdyż kremu używałam tylko przez kilka dni. A dlatego tak krótko, ponieważ zniechęcał mnie zapach i to tak bardzo, że w końcu całkiem mnie zniechęcił i słoiczek z kremem poszedł w świat. A przyznać się muszę, że kupując ten krem w zestawie z tonikiem spodziewałam się, że cała seria ma tak piękny zapach, jak maseczka z tej serii. Niestety się pomyliłam, bo ten krem jest wyjątkiem (tonik całe szczęście nie). Generalnie nie straszne mi różne dziwne wonie, bo szybko się przyzwyczajam i potem już ich nie czuję, ale z tym kremem było inaczej. Mój nos nie akceptuje tego zapachu i już. Ba! nawet go nie rozpoznaje, bo nie umiem go określić :/ Pomijając kwestie zapachowe krem jak na smarowidło nocne ma dość lekką konsystencję, nie pozostawia tłustej warstwy i szybko się wchłania. Przez te kilka dni zaobserwowałam też, że nie zatyka porów (jak ma mnie coś zatkać, to po 1-2 użyciach), nie podrażnia i dość dobrze nawilża (skóra była gładka, nie domagała się nawilżenia). Jak by to było na dłuższą metę nie mam zielonego pojęcia. Ja tylko chciałam ostrzec przed tym wątpliwym zapachem (czyt. smrodkiem)

Używałam tego kosmetyku przez jakiś tydzień / ilość zużytych opakowań: niewiele z pierwszego i ostatniego zarazem

depilacja zalety

Nie nie nie !

Zacznę od zapachu, który przypomina mi jakiś babciny kremik z lat 80-tych, konststencja bardzo lekka, za bardzo jak na krem przeznaczony na noc. Z tą pielęgnacją jest coś nie tak, ponieważ po nocy nie zauważyłam na twarzy żadnych efektów, jedynie lekkie niedoodżywienie cery. Nie - nawilża, nie - pielęgnuje, nie - energetyzuje, dużo obietnic producenta, a efektów brak. Zużyłam do rąk...