Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Serum ujędrniająco-modelujące do biustu

Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Serum ujędrniająco-modelujące do biustu

* Pomaga udoskonalić kształt i objętość biustu
* Przeciwdziała wiotczeniu i opadaniu piersi
* Zmniejsza widoczność rozstępów i zapobiega powstawaniu nowych
* Podnosi i ujędrnia biust
Efekt: Bardziej pełne, krągłe i jędrne piersi

lepszy niż nic

Używałam go w czasach, gdy biust mi nie opadał, bo był na to za mały ;)

Zalety:
+ bardzo komfortowe uczucie nawilżenia skóry
+ superdelikatny kwiatowo-pudrowy zapach
+ dostępność
+ cena

Ale nie polecam, bo:
- nie przynosi żadnych efektów - nawet wrażenia ściągnięcia i uniesienia skóry
- trochę się wałkował
- wydajność - starczy na dwa, trzy tygodnie

Takie tam przyjemne placebo. Raz można ;)

Używam tego produktu od: 2006

Doraźne działanie

Serum ujędrniająco-modelujące do biustu działa doraźnie. Tzn. po wklepaniu faktycznie biust wydaje się napięty, gładszy i jędrniejszy, ale gdy tylko zaprzestanie się stosowania choćby na dzień, wygląda tak samo, jak wcześniej. Do rzeczy:
+/- podczas stosowania modeluje biust, ale efekt jest krótkotrwały
+/- zapach, charakterystyczny dla całej serii Slim, mnie odrobinę drażni

+ gęsta konsystencja, która nie powoduje jednak kłopotów z wsmarowaniem i wchłonięciem
+poręczna tuba
+dość wydajne
+łatwo dostępne

- trochę się klei podczas aplikacji i do momentu całkowitego wchłonięcia

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zdecydowanie działa

Po zakupieniu pierwszego opakowania zaczęłam stosować to serum dwa razy dziennie, wcierająć go w biust oraz dekolt. Po jakiś trzech tygodniach uświadomiłam sobie, że mój biust jest jędrniejszy, podniósł się, a nawet lekko powiększył. Zaczęłam się zastanawiać czy przypadkiem nie jestem w ciąży ;), taki efekt dało stosowanie tego kosmetyku.
Koleżanka stwierdziła, że moje piersi wyglądają jakby nigdy nie wykarmiły dwójki dzieci :D
Obecnie serum stosuję raz dziennie dla utrzymania tego świetnego efektu.

Używam tego produktu od: 7-8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę trzecie

Świąteczny makijaż

Przede wszystkim ujędrnia

Spełnia swoje zadanie - ujędrnia biust i według mnie poprawia jego wygląd.
+ Dość wydajny;
+ O fajnej konsystencji;
+ Niedrogi;
+ Praktyczne opakowanie;
+ Delikatny, "nienachalny" zapach;
+ Szybko się wchłania

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Lubię go

Poszlam do drogerii i chciałam coś kupić do mojego biustu. Napotkałam się na ten produkt więc go wzięłam.
Zapach bardzo delikatny, który mi się bardzo podoba.
Szybko dość się wchłania.
Skóra jest miękka i delikatna.
Krem jest gęsty i dobrze się rozprowadza.
Opakowanie produktu miłe dla oka.
A efekty?
Hmm.... fakt nie powiększył mi biustu :) Ale to oczywiste :)
Ale jak dobrze się przypatrzyłam to lekko nadał mi ładny kształ .
Piersi są jędrnę.

Używam tego produktu od: 3 tygodniu (2-3 razy dziennie)
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Naprawdę warto!

Po ciąży mój biust wołał "pomocy, ratunku, opadam", więc postanowiłam wrócić do już wypróbowanego, sprawdzonego serum.

Choć serum miało tym razem cięższe zadanie, nie zawiodłam się.

Plusy:
- cena
- wydajność: opakowanie kosmetyku (teraz 50ml gratis) wystarcza mi na około 3 miesiące. Smaruję dwa razy dziennie po porannym i wieczornym prysznicu.
- konsystencja: lekka, szybko się wchłania, nakładam po porannym prysznicu i wystarczy odczekać kilka minut (ja w tym czasie myję zęby ;)) i już można założyć biustonosz.
- zapach: mnie nie przeszkadza, jest delikatny
- aplikacja: nie wymaga starannego, długiego nakładania i wmasowywania, co dla śpieszącej się, wiecznie zabieganej kobiety jest zbawienne.

No i chyba najważniejszym plusem jest efekt:
- skóra wygładzona, biust pełniejszy, widocznie podniesiony, rozstępy mniej widoczne.

Minusy: brak.

Używam tego produktu od: Kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 6 pełnych opakowań

długofalowy efekt ujędrnienia

stosuje od około pół roku, po zuzyciu 3 opakowań preparatu z marki PUPA do biustu szukałam jakiegoś tańszego zamiennika który sprawdzałby się na co dzień do pielęgnacji biustu

biust mam średniego rozmiaru- nie borykam się z problemem zwiotczałości skóry i rozstępami, jednak zawsze starałam się wyjatkowo dbac o te okolice gdyż to procentuje w przyszłości- im wcześniej zacznę działać tym później skóra zaczyna wiotczeć

preparat jest bardzo wydajny 150 ml wystarcza przy codziennym stosowaniu na ok pół roku, konsystencja, nie jest lepka, ładnie się wchłania, zapach troszkę chemiczny ale do przyjęcia, serum bardzo ładnie napina skórę i "podnosi" tworzy efekt lekkiego uniesienia, przy regularnym stosowaniu naprawde widać efekt

polecam goraco jako produkt do codziennej pielęgnacji biustu

Może być

Po karmieniu piersią jak wiadomo biust już nie zachwyca jędrnością. Postanowiłam wypróbować produkt eveline. Skóra po jego zastosowaniu jest przyjemna w dotyku, gładka, lekko napięta. Jeśli chodzi o ujędrnianie to cudów nie ma, ale część rozstępów udało mu się zmniejszyć. Pod tym względem stan mojej skóry na biuście się poprawił, ale krem spowodował wysyp krost i zaskórników na biuście i dekolcie, co wcześniej mi się nie zdarzało.

Używam tego produktu od: przez 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa

Jest świetne i działa cuda

No dla mnie serum spełnia swoją rolę, a to najważniejsze! Zapach? Kwestia gustu, mi nie preszkadza, nawet go lubię. Serum fajnie się rozprowadza (dobra kosnsytencja),ujędrnia skórę, skóra piersi po miesiącu stosowania zrobiła się bardziej napięta. Duży plus za cenę produktu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Nie dla mnie.

Sam krem w sobie jest jak najbardziej ok - jakoś tak lepiej czułam się z własnymi piersiami po zastosowaniu go, ale ma dwie wady, które u mnie dyskwalifikują go na zawsze:
- po pierwsze: zapach - tandetny, intensywny, pudrowy - na udach czy pupie może bym go zniosła, ale pod samym nosem... Nieeee... No i mieszał sie z perfumami, co też mnie denerwowało;
- po drugie: zatyka pory i pozostawia na dekolcie taką tłustawą warstewkę, która po paru godzinach zamienia się w wałeczki. Ponadto nie można przez to przypudrować dekoltu, bo puder klei się do kremu.

Ogólnie, jeśli komuś zapach i konsystencja nie przeszkadzają, kosmetyk się sprawdza - ale ja nie mogłam wytrzymać przede wszystkim z jego zapachem.

Ilość zużytych opakowań: pół jednego

POLECAM

Jest to mój pierwszy kosmetyk tego rodzaju. Planowałam coś zakupić do piersi, jednak nie wiedziałam co. Poszłam do drogerii i z pośród kilku kosmetyków wybrałam ten :) Jak za tą cenę jest OK. Napina skórę , nawilża i lekko ujędrnia. O powiększaniu nie ma mowy- nie oszukujmy się- bez interwencji skalpela się nie obędzie, nie ma takich kosmetyków. Zresztą na powiększeniu mi nie zależało, mam dość duże piersi, chciałam je nieco "unieść", ujędrnić. Używam od miesiąca. Bardzo podoba mi się zapach, wchłania się dość szybko. Używam tylko raz dziennie ale widzę różnicę, może nie jakąś kolosalną, nie ma cudów, ale skóra jest przyjemnie napięta.

fantastyczny produkt ;)

Kupiłam ten produktów nie oczekując żadnych efektów.Ot widziałam promocje w drogerii.Jednak to co zrobił z moim biustem zdziwiło mnie;) zwykły kremik a piersi pieknie zaokrąglone.Mam raczej małe piersi ale takiego kształtu nigdy nie miałam;].Najlepszym dowodem jest mój chłopak który ciągle mi prawi komplementy na temat mojego dekoldu;] Używam tego produktu od 4 tygodni zobaczymy co bedzię dalej;]

Używam tego produktu od: 4 tyg