Johnson's, pH 5.5, Krem o potrójnym działaniu

Johnson's, pH 5.5, Krem o potrójnym działaniu

Krem do cery normalnej. Delikatnie pachnie, szybko się wchłania i sprawia, że skóra jest dobrze nawilżona, delikatna, miękka i jędrna.

lepszy niż nivea soft, ale

krem sprawdził sie u mnie lepiej niż nivea soft, bo dawał bardziej matowy efekt
ale - nie nawilża mocno - w końcu jest do cery normalnej
lubi rolować się pod podkładem
poza tym - wydajny, delikatny zapach
polecam tylko cerom bez problemów

Używam tego produktu od: ?

Kolejny zapychacz

Krem slabo nawilza i wygladza, raczej natluszcza, jest do mojej przesuszonej cery zdecydowanie za ciezki, zapycha pory powodujac wysyp pryszczy, buzia mi sie po nim swieci, jak choinka. Szkoda, bo żel do mycia twarzy z tej serii bardzo dobrze sie spisywal. Nie polecam, kolejny bubel j&j.

Używam tego produktu od: 4 tyg.
Ilość zużytych opakowań: pol opakowania

okropny

Najgorszy krem nawilżający jakiego zdarzyło mi się używać. Po każdym użyciu skóra po prostu potwornie zaczynała mnie piec, zwłaszcza w miejscach bardziej suchych. Trwało to co prawda tylko kilka sekund, no ale użycie kremu powinno być przyjemnością a nie męczarnią.
Daje 2 gwiazdki bo nawilża w normie (porównywalnie do Nivea Soft) i ma ładne opakowanie. Ale nigdy więcej nie chcę go poczuć na mojej twarzy!!!

Używam tego produktu od: jakiś miesiąc

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

zmiekczajacy

Bardzo lubilam ten krem,ale jak bylam mlodsza.Mysle,ze bylby najlepszy dla osob do 20 roku zycia z normalna cera.Zapach po prostu uwielbiam,delikatny,po prostu piekny.

Używam tego produktu od:3lata

dla mnie doskonały

ten krem to moje odkrycie roku!!!! pierwszy raz miałam z nim kontakt w wakacje, kiedy to moja mam go kupiła żeby był dla gości, w promocji z mleczkiem gratis. używałam go od czasu do czasu i bardzo spodobał mi sie jego zapach, poza tym miałam po nim bardzo miekką skórkę, wręcz aksamitną. Zapamiętałam swoje miłe wrażenie i kupiłam go sobie do wyłącznego uzytku. Teraz jestem jego oddaną fanka. mam po nim miekką skórę, nawilżona, ale nie tłusta, znikł wszelki ślad po trądziku i niespodziankach, zero uczulenia, zero podrażnienia, niesamowicie wydajny, na calą twarz wystarcza mi odrobinka. wielkie 5, pozostane mu wierna na dłużej

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pół

super

jest super!:)
bardzo jestem zadowolona:) jest odpowiedni dla mojej cery,mam po nim mięciutką buzke:) nareszcie to czego szukalam!!
ale pamietajcie ze on jest to cery normalnej!

Używam tego produktu od:1 miesiąc

SZKODZI

Miałam go kilka lat temu i pamiętam do dziś, bo to co ten krem uczynił z moją twarzą, nie uczynił żaden inny:( Nie nadawał się na dzień, bo buzia świeciła się niemożliwie więc używałam go na noc i po kilku aplikacjach PRZESUSZYŁ mi skórę na twarzy! nie wiem jak to jest możliwe by krem PRZESUSZAŁ skórę??? miałam takie łuszczące się przesuszone miejsca, okropność... w obliczu czegoś takiego nawet nie ma sensu pisać o konsystencji, zapachu, cenie czy opakowaniu... zdecydowanie odradzam.

Idealny krem na noc :)

Dla mnie to swietny krem na noc :) jeszczze po zadnym innym moja skora nie byla tak ladnie nawilzona po calej nocy. Zwykle budze sie nad ranem ze sciagnieta skora i odczuwam gwaltowna potrzebe posmarowania sie jakims mazidlem. A tu szok - gladziudka, mieciutka buzka. Krem faktycznie sie swici jak latarnia, ale uzywam go na noc, wiec wcale a wcale mi to nie przeszkadza. Dodatkowo slicznie pachnie :D nie robia mi sie po nim absolutnie zadne niespodzianki. Wygral z moim ulubionym iwostinem, bo tamten ostatnimi czasy nie dawal rady mojej wysuszonej buzce, wiec o czyms to swiadczy ;)
Posumowujac: swietny kremik za smieszna cene :)

zimowy

Kupiłam ten krem z myslą o zimie i mrozie czego wprost nienawidzę nie mówiąc jak znosi to moja skóra. Ale Johnson's to był dobry wybór. Pomimo mrozu skóra pozostała świetnie nawilżona,nie było z nia żadnych problemów. Krem jest tez wydajny-słoik ma 100ml. Minusem jest twarz świecąca się jak neon-ten krem jest ciężki,nie dla cery z problemami. Ale na zimę jak najbardziej

efekt lustra

Najgorszy ze znanych mi kremów, nie nawilża nic a nic!
Do tego po nałożeniu moja skóra błyszczała się niemiłosiernie, tak, że moje Kochanie twierdziło, że może się przejrzeć w moim czole!!!
Tragedia, cóż to z mazidło.
zużyłam jako krem do rąk i stóp.

bardzo, bardzo przeciętny

Nawilża przeciętnie, wchłania się średnio i rzeczywiście sprawia, ze skóra się błyszczy ( dziwne, mam suchą skórę, która się nie ma zwyczaju świecić).
Jakoś mało przyjemny w stosowaniu.. I jeszcze nie wiem jakie niby jest to potrójne działanie, na opakowaniu ani słowa.. :(

cienki

Nawilżanie ledwo wyczuwalne, za to świecenie na kilometr. Kiepsko się wchłania. Po nałożeniu dziwnie śliski. Jak dla mnie - słaby.