Gładkość, Odżywka z mleczkiem migdałowym i wanilią

Gładkość, Odżywka z mleczkiem migdałowym i wanilią

Odżywka do włosów normalnych i delikatnych, posiada lekką, ochronną recepturę i aksamitną konsystencję. Doskonale pielęgnuje włosy, sprawiając, że są gładkie i lśniące.

Obłedny zapach

Pięknie pachnie. Ma konsystencję kremową. Nie wysusza. Jest mało wydajny. Trzeba nałożyć dużo odżywki.
Po zastosowaniu wypadało mi mniej włosów. Łatwiej się rozczesywały. Mniej się puszyły i można je było ujarzmić.

Genialny migdałek!

Szkoda, że już jej nie ma w sklepach, bo była rewelacyjna. Miała może tylko 1 minus - była trochę rzadka, ale nadrabiała pojemnością opakowania.

A tak to same plusy:

- boski zapach
- nawilżenie włosów
- rozczesywanie - bajka!
- brak obciążania
- wygodne opakowanie
- umiarkowana cena

Dobry Timotei.

Używam tego produktu od: kiedyś w sumie przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Kochałam ją

Zalety:
+pięknie pachnie
+nie obciąża włosów
+włosy dobrze się po niej rozczesywały
+wydajna
+dobrze się spłukuje
+bardzo wygodne opakowanie
Wady: jak dla mnie - brak
Bardzo lubiłam tę odżywkę. Szkoda, że nie można już jej dostać w sklepach.

3 rodzaje dolnej kreski

dobra odżywka

kupowałam kilka lat temu. teraz też zamierzam ja kupić. testowałam wiele odżywek i teraz muszę stwierdzić, że ta jest dobra.

+ dobra konsystencja, nie za ,,toporna\\\'\\\', nie za wodnista
+lekka, nie obciąża włosów, mimo że nieraz dużo jej nakładałam
+ moje włosy po niej, były lśniące, nie przyklapnięte(mimo że nie mam zbyt grubych włosów), nie przetłuszczały się szybciej po użyciu tej odżywki
+cena rewelacyjna
+ dostępność ( jak nie rossman, to supermarket)
+ zapach jak dla mnie ładny, ale przez dłuższy czas stosowania nudzi się i troszkę mdli

podsumowując, jest to produkt dobry, mimo tego że nie jestem fanką timotei.

śliczny zapach :)

Podobna do swojej siostry z awokado i morelą: nieco wygładzała i nawilżała włoski, trochę ograniczała puszenie, pięknie pachnie, średnio wydajna.
Dla mnie jednak działała zbyt słabo, ale słabo zniszczonym włoskom polecam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Nawet nawet :)

Odżywka kupiona pod wpływem wizażu, bo już nie kupuję kosmetyków w ciemno, zawsze najpierw tutaj zerkam :)

Odżywka jest całkiem dobra jak na sklepową, ładnie pachnie i zapach długo utrzymuje sie na włosach.

Włosy są gładkie i odżywione, jedyne zastrzeżenie mam do konsystencji, bo według mnie mogła by być gęstsza.

Mam mieszane uczucia

Jedyna rzecz która mi sie w niej spodobała to zapach i to by było na tyle plusów..

Nie zrobiła nic dobrego z moimi włosami a po jakimś czasie zaczeły mi po niej wypadać;/
Oddałam ją mojej siostrze i juz nigdy do niej nie wróce:P

Używam tego produktu od:krótko:P
Ilość zużytych opakowań:nie całe jedno

waniliowa rozkosz :)

pisałam już recenzję, więc szybciutko:
plusy
- cena
- dostępność
- nawilżenie, miękkość i rozczesywanie włosów
- zapach - b.słodka wanilia, mi osobiście nie przejadła się
- konsystencja - nie spływa z włosów, dobrze się rozprowadza
- wydajność

minusy
- włosy się do niej przyzwyczajają, efekty są najbardziej spektakularne na początku, a przecież teoretycznie powinno być coraz lepiej z czasem ;)
- bardzo wysoka zawartość silikonu (trzecie miejsce) co sprawia, że czasem te włoski trzeba przemyć czymś oczyszczającym, bo zrobią się ciężkie i lepkie. silikon daje też efekt placebo - zadbanych włosów

bardzo fajna odżywka, próbuję innych timotei, ale na pewno kiedyś wrócę ;)

Używam tego produktu od: używałam przez parę tygodni

lepsza, niż sądziłam

nie spodziewałam się cudów po marce z supermarketu, ale osżywka spisuje się nieźle, zwłaszcza z szamponem z tej samej serii- włosy sa nawilzone, gładkie, nie puszą się za bardzo, łatwo sie rozczesują... Ciężko mi powiedziec, czy to zasługa bardziej szamponu czy odzywki, ale generalnie bardzo zgrany duet. I ten zapach ^^
Moim zdaniem odzywka najlepiej działa, gdy nałożyć ja na mocno wyciśnięte włosy- czyli mokre, ale takie, z których woda juz nie leci ciurkiem :) Nie zauważyłam, żeby przyśpieszała przetłuszczanie się włosów, ale ja nigdy nie miałam z tym problemu.

Koszmar

Wlosy klapniete. W miare dobre rozczesywanie. Tluste prawie od razu.
Nie polecam nikomu. Do tego po analizie skladu tez trudno spojrzec na nia przychylnie. Za ta cene sa o wiele lepsze. Wydajna co w jej przypadku jest chyba minusem.

Używam tego produktu od:3 misiecy

Całkiem, całkiem ;)

Szczerze mówiąc na początku ta odżywka była przeznaczona do psiej sierści na łapach, jednak kiedy ją przetestowałam, pielęgnacja psów odeszła w zapomnienie, a odżywka powędrowała na moją półkę :D
Przede wszystkim ma świetny, bardzo słodki zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Dla niektórych może być on aż za słodki i duszący, ale dla mnie jest super. Całkiem nieźle nawilża i wygładza włosy, po użyciu są miękkie i błyszczące. Na pewno nie sprawdzi się w przypadku bardzo zniszczonych i przesuszonych włosów, bo te wymagają profesjonalnej i kompleksowej pielęgnacji, ale do włosów normalnych i lekko przesuszonych będzie jak znalazł.
Na początku podobała mi się jej wodnista konsystencja, ale teraz uważam ją za jeden z głównych minusów odżywki - przez nią spływa z włosów i czasem więcej zostaje jej na wannie niż na nich. Poza tym przy częstym stosowaniu włosy szybko się do niej przyzwyczajają, dlatego radzę używać jej na zmianę z inną odżywką.
Ale generalnie jest to całkiem niezły produkt w przyjemnej cenie ;)

Ilość zużytych opakowań: kilka

przeciętna.

Kupiłam razem do kompletu z szamponem, zawsze staram się używać zestawów, inaczej nie lubię.

Po pierwsze powalił mnie zapach, bardzo słodki, ale przyjemny. Niestety po dłuższym czasie męczy i to bardzo. Na szczęście szybko się ulatnia z włosów.

Sama odżywka jest bardzo przeciętna, ułatwia rozczesywanie (jak każda), nabłyszcza i lekko nawilża włosy. Niestety efekt jest bardzo krótkotrwały, a ja jestem wymagająca co do pielęgnacji włosów.

Nie kupię jej więcej.