Jantar, Kuracja na gorąco z wyciągiem z bursztynu dla włosów suchych i łamliwych

Kuracja na gorąco Jantar oparta jest na sprawdzonej i skutecznej recepturze, inspirowanej bogactwem natury. To owoc długich tradycji wykorzystywania niezwykłych właściwości bursztynu. Dzięki kuracji włosy staną się nawilżone, mocne, pełne witalności, jedwabiście gładkie, miękkie i błyszczące. Kuracja to ekspresowy zabieg w 3 krokach z natychmiastowymi efektami. Kuracja nie zawiera barwników, oleju parafinowego, alkoholu etylowego.

Skład jest w trakcie moderacji.

• regenerująca maska olejowa : Skład: Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Hydrolized Silk, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Urea, Propylene Glycol, Amber Extract, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Dimethiconol, Hydroxyethylcellulose, Parfum (Fragrance), Limonene. szampon nawilżający : Skład: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Urea, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Amber Extract, Inulin, Panthenol, Soluble Collagen, Sodium Cocoamphoacetate, Silicone Quaternium-22, Polyglyceryl-3 Caprate, Dipropylene Glycol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Polyquaternium-10, Disodium EDTA, Lactic Acid, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone. balsam wygładzający: Skład: Aqua (Water), Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Propylene Glycol, Equisetum Arvense (Horsetail) Herb Extract, Cetearyl Alcohol, Stearalkonium Chloride, PEG-20 Stearate, Inulin, Hydrolyzed Keratin, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Starch, Panthenol, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Bubel

Nie lubię dawać tak negatywnych opinii jak ta, ale w tym wypadku - muszę.
Kuracja Jantar - jest bardzo tania, dlatego cudów się nie spodziewałam, jednak pierwszym niezbyt przyjemnym zaskoczeniem była dla mnie ilość maseczki, szamponu oraz balsamu. Ilość maseczki i balsamu wystarczyła akurat na pokrycie 3 cm końcówek włosów - a co z resztą? Nie znalazłam nigdzie na opakowaniu informacji, że produktu jest mało i jeżeli ma się włosy jakiejkolwiek damskiej długości to należy kupić dwa opakowania (w tym przypadku to musiałabym tych opakowań kupić chyba z 10, bo mam włosy do połowy pleców.
Kolejnym krokiem po maseczce było mycie głowy szamponem. Szampon pienił się średnio: nie najlepiej, ale też nie tragicznie, więc "jako tako" udało mi się umyć całe włosy.
Ostatnim krokiem było nałożenie balsamu i tutaj - porażka. Balsamu było mniej niż maseczki.
Podsumowując:
NIE zauważyłam żadnego pozytywnego efektu działania kuracji bursztynowej Jantar. Na domiar złego moje włosy okropnie się plączą zarówno podczas suszenia jak i po wysuszenia. I to tak bardzo, że nawet przeczesanie włosów samymi palcami to wyzwanie.
Nie polecam, chociaż tanie.

Używa produktu od: próbka

Efekt widoczny po pierwszym użyciu, ale......

Włosy do ramion, farbowane, delikatnie zniszczone.
Kuracja jest bardzo łatwa w wykonaniu. Nie potrzeba żadnych specjalnych przygotowań włosów. Zabieg składa się z trzech etapów: saszetkę z maską na gorąco należy podgrzać i położyć na suche włosy, nałożyć załączony czepek i owinąć ręcznikiem; po 20 minutach myjemy włosy szamponem z zestawu; na koniec nakładamy dołączony balsam (można zostawić na włosach lub spłukać- ja spłukałam). Ponieważ "maska na gorąco" chwilę po nałożeniu była już zimna, dogrzałam włosy suszarką (przez ok 3 min. strumień powietrza kierowałam pomiędzy czepek a ręcznik).
Po użyciu kosmetyku włosy były gładsze i trochę lepiej się układały, ale nie był to efekt wooow. Na pewno jeszcze wypróbuje ten produkt i ciekawa jestem, jaki będzie rezultat kuracji po 3-4 użyciu.
Jeśli ktoś ma długie włosy, proponuję kupić dwa opakowania kuracji. Maski i balsamu jest bardzo mało (nie wystarczyło na moje włosy). Produkt jest bardzo tani, ale uważam że śmiało może konkurować z kosmetykami "z wyższej półki".
Podsumowując: musisz wypróbować!

strata czasu

Kuracje kupiłam po przeczytaniu dobrych opini na jej temat. Zawiodłam się już na samym początku podczas gdy nakłaadając szampon okazalo się ze jest go tak mało że ledwo starczyło aby umyć nim dobrze włosy. Przy masce i balsamie bylo dokładnie to samo. Efektów nie zauważyłam żadnych. Mimo że lubię produkty jantar ta kuracja to dla mnie totalny bubel.

Drobne fale bez karbownicy KROK PO KROKU

Jantar odżywka na gorąco

Żaden z kosmetyków jantar które wypróbowałam do tej pory mnie nie zawiódł i ten też tego nie zrobił kosmetyk tak jak pisze producent wygładza pięknie włosy odżywia , pomaga w rozczesywaniu.

mega zadowolona

Jestem bardzo zadowolona, wchodzac do rossmanu zobaczylam za niecale 7 zl luracje skusilam sie bo stalam sie wlosomaniaczka, i nie zaluje napewno bede teraz luracji uzywac min raz w tyg.
Troszke nie wydajna ale nie szkodzi to co mialo zrobic to zrobilo.

Nic nie robi

Mam suche włosy, a po zastosowaniu tej kuracji miałam istne siano na głowie! Producent zapewnia, że włosy nie będą się puszyć, będą wygładzone, miękkie i błyszczące. Może tylko z tym ostatnim się zgodzę, matowe nie były. Ale cała reszta to czcze gadanie. Przyznam, że jeszcze żaden z produktów Jantar się u mnie nie sprawdził. A wygląd włosów po zastosowaniu tej kuracji utwierdził mnie w przekonaniu, że są to produkty nie dla mnie.
Minusem jest też to, że produktu jest mało. Na opakowaniu widnieje informacja, że jest on przeznaczony do włosów średniej długości. Mam taką długość włosów ale maski było mniej niż na styk, nie pokryła wszystkich włosów. Szamponu była ilość odpowiednia, odżywki stosowanej na koniec mycia ledwo, ledwo starczyło.
Nie sięgnę kolejny raz po ten produkt, bo nie warto.

Bardzo dobry

Kupiłam go w promocyjnej cenie w Rossmanie (ok 5/6 zł). Przede wszystkim - mało produktu! Na styk mi wystarczyło. Ogólnie jestem zadowolona, lecz nie wiem czy kupię go ponownie. W kartoniku znalazłam wszystko , co potrzebowałam do przeprowadzenia zabiegu. Włosy były miękkie i odżywione.

Wykorzystała: kilka próbek

Extra nawilżenie

Kuracja na gorąco Jantar to ciekawa propozycja dla zniszczonych włosów. Zestaw składa się z maski, szamponu, balsamu oraz czepka. Nie powiem, że po jednokrotnym zastosowaniu widzę niewiarygodną poprawę, ale moje włosy nabrały zdecydowanie zdrowszego wyglądu. Chętnie sięgnę jeszcze po tę kurację, bo jestem przekonana, że działa!

Dobre odzywienie dla osłabionych włosów

Produkt kupiłam po raz pierwszy i wiem juz ze tę kuracje powtórzę jeszcze nie raz. Włosy sa miękkie i jedwabne w dotyku, mam wrażenie ze sie odżywiły lepiej niż po olejowaniu domowymi sposobami.
Dodatkowy plus to bardzo niska cena. Niestety jestem zawiedziona ilością produktu, mam długie i gęste włosy do pasa i na raz zużyłam 2op.

Cudwna

Kolejny HIT od Farmony. Spisali się (prawie) na medal. Dlaczego prawie ? Bo muszę kupić dwa opakowania na swoje długie włosy. Mimo tego warto. po jednej aplikacji widać znaczącą poprawę kondycji włosa. Są gładkie, miękkie i cudownie pachną. Wymieniłam wszystkie swoje produkty do włosów właśnie na linię Jantar do włosów zniszczonych. Mój osobisty MUST HAVE !

Bez szału

Po rewelacyjnej wcierce z Jantara - oczekiwałam od tej maski czegoś więcej :) Może i faktycznie wygładza włos, czułam że włosy są wyładzone ale bez rewelacji. Mam długie i gęste włosy a produktu jest na prawdę malutko, nie udalo mi się rozprowadzić go na całości. Szamponu myjącego też dosyć mało. Saszetki są dla mnie problematyczne ponieważ zawsze przy stosowaniu część z nich "wyleci" i nie nadaje się do użytku - dlatego mogłyby być ciut większę, z większą iloscią maski/szamponu :) Ogromny plus za czepek, który będę wykorzystywać wielokrotnie.

Może być

Wypróbowałam kurację skuszona bardzo pozytywnymi opiniami. Jak dla mnie efekt jest dobry, ale nie powala na kolana. Włosy faktycznie były mięciutkie, nieco bardziej niż zwykle błyszczały, jednak podobny efekt uzyskuję po olejowaniu włosów z miodem na noc. Niestety kosmetyku jest mało, miałam wrażenie, że na moje gęste włosy do łopatek powinnam użyć więcej produktu.
Plusem na pewno jest fakt, że do zestawu dołączony jest czepek.