Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Kuracja na gorąco z wyciągiem z bursztynu dla włosów suchych i łamliwych

Kuracja na gorąco z wyciągiem z bursztynu dla włosów suchych i łamliwych

Kuracja na gorąco Jantar oparta jest na sprawdzonej i skutecznej recepturze, inspirowanej bogactwem natury. To owoc długich tradycji wykorzystywania niezwykłych właściwości bursztynu. Dzięki kuracji włosy staną się nawilżone, mocne, pełne witalności, jedwabiście gładkie, miękkie i błyszczące. Kuracja to ekspresowy zabieg w 3 krokach z natychmiastowymi efektami. Kuracja nie zawiera barwników, oleju parafinowego, alkoholu etylowego.

Skład jest w trakcie moderacji.

• regenerująca maska olejowa : Skład: Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Hydrolized Silk, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Urea, Propylene Glycol, Amber Extract, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Dimethiconol, Hydroxyethylcellulose, Parfum (Fragrance), Limonene. szampon nawilżający : Skład: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Urea, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Amber Extract, Inulin, Panthenol, Soluble Collagen, Sodium Cocoamphoacetate, Silicone Quaternium-22, Polyglyceryl-3 Caprate, Dipropylene Glycol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Polyquaternium-10, Disodium EDTA, Lactic Acid, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone. balsam wygładzający: Skład: Aqua (Water), Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Propylene Glycol, Equisetum Arvense (Horsetail) Herb Extract, Cetearyl Alcohol, Stearalkonium Chloride, PEG-20 Stearate, Inulin, Hydrolyzed Keratin, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Starch, Panthenol, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Szału nie ma.

Szczerze mówiąc spodziewałam się lepszych efektów. Włosy były miękkie i odżywione ale tak jak po zastosowaniu maski. Opakowanie jest małe, na moją długość, A mam włosy trochę dłuższe niz do ramion, potrzebowałam 2 opakowania. Cena jednego to 7 zł, także 14 zl na jedną aplikację przy tych efektach to trochę słabo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556526].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna odżywka

Mam włosy cienkie i delikatne farbowane z tendencją do przesuszania.
Odżywka fajnie je nawilżyła. Nie jest pracochłonna. Wystarczy podgrzać, nałożyć i godzinkę potrzymać.
Minus - jest jej za mało! Ledwo starczyła na moje włosy do ramion.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540251].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajna

Mam długie włosy, do połowy pleców, więc dla mnie produktu było po prostu za mało...

Plusy:
- fajny, delikatny, utrzymujący się na włosach zapach
-konsystencja, która dobrze się rozprowadza
-bardzo przystępna cena
-włosy są meeega błyszczące
-dobre nawilżenie
-cienkie włosy sprawiają wrażenie cięższych, bardziej gęstych

Minusy:
-produktów jest za mało jeśli ktoś ma długie włosy

Na pewno będę do niej wracać, byłam mile zaskoczona tym jak wyglądały moje włosy po tej kuracji. Jestem też zachęcona do kupienia innych kosmetyków z tej serii.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538596].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka objętość

Świetna

Użyłam jej raz i na pewno nie był on ostatni. Włosy po kuracji są zachwycająco miękkie i gładkie. Bardzo przyjemne domowe SPA. Robi mega robotę, a cena jeszcze bardziej zachęca by regularnie do niej wracać. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1508176].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni produkt

Mam włosy do ramion. Mimo, że są cienkie to trochę ich jest. Zatem dla mnie optymalny byłby zakup 3 opakowań, by porządnie nałożyć zawartość wszystkich saszetek (cenowo byłoby już słabiej).
Plusy: produkty b. ładnie pachną i zapach utrzymuje się na włosach do następnego mycia, a włosy sa bardziej wygładzone i błyszczące.

Regeneracją bym tej kuracji nie nazwała. Chyba, że ktoś by co tydzień używał przez dłuuugi czas to może... Włosy sa jak po dobrej odżywce/masce. Zatem cała zabawa 3 krokami w stosunku do efektów wydaje się zbyteczna. Z ciekawości można przetestować. Ja z uwagi na efekty i wydajność daruję sobie kolejny zakup.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1503851].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry produkt

Mam długie, falowane włosy a co za tym idzie potrzebują większego nawilżenia.
Plusy:
Ładnie pachnie
Włosy po zabiegu są dociążona
Bardzo ładnie się świecą
Kuracja delikatnie podkreśliła skręt moich włosów

Minusy:
Czasochłonna kuracja (w sumie od przygotowania do zmycia balsamu trzeba poświęcić około 30)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1503241].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Kupiłam kurację przyciągnięta niewielką ceną i z racji, że odżywka do olejowania tej samej firmy sprawdziła się u mnie świetnie. Moje włosy puszą się i kręcą, są szorstkie, suche na końcach. Po tej kuracji nie mogę przestać ich dotykać! Są gładkie, miękkie, delikatne, błyszczące i nawilżone. Produkt nie obciąża włosów, wyglądają zdrowo. No i za tą cenę naprawdę warto wypróbować. Na początku myślałam, że maski jest za mało, że nie pokryje moich włosów sięgających łopatek, ale po rozczesaniu ładnie się rozprowadziła.
Polecam! :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1470017].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowane tak!

Uwielbiam tę kurację. Dzięki niej moje rozjaśniane, przesuszone włosy - zwłaszcza na końcach, są miękkie i lśniące. Kuracja jest trochę kłopotliwa w użyciu oraz proporcja szamponu w stosunku do pozostałych elementów kuracji jest zdecydowanie zaburzona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435276].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie rewelacja!

Pierwszy raz stosuje kosmetyki tej firmy i ta odżywka mnie zachwyciła. Na moje włosy działa świetnie jak żadna inna. :) Mam cienkie wlosy i puszace sie konce. Nie obciąża, wygładza, pięknie pachnie, efekt jeszcze utrzymuje się po następnym myciu włosów. Będę do niej chętnie wracać, dla mnie numer 1, polecam! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1417531].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie rewelacja

Przede wszystkim uwielbiam Jantar, odżywki do wcierania używam jak chcę wzmocnić włosy po zimie. A tego cuda będę używała zawsze po farbowaniu. Mam ciemne, grube i sztywne wlosy, brak im połysku i życia, ta kuracja im je przewróciła. Opakowanie wystarcza na moje wlosy do ramion, balsamu jest troche za dużo jesli ktos nie chce go splukiwac, bo pewnie taka ilość obciąży, ale jak splukujemy to ok. Maska ma super skład, fajny zapach i zdecydowanie wygodniej się ja stosuje jak i zmywa w porównaniu z olejowaniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395046].usefull || 0 }}% pomocna.