Noviderm Boreade, Matyfing Emulsion (Emulsja matująca)

Noviderm Boreade, Matyfing Emulsion (Emulsja matująca)

Linia Noviderm Boreade stworzona specjalnie do cery tłustej ze skłonnością do powstawania trądziku.
Emulsja matująca to preparat dermatologiczny z estrami AHA dla młodej, wrażliwej skóry, z problemami dermatologicznymi. Preparat o właściwościach złuszczających (estry AHA), zmniejsza łojotok (związek cynku i substancje matujące), ma działanie oczyszczające i wygładzające (czynnik aktywny DOD). Zapobiega nadmiernemu „świeceniu się” skóry. Może być używany jako podkład pod makijaż. Stosować codziennie rano i wieczorem: nanieść, lekko rozsmarowując, niewielką ilość preparatu na oczyszczoną i suchą skórę twarzy i dekoltu. Noviderm Boreade Emulsja Matująca została przebadana dermatologicznie. Jest preparatem hipoalergicznym.Nie zawiera barwników.

Potwierdzam - fatalny

Fatalny, tragiczny - nic nie robi. Pod makijaz - tragedia. Odnosnie dzialania anty tradzikowego - nic nie dziala, cale szczescie nie pogarsza stanu skory.

Nalozenie podkladu graniczy z cudem, po pierwszym razie tak sie rolowal, ze polowe podkladu mialam na toaletce. Nakladalam go juz flat topem, skunksem i palcami. Nigdy jeszcze takiego rolowacza nie mialam. Niestety wyrzucone pieniadze. Nawet za free juz tego nie chce. Pewnie jak poprzedniczka napisala, bede nim smarowac dekolt bo na twarz to on sie nie nadaje.

Plusy:
brak

Wady:
- koszmarnie sie roluje przy nakladaniu podkladu

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: zero

Fatalny

Krem ma jedną podstawową wadę, potwornie śmierdzi, nie mogę znieść jego zapachu, jest niesamowicie intensywny podczas nakładania, potem już na szczęście go nie czuć. Druga wada, która go dyskwalifikuje, okropnie się wałkuje, niezależnie, ile go nałożymy, czy oszczędnie, czy hojnie, kiedyś użyłam pod makijaż i mogłam ściągnąć z twarzy krem z podkładem w postaci paprochów. Najabrdziej wałkuje się w strefie T.
Krem matuje i to nawet na długo, ale nie jest to pudrowy mat z aksamitnym wykończeniem, bo krem lekko się klei.
Jedyne plusy kremu to skład: octopirox, który zapobiega łuszczeniu się skóry, witamina B6. Owe estry kwasów AHA (łagodniejsze od samych AHA) nic na mnie nie działają, bo mam skórę przyzywczajoną do Lysanel Active SVR. Krem wykazuje jednak działanie antybakteryjne, nie pogarsza stanu cery pod względem ilości wyprysków.
Po nałożeniu cera wcale nie wygląda dobrze, często jest zaczerwieniona, zwłaszcza na policzkach.
Krem zużyję do dekoltu i pleców.