Eye Shadow Fix

Eye Shadow Fix

Delikatna baza o kremowej konsystencji w neutralnym kolorze ciała. Sprawia, że cienie nabierają intensywniejszej barwy i stają się jeszcze trwalsze.
Polecana szczególnie do głęboko osadzonych oraz łatwo łzawiących oczu. Wodoodporna.
Sprawia, że cienie utrzymują się w doskonałej formie przez cały dzień oraz nie zbierają się w liniach zgięcia powiek.
Łatwa w aplikacji - poręczne opakowanie wyposażone w aplikator z gąbeczką.

baza dobra, tylko jak ją wydobyć z opakowania? ;)

Baza pod cienie działa b.dobrze - rano nałożona na powieki sprawia, że cienie trzymają się bez zarzutu do wieczora, nie zbierają się w załamaniach skóry. Co do podkreślania intensywności koloru się nie wypowiadam, bo albo używam cienie cieliste - do pracy, albo wyraziste na większe wyjścia. Nie zauważyłam, aby baza podkreślała kolor cienia, różnica wynika z tego, że cień się nie osypuje, ani nie zbiera w załamaniach skóry. Baza jest rzadsza niż Artdeco, co uważam za zaletę - łatwiej ją rozprowadzić w odpowiedniej ilości na powiece.

Bazy nie kupię jednak więcej, ze względu na to, że praktycznie połowy pojemności nie można wydobyć z opakowania. Baza osadza się na ściankach i żadne manewry nie pomagają zużyć jej do końca. Dlatego też faktycznie jest niewydajna.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe - tylko tyle, ile dało się wygrzebać :)

Opakowanie do niczego

Baza może i jest dobra (chociaż moim faworytem od dawna pozostaje baza z Artdeco), ale jej aplikacja jest potwornie męcząca. Strasznie trzeba nagrzebać się tym pędzelkiem żeby w ogóle coś wyciągnąć, nie wiadomo ile jeszcze zostało w opakowaniu, a konsystencja jest dziwna. Jakaś taka rzadka i lekko tłusta.

Nie polubiłam tej bazy

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Bez rewelacji

Kupiłam tą bazę, ponieważ potrzebowałam "na już". Odczucia mam niestety mieszane. Niby cienie trzymają się dłużej (to jak długo zależy też od samych cieni) i mniej rolują w kąciku oka, ale niestety jestem raczej zawiedziona.
Aplikacja kosmetyku nie jest łatwa. Bardzo trudno wyczuć ile kosmetyku nałożyło się na pędzelek i jeszcze trudniej porządnie rozprowadzić. Ja starałam się jeszcze rozetrzeć lekko opuszkami i przetrzymać te parę sekund, żeby całość lekko podeschła. Taka aplikacja pomagała na bardziej wyrównane nałożenie bazy i częściowo zapobiegało nierównomiernemu nałożeniu cieni.
Cienie trzymają się w sumie całkiem długo. Niestety nałożenie ich równomiernie nastręcza trochę problemów. Baza lubi się zbijać podczas nakładania cieni. Szczególnie niefajnie wyglądają ciemne odcienie i matowe a zupełnie fatalnie wszystkie ciemne i zarazem matowe. Pozytywnie oceniam za to kolor i wydajność kosmetyku.
Ogólnie raczej nie kupię ponownie. Szału nie ma a w szczególności nie za tą cenę. Baza Ingrid kosztowała mnie 1/3 Isadory a rezultaty są lepsze.

+ Kolor
+ Wydajność
+ Trwałość
- Cena!!
- Aplikacja

Patrol kosmetyczny - drapping

dobra baza nie jest zła ;)

Przyznam, że po pierwszych kilku aplikacjach byłam na siebie zła, że kupiłam tą bazę. Była dość płynna i miałam wrażenie, że jeszcze bardziej przetłuszcza powiekę. Po kilku godzinach cienie zbierały się w załamaniu - tyle samo wytrzymują u mnie i bez bazy. Odstawiłam ją w kąt i stwierdziłam, że będę używała kiedy makijaż nie będzie musiał wytrzymywać od rana do wieczora. Po prostu szkoda mi było wydanych pieniędzy. Ponownie użyłam jej dopiero po kilku miesiącach i byłam pozytywnie zaskoczona. Baza jakby trochę zgęstniała, była bardziej kremowa i zdecydowanie spełniała swoje zadanie. Wystarczy odrobinę bazy nałożyć gąbeczką - dodatkowo rozcieram palcem i odczekać kilka sekund aż wyschnie (wcale przy tym nie zamykam oczu). Jeżeli powstanie jakaś drobna smuga wystarczy jeszcze raz przetrzeć palcem, przypudrować i nałożyć cienie. Trzymają się rewelacyjnie około 13-14 godzin nawet w upały. Przy ArtDeco pod koniec pracy musiałam już delikatnie rozcierać cienie w zgięciu powieki. Nie mam też problemu z cieniowaniem jak to było przy AD. Niestety a może stety baza upadła mi na kafelki i opakowanie połamało się i musiałam ją przełożyć do innego pojemniczka (coś jak AD), ale dzięki temu wiem ile bazy jeszcze zostało. Mam też wrażenie, że jeszcze bardziej zgęstniała, ale dzięki temu jeszcze lepiej spełnia swoje zadanie.
Minusem jest brak kontroli nad ilością bazy w opakowaniu i cena - pojawiło się kilka znacznie tańszych i tak samo skutecznych.
Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie tylko dlatego, że znalazłam inną - tańszą - bazę, ale tą zdecydowanie mogę polecić!

Używam tego produktu od: długiego czasu :)
Ilość zużytych opakowań: ciągle w tarkcie pierwszego

całkiem całkiem

Ja mam nieco inny,chociaż bardzo zwykły na nią sposób. Baza dopiero co nałożona, świeżuchna rzeczywiście szybko się roluje,trzeba ją oczywiście w umiarkowanej ilości zaaplikować, wklepać, po czym zamknąć mocno oczka na jakieś 10 sekund, starając się żeby skóra na powiece była gładka,rozprostowana. Baza elegancko wtedy zasycha i można zaczynać zabawę z cieniami. Nakładają się na nią dobrze, mieszają ze sobą ładnie i trzymają porównywanie długo do bazy artdeco. Podoba mi się konsystencja tej bazy, jest lżejsza od artdecowskiej i bardziej można powiedzieć: śliska. Bardzo wygodna forma aplikacji, nie trzeba wtykać palca do słoiczka i nic nie zostaje pod paznokciem :-)
Ilości bazy nie można dobrze określić, gdyż cwaniackim sposobem postanowiono zamalować na kolor bazy całą dolną część opakowania. Ja osobiście używam tego specyfiku od 3 miesięcy, na razie jeszcze wydobywa się bezproblemowo. Osobiście ją lubię, bo jest poręczniejsza niż artdeco i nie taka tępa. Ponowny zakup w moim przypadku jest więc bardzo możliwy,chociaż niewykluczone że będę też chciała spróbować nowych baz, nieznanych mej osóbce :-)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

okej

trzeba ją sposobem. Baza nałożona samodzielnie nie ułatwia, a wręcz utrudnia makijaż oka. Lepi się- nie ma mowy o roztarciu cienia. Poza tym sama po chwili waży się i roluje. Ale! Gdy się bazę potraktuje pudrem matującym, to sprawa wygląda zupełnie inaczej. Cienie świetnie się trzymają przez calutki dzień, łatwo wyczarować przejścia między kolorami, rozcierać itp.
Mam zastrzeżenia co do wydajności i ceny tego produktu.

Oceniam pod kątem baaardzo tłustej powieki, na której bez użycia TEJ bazy nic nigdy nie chciało się trzymać dłużej niż godzinę.

Używam tego produktu od: 3 msc

Rewelacja!

Używam tej bazy dość często, wtedy kiedy maluję oczy cieniami. Muszę przyznać, wcześniej miałam problem z rolowaniem się cieni na powiekach po paru godzinach. Ten kosmetyk zdecydowanie rozwiązał mój problem. Jest bardzo skuteczny:)Kosmetyk ma moim zdaniem same plusy:

+Łatwo się bazę aplikuje za pomocą gąbeczki, wystaczy naprawdę niewielka ilość, by rozsmarować powiekę
+szybko wysycha
+nie podrażnia nawet wrażliwych oczu(sama mam takie), mogą je stosować osoby używające soczewki kontaktowe
+cienie są mega trwałe dzięki tej bazie,makijaż oczu wytrzymuje bez zarzutu cała noc imprezy:-) mają wyraźniejszy odcień, jak bez niej
+kosmetyk jest bezzapachowy
+wydajny

Jednym słowem bardzo polecam!
Używam tego produktu od:1roku

super ale...opakowanie

Baza jest rewelacyjna, cienie na niej idealnie się rozprowadzają a trzymają na prawdę wieki. rano zastosowana wytrzymuje do 2-3 w nocy. problem tkwi w opakowaniu... owszem jest bardzo wygodne, nabiera się odpowiednia ilość, aplikator ładnie rozprowadza- chociaż trzeba doklepać palcem i jest bardzo wydajna-mam ją ponad pół roku a stosuje przynajmniej 5 razy w tygodniu
ale... wydaje mi się, że w opakowaniu jest jej jeszcze całe mnóstwo! a ja nie mogę jej wydobyć...
reszta jest idealna!
porównywalna do bazy art deco... może nieco lepsza

Używam tego produktu od:ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań:wciąż 1

dobra ale mało wydajna

Plusy:
- rewelacyjnie spełnia swoje zadanie - cienie utrzymują się bardzo długo w niezmienionej formie
- wygodna aplikacja
- szybkie działanie

Minusy:
- bardzo niska wydajność, co w połączeniu z ceną wypada niekorzystnie

Nie kupię tego produktu ponownie, ponieważ się to nie kalkuluje. Jedynym sensownym rozwiązaniem w mojej sytuacji (głęboko osadzone oczy, cienie się nie trzymają na miejscu) jest nakładanie pigmentów na mokro. Wtedy trzymają sie dużo dłużej i bazy już nie trzeba używać.

Używam tego produktu od: około dwóch lat

świetna

Bardzo dobra baza, chociaz malo wydajna i droga (w porownaniu chociazby z ArtDeco). Poreczne opakowanie, dobrze sie naklada. Wyrownuje koloryt powieki, uwydatnia kolory cieni. Cienie sie dobrze nakladaja i nie zastygaja od razu wiec mozna cieniowac.
Przy ostatnim opakowaniu cos sie posulo, bo cienie nie utrzymuja sie tak dlugo i zaczynaja sie rolowac. Nie wiem, moze cos zmienili albo mam zle opakowanie. Kupilam wiec baze ArtDeco i zobaczymy :)

Używam tego produktu od: 3 lat na pewno
Ilość zużytych opakowań: 3 labo 4

Świetna!

Swietna baza pod cienie, dla kogoś takiego jak ja, komu po 2-3 godzinach cienie zbierają się w "zgięciach" jest niezastąpiona! Spełnia swoje funkcje podstawowe-czyli przedłuża trwałość makijażu, cien nie "zmywa suię" po kilku godzinach, makijaz potrafi przetrwać po niej cały dzień. Minusem moze byc dla kogos, to, ze trzeba chwile odczekac, po jej nalozeniu i nakladac naprawde bardzo skapo, bo inaczej bedzie problem z nalozeniem cienia.

Używam tego produktu od:2 lata mniej-wiecej

Spelnia oczekiwania

Dobra baza ,cienie dlugo utrzymuja sie na powiece jednak aplikator nabiera za duzo czasmi i trzebasamemu opuszkiem palca rozprowadzic baze na powiece ,nie jest wydajna ale spelnia oczekiwania i cienie utrzymuja sie przez dobrych klika godzin na powiece ,dla mnie na pewno lepsza od ArtDeco ,ktora w sloczku szybciej wysycha i twardnieje pozniej ,nie jest gorsza od nwej bazy lumene w sredrnej tubeczce.

Używam tego produktu od:1rok