Xpress, Żel do włosów

Xpress, Żel do włosów

Występuje w dwóch wersjach: "Idealna gładkość" (różowy) oraz "Totalny chaos" (zielony). Bardzo fajne żele, układając fryzurkę nie musicie się obawiać, że w niedługim czasie się rozleci. Nie niszczy włosów i daje wiele możliwości (gładkość lub burza na głowie). Warto spróbować bo cena przystępna!

Pewniak

Bardzo dobry żel. Miałam wersje chaos look (chyba tak to było) i wet look. Chaos lepszy do kręconych włosów zdecydowanie.
Wystarczy odrobina do włosów do ramion, fajnie się nakłada i daje ładny efekt, nie skleja włosów i ładnie pachnie. Ale ma jedną poważna wadę - myję włosy co 3-4 dni i po paru dniach używania gdy rozczesuję dokładnie włosy grzebieniem zostaje na nim okropna czarna maź, czyli żel z kurzem i innymi świństwami. Może jeszcze kupię ale prawdopodobnie tylko wtedy gdy preparat którego teraz używam mi się skończy i nie będę mogła go kupić.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: około 10

jestem na tak

Miałam wersję zieloną, niebieską, przezroczystą, generalnie to chyba wszystkie z wyjątkiem różowej. Wielokrotnie eksperymentowałam z różnymi żelami ale zawsze wracałam do tych, z tego względu, że są piekielnie mocne. Utrwalają jak należy- nie straszny deszcz, czy czapka. Nie sklejają, są trwałe i wydajne. Nie ma problemu z postawieniem jeża nawet na dośc długich włosach. Zapach jest typowo męski, ale mi pasuje.

Używam tego produktu od:ponad roku

rewelacja!!!

Ja nie uzywam żelu ale używa go mój facet i jest rewelacyjny. Doskonale utrwala fryzurę, nie sklejając przy tym włosów. Fajnie pachnie. Żadnych zastrzeżeń, same plusy.

Cellulit adipocyty

fuj !!!

Żel (wresja różowa) okropnie skleja włosy, są po nim strasznie oklapnięte, ciężkie, w mgnieniu oka się przetłuszczają,a kiedy żel wyschnie to osypuje się i wygląda jak łupież - fuj :( ! dla mnie to kompletna klapa

Pasuje mi!

Mam wersję Trwały Jeż. Bardzo dobry, mocny żel, zgodnie z obietnicą producenta: jeż utrzymuje się cały dzień. Dla lepszego efekty, żeby włosy nie były pozlepiane najpierw dokładnie suszę żel na włoskach ze zrobionym jeżem, a potem... rozczesuję. Efekt: włosy stoją jak miały stać, ale wyglądają naturalnie, a nie jak suche strąki.Wadą tego żelu jest mała wydajność i niezbyt ładny, trochę zbyt męski zapach, ale można sobie to zrekompensowań niską ceną. :)

Oki

Miałam dwie wersje, totalny chaos (zielona) i trwały jeż (niebieski), choć zanadto sie nie rózniły, cena niska, pojemność ok, wydajność - nie, bardzo skleja włosy, tak na cukier, a kiedy chcesz je przeczesać lekko lub dotykasz to się wykrusza białym pyłkiem, wygląda potem niczym łupież, nie jest elastyczny, tylko beton na głowie. łatwo to zmyć. ...

doskonały!

świetny! kupiłam "totalny chaos" i doskonale utrwala fantazyjną fryzurę. nie obciąża włosów, choć nie powiem, abym go stosowała w małych ilościach :-). to najlepszy żel jaki kiedykolwiek miałam.. mało tego - mój ukochany tez stawia sobie grzywkę na ten żel :-) i dla niego zrezygnował z męskiego żelu Welli. Ilość zużytych opakowań: pierwsze [całe] - jutro kupuję następne! :-)

b. dobry

Nie rozstaje się z nim, odkąd obcięłam włosy. Używam zielonego - Totalny chaos. Mocny, silnie przytrzymuje fryzurkę a przy tym włosy są dosyć sprężyste i doskonale się prezentują. Bezproblemowo zmywa się z łapek. Godny polecenia.

dobry

Jest mocny dobrze utrwala iładnie pachnie ale intensywnie wiec jesli ktos tego nie lubi...Moim zdaniem to raczej do włosów krotszych takich potarganych fryzurek.Ja akurat mam proste włosy takie do brody więc lubie je podkręcic na szczotke i tu sie nie bardzo sprawdził moim włosom brakowało puszystosci były takie twarde i druciane w dotyku.

paskudztwo jakich mało

A ja mam wersję różową i jest paskudna, tzn. przetłuszcza wlosy, jak już zaschnie na włosach to zaczyna się z nich osypywać w formie paskudnego białego proszku, pomyłka, nieporozumienie, mnie zupełnie nie pasuje

Totalny chaos..;)

Taki własnie miałam- zielony- totalny chaos..bo taki efekt chciałam uzyskać i..bingo!:) Doskonały pod każdym względem. A oto moja "pieśn pochwalna":)- nie obciąża włosów,- moje pokręcone na papiloty włosy pielęgnuje,utrwala w zamierzoną fryzurkę,- nie skleja włosów,- nie tworzy efektu "mokrej włoszki" co dla mnie jest ogromną zaletą,-nie powoduje łupieżu,nie wysusza ani włosów, ani skóry głowy,-jest baaaardzo wydajny a przy tym niedrogi,-utrwala włosy na długo- u mnie np. na jakies 8 godzin-nie klei się do rąk, nie mazia,-wygląda na włosach b.naturalnie.i mogłabym tak jeszcze dłuuugo..:)Fantastyczny- polecam gorąco ! ( wersja zielona;)