Tess, Łagodzący piankowy zmywacz roślinny

Tess, Łagodzący piankowy zmywacz roślinny

Nieperfumowany zmywacz roślinny o rewelacyjnej skuteczności myjąco-pielęgnacyjnej. Polecany osobom o skórze uwrażliwionej warunkami zewnętrznymi. Doskonale oczyszcza każdy rodzaj cery, również trądzikowej. Chroni jej płaszcz hydrolipidowy i nie zaburza naturalnego pH. Działa antyrodnikowo, antyseptycznie i nawilżająco. Wyraźnie łagodzi i koi podrażnienia oraz stany zapalne i zaczerwienienia skóry. Postać piankowa zwiększa wydajność preparatu.

Cena: ok. 20 zł / 150 ml

najlepszy jaki miałam

A dla mnie rewelacja
mam skłonną do podrażnień skórę - jedyny kosmetyk, który nie powoduje uczucia pieczenia, swędzenia, super oczyszcza i nawilża skórę

jedynie zapach nieprzyjemny - dla fanów sklepóów zielarskich - ale do zniesienia

trudno go zdobyć w tradycyjnym sklepie - kupowałam przez internet

Używam tego produktu od:pół roku

tragedia

Wszystkie obiecywane rewelacyjne właściwości pozostały tylko jako byt wirtualny. Znaczy się obiecanki-cacanki. Konsystencja, wydajność, komfort użycia i cena - OK, ale działanie, które jest przecież najważniejsze, pozostawia wiele do życzenia. Zmywacz straszliwie wysusza, nawet cerę z łojotokiem, a taką miewałam ostatnio. Wysusza do tego stopnia, że na twarzy zrobiła mi się skorupa. Jeśli spojrzeć na skład i spocząć wzrokiem na pozycji drugiej - Sodium Laureth Sulfate - to nie ma się co dziwić. Poza tym nigdzie nie ma opisu sposobu użytkowania - czy się toto zmywa wodą, czy nie, a to dla mnie bardzo ważne. Jestem zawiedziona, bo firmę sobie cenię.

ilość zużytych opakowań: Pół. Co zrobić z drugą połową?