Revlon, Charlie White EDT

Revlon, Charlie White EDT

`Charlie White` Revlon to kompozycja białych kwiatów, świeża, romantyczna, lekka, ale zarazem orzeźwiająca i zadziorn". Oryginalny, trwały zapach.

Kategoria: kwiatowa

Nuty zapachowe: białe kwiaty

Cena: ok. 60zł / 50ml

Delikatny

Revlon charli white są moimi pierwszymi perfumami od marki revlon. Szukałam delikatnego i świeżego zapachu i taki wydał mi się właśnie charlie white. Zapach jest bardzo delikatny,lekko orzeźwiający,idealny na lato,ale niestety jest również bardzo krótkotrwały. Na mojej skórze jest wyczuwalny zaledwie przez kilka minut,trochę dłużej utrzymuje się na ubraniach. Gdyby nie trwałość z pewnością byłby to jeden z moich ulubionyh lekkich zapachów.

Do dezynfekcji :)

Kupiłam, bo ... był w promocji :) Znam Gold, Red, Blue, także spróbowałam i tego koloru. Niestety w sklepie nie było możliwości powąchania przed nabyciem.

Nie wiem, czy promocja była spowodowana trzymaniem tej wody 10 lat w magazynie?
W OGÓLE NIE PACHNIE!
To nie ma żadnego zapachu... chociaż, może, może proszek do prania po 2 dniach od wyschnięcia ubrań?
Rozumiem, biały, czyli lekki, białe kwiaty... białe chmurki, biała pościel, białe reczniki.

Nie jestem amatorką zapachów a la cukiernia, wanilii, albo piżma, cedru, kadzidła. Nie bombarduje nosa mocnymi woniami. Teoretycznie powinnam coś czuć. Ale nie, nie czuję nic.
Używamłam w sezonie do pryskania nóg po ukąszeniu komara, sprawdza się. Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: Jedno 100 ml

gdzieś to już było

White jest lżejszy niż pozostałe wersje Charlie, ale też najmniej z nich trwały.
Pierwsze wrażenie- dużo bieli, bieli mydlanej i ostro świdrującej w nos. Coś jakby trawa, ale bardziej trawa i trawa cytrynowa niż samo zielsko, zapowiadał się nawet jako ciekawy świeżak. Kojarzył mi się z czymś, bo znałam kiedyś w zamierzchłych czasach podobny zapach, ale nie mam niestety aż takiej pamięci. Z perfumami vintage zawsze mam ten problem, że ciężko mi poodnajdywać nuty, które rzekomo są w nich zawarte. Tutaj nie było tak tragicznie, ale nie było także rozwoju kompozycji, nie ciągnęła się za mną. Blue czy Gold w porównaniu z White są zabójcze, pół dnia się trzymają, a White po dziesięciu minutach bijących niczym Kliczko przewiał i pozostawił jedynie wspomnienie po mydełku retro. Trwałość słabiutka, z każdą minutą znikał, aż rozwiał się zupełnie, może po godzince. Skandal, ale tutaj akurat był mi na rękę, bo nie spodobał mi się.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

TOP 10 męskich perfum

na każdą okazję

Jedyny Charlie jakiego toleruje. Fajny, drogeryjny zapach, wyjątkowy w swojej prostocie i trudny do opisania.

W normalnej cenie raczej bym go nie kupiła, ale często można dorwać go w promocji za ok.15pln - warto!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zużyte, 2 w trakcie

oj nie !

Kupiłam przypadkowo w promocji,nawet 30 zł to za dużo;] zapachem tego nie nazwe;] nietrwały,w sumie jak tanie mydło,nie wiem czy je zmęczę;]

Zalety:
cena
wydajnosc

Wady:
nieładny zapach
nietrwałe

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

Zawsze ze mną

Jest ze mną od zawsze. Wychowałam się na chyba wszystkich zapachach Charliego dzięki mojej Mamie. White to mój ulubiony typ. Dziewczęcy, delikatny, taki "gładki". Dość dobrze się trzyma - o wiele lepiej niż C-THRU na przykład.

a ja go bardzo lubię :)

pierwszy flakonik dostalam od cioci...przywiozła mi go z UK jakies 15lat temu i od tamtej chwili co jakiś czas wracam do charlie\'go :)
jak dla mnie zapach bardzo odświeżający, rześki i taki "czysty"
troszkę mi się kojarzy z pierwszym adidasem, tym z zielonkawą nakrętką (którego tez namietnie uzywałam dopóki nie został wycofany)
generalnie super jest na ciepłe dni i własnie wtedy po niego sięgam :) czasem mozna trafić w Superpharm za małe pieniądze- ostatnio trafiłam za 24zł 100ml....

Używam tego produktu od: 15lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: baaardzo dużo

lekki rześki, idealny na codzień

Jest to idealny zapach na codzień dla młodej dziewczyny- lekki, delikatny, rześki, młodzieńczy. Nie jest mydlany. Jak go wącham, od razu czuję wiosnę, i widzę młodą dziewczynę pluskającą się w rzece. Przypomina mi powiew wodospadu, lekko cytrusowy, ale nie przesadnie, kwiatowy i... hmm... ma coś w sobie czego nie potrafię określić ;D
jedyna uwaga- nie jest jakoś wybitnie trwały i wyczuwalny tylko z bliska(co ja akurat lubię)

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: dopiero pierwsze- w trakcie uzywania

Cytryna, cytryna, tona cytryn...

Zapach od razu bije w nos wielką cytryną. Cytryna trwa i trwa, obezwładnia i nie daje oddychać. Zapach wg mnie wcale nie jest lekki, lecz podduszający. Jestem fanką tak wyszydzanych lekkich ogórów i melonów, więc miałam nadzieję na te nuty w Charlie. Niestety...
Dobrze, że kupiłam ten zapach za grosze na All, ale i tak muszę się go jakoś pozbyć...:/

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 10 ml z setki

Świeżak z klasą

Odświeżająca kompozycja, na początku kwiaty, wącham i wącham i nie umiem ich dokładnie zidentyfikować, ale kojarzą mi się z przełomem wiosny i lata :D Później powoli znikają a ich miejsce zajmują nutki wodne z drobną domieszką cytrusów. Nie przypomina odświeżacza powietrza, kostki toaletowej ani zatęchlej wody z kałuży, bardzo fajny, mój jedyny zarzut to fakt, że wyczuwalny jest tylko przy samej skórze.

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: testy

Brzydki i tyle!

Nie wiem co mnie podkusiło, ale w ciemno zamówiłam rok temu przez allegro butelkę Charlie WHITE. I mam odtąd nauczkę, że takich rzeczy się nie robi;] Zapach prosty, zwykły, ciężko go porównać do czegokolwiek. Mój nos w każdym razie strasznie drażnił. Nie lubię tego typu zapachów, które są nijakie, a Charlie White właśnie jest NIJAKI. Oczywiście nie zużyłam go, nawet nie wiem co się z nim stało, ale zniknął już dawno z mojej półki. Oprócz tego jest kompletnie nietrwały (co w tym przypadku akurat uznaje za zaletę).
Nie wiem, co można w nim widzieć, dla mnie to zwykły śmierdziel.

Używam tego produktu od: testowałam przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/2 buteleczki

melon i ogorki

Jak bylam mala...i trzeba bylo liczyc grosz ten zapach byl zawsze u mnie na polce,swiezy ogorkowo-melonowy,lekki-polecany na lato,(bardzo ulotny i nie trwaly)ze wzgledu na sentyment kupilam jakies 2lata temu za 5GBP-100ML (JAKIES 25ZL)i mam do tej pory,niekiedy wacham ten zapach-zapach mojej mlodosci i braku finansow;)to szczeze sie usmiecham wracajac do mlodych lat...EDYT 2013r no i po nastepnych 4 latach kupilam nowa butelke:) za 4 FUNTY 100ml z biegiem lat perfuma jest coraz tansza:) Używam tego produktu od:1-wsza jakies 12 lat temu
Ilość zużytych opakowań:bylo kilka