Ava-Mustela, Emulsja przeciwzmarszczkowa

Ava-Mustela, Emulsja przeciwzmarszczkowa

Cena już od 15,15 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Prawdziwy tłusty krem proponowany na noc. Polecany dla cery bardzo suchej, wrażliwej lub skłonnej do alergii.
Regeneruje, odżywia i natłuszcza skórę, zapobiega procesowi jej starzenia, spłyca istniejące zmarszczki i przeciwdziała powstawaniu nowych.
Chroni przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, zwłaszcza przed mrozem i słońcem.

Rewelacja

Mam wersję w niskim szklanym słoiczku. Nic mi zapach nie przeszkadza mimo, że różami nie zachodzi, ot lubię takie naturalne zapachy, wtedy wiem co w siebie wcieram. Emulsja to rzeczywiście tłuścioszek, a mam cerę mieszanę z tendencją do mocnego tłuszczenia się, i mimo to jestem zachwycona. Ten krem ratuje mi zycie podczas kuracji Atredermem i podczas choroby, jeśli mam zniszczony i wytarty do cna nos i strasznie popękane usta, on ratuje życie! :-) Bardzo wydajny produkt.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040066].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja:)

Miałam tą emulsję 6 lat temu w opakowaniu ,które widnieje na zdjęciu i wspominam średnio ze względu na okropny smrodek:( Postanowiłam jednak kupić ją ponownie na moje podrażnienia i przesuszenie po retinoidowe i WOW Emulsja jest cudowna !! same plusu:
+ ślicznie delikatnie pachnie ( wcześniej bleah )
+ ma masłowatą konsytsencję ( wcześniej lejącą)
+ śliczny prosty szklany słoik ( wcześniej plastik)
+ nie podrażnia
+ natłuszcza i koi
Jestem miło zaskoczona i nie żałuję tych 19.90 :P

Używam tego produktu od: wcześniej 1 opakowanie teraz 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 * 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[913285].usefull || 0 }}% pomocna.

Spodziewałam się więcej

Zacznę od tego, że mam bardzo suchą skórę, ze skłonnością do AZS, uwielbiam tłuste kremy, mogę się po nich świecić jak latarnia, byle by tylko dawały efekt natłuszczenia skóry. Najbardziej lubię jak po posmarowaniu kremem długo utrzymuje się efekt woskowanego lakieru w samochodzie - skóra jest tak natłuszczona, że woda po niej spływa jak po woskowanym lakierze - mam nadzieję, że wiecie o co chodzi. Kupiłam ten krem, bo dziewczyny polecały go dla osób z AZS, krem ma zwartą konsystencję:
+ prosty skład,
+ nie podrażnia wrażliwej skóry,
+ dość wydajny,
+ można stosować na okolice oczu - nie migruje,

- wcale nie natłuszcza jakoś wielce spektakularnie, jedynie nałożony grubą warstwą a\\\'la maseczka daje jakieś konkretniejsze efekty, jeśli warstwa jest cienka rano skóra jest nawet lekko tępa,
- świadomość, że w składzie jest tłuszcz odzwierzęcy plus zapach skórzanego portfela tak skutecznie mnie odrzuca, że musi mnie nim smarować mąż.

Podsumowując nie widzę w nim aż tylu zalet, żeby się z nim męczyć, poszukam większego tłuściocha, bez skutków ubocznych. Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[907450].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 1

niezły, ale nie doskonały

Kupiłam ten krem, bo lubię kosmetyki Ava (np. karotenowy uważam za doskonałość wcieloną :)), i pomimo że zgadzam się, że jest niezły, to jednak nie do końca doskonały. Ma tłustą konsystencję, lubię jego zapach, ale po nocy w dalszym ciągu twarz jest lepka i "tępa" w dotyku. Plusem jest, że jest wydajny, tani i ma ładny, szklany słoiczek.

Ilość zużytych opakowań: prawie 1 całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[852020].usefull || 0 }}% pomocna.

Krem ratunkowy :)

Długo szukałam tej emulsji po przeczytaniu kilku pozytywnych opinii na jej temat i około miesiąc temu znalazłam ją w jednym z Rossmannów - od tamtej pory używam jej codziennie i myślę że mogę już podzielić się z wami kilkoma plusami i minusami które zauważyłam :)

Produktu używałam zarówno na twarz jak i skórę pod oczami, wyłącznie na noc na serum i krem nawilżający. Jestem posiadaczką skóry suchej ale skłonnej do zanieczyszczeń.

+ Szklany słoiczek jest bardzo praktyczny przy produkcie o gęstej i wręcz zbitej konsystencji.
+ Cena w przełożeniu do wydajności - bajeczna. Ja zapłaciłam coś około 12zł.
+ Konsystencja produktu bardzo mi odpowiada - gęsta, wręcz twarda, topi się delikatnie pod ciepłem palców - przypomina masło.
+ Prosty skład przyjazny alergikom.
+ Krem umożliwia wykonanie masażu twarzy - wchłania się powoli pozostawiając tłustą powłoczkę po której wspaniale ślizgają się zarówno dłonie jak i przyrządy do masażu twarzy.
+ Jeśli chodzi o działanie to zdecydowanie pomaga utrzymać nawilżenie skóry (jeśli zostanie nałożony na krem nawilżający), wygładza, uelastycznia skórę, zmniejsza widoczność zmarszczek które wynikają z przesuszenia skóry.
+ Myślę że tłuścioszek nada się na zimowe wypady w teren, na narty lub na długie spacery :)

+/- Zapach nie każdemu przypadnie do gustu, jeśli znacie lek o nazwie novoscabin to jest to dokładnie ten zapach. Na szczęście po jakimś czasie się ulatnia.

- Kiepsko z dostępnością - sama przeszłam 3 Rossmanny i 3 inne drogerie żeby znaleźć to cudo.
- Niestety zapycha pory i z tego też powodu przestaję stosować go na całą twarz codziennie - będę używać go na noc pod oczy i raz w tygodniu na całą twarz w celu wykonania masażu.

Jeśli macie problem z zapychającymi się porami radzę ograniczyć się do używania produktu co kilka dni albo w sytuacjach kiedy skóra dostała popalić i trzeba ją jakoś przeprosić ;)

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: malutki ubytek w pierwszym opakowaniu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[782771].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny tłuścioch

Bardzo przyjemny krem, mimo zapachy, który może niektórych odrzucać, ake nie zniechęcajcie się!
To naprawde dobry, treściwy krem o krótkim składzie. Idealny na noc - na dzień zuepłenie się nie nadaje, przynajmniej nie dla mnie.
Gęsta konsystencja całkiem dobrze rozprowadza się na twarzy. Stosuję również pod oczy i tu też sprawdza się idealnie, nie szczypie, nie podrażnia powiek. Skóra rano jest dobrze nawilżona i odzywiona. Polecam, bo naprawdę warto!

Ilość zużytych opakowań: 3 pełnowymiarowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[713328].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony tłuścioch :)

Mój podstawowy kremi regenerująco-nawilżająco-natłuszczający w okresie jesienno-zimowym, podczas stosowania retinoidów. Uwielbiam go rozmarowaś na buzi i dekoldzie, ma taki masełkowy poślizg, nie podrażnia, nie uczula, nie szczypie (czego nie można powiedzieć o wielu innych kosmetykach specjalistycznych, do wrażliwej cery...), lekko pachnie. Obawiam się, że może troche zapychać, dlatego stosuję zazwyczaj 3 razy w tygodniu dla dopieszczenia i regeneracji buzi. Błyszczy się, to prawda, ale to przecież tłusty krem, więc musi ;)

Używam tego produktu od: 2 lata (od października do kwietnia)
Ilość zużytych opakowań: 4 całe pudełka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[646580].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham! Uwielbiam! Ubóstwiam!

Jestem zachwycona! Nie wierzyłam, że krem i że w ogóle zmarszczki mogą się cofnąć! Moja skóra od zawsze sucha, z wyraźnymi zmarszczkami pod oczami mimo strasznie młodego wieku zmienia się w gładką, napiętą i nawilżoną! Wyprasował mi zmarszczki pod oczami! Uzywam co wieczór i rano pod oczy (może i tłusty i świeci mi skóra ale heellooo, coś za coś, zresztą ja nie narzekam!) No jest cudowny, lubię tłuściutkie kremy. Ten nie podrażnia, chroni skórę i jak widać po efektach daje skórze to, czego ona potrzebuje. Dzięki Bogu efekty widać szybko, więc nawet po kilku tygodniach przerwy w stosowaniu szybko uporał się ze zmarszczkami! Cena strasznie śmieszna w porównaniu do efektów. NIGDY NIGDY NIGDY go nie zamienię na inny, bo efekty rewelacyjne.
Plusy:
- ewidentnie wygładza zmarszczki
- nawilża
- dzięki tłustej konsystencji daje wrażenie wielkiej ochrony skóry
- jest mega wydajny
- super gęsty (właściwie wręcz zwarta konsystencja, gęsty to złe określenie)

Minusy:
- rzadko można go dostać (buuuu!)

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem mogę podesłać zdjęcia skóry przed używaniem i teraz! :)
A teraz koszyczki w rączkę i szukamy tego cuda między półeczkami

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[581479].usefull || 0 }}% pomocna.

ostatnia deska ratunku! ;-)

Nie interesuje mnie skład kupowanych kosmetyków i nie cierpię tłustych kremów..., więc dlaczego wybrałam ten? Chyba przez tę norkę;-P
Prosty słoiczek i nie za ciężki, w sam raz do walizki kiedy liczy się każdy gram.
Sam krem ma dziwny zapaszek, ale kto chce być piękny musi cierpieć;-) Przetłusta konsystencja (nigdy nie spotkałam tłustszego kremu) więc raczej absolutnie na dzień się ta miksturka nie nadaje. Ja go używam wyłącznie na noc (poduszka też na tym korzysta) a przede wszystkim pod oczy, bo to jedyny krem który szybko i skutecznie radzi sobie z moją wiecznie przesuszona skórą. Lepiej jednak by nie dostał się do oczu więc nakładam go przed samym zaśnięciem. Koszmarnie się wchłania ( czy on się w ogóle wchłania czy ściera w poduszkę???), dlatego odejmuje gwiazdkę ale rano nie ma absolutnie grama tłustej warstwy:-) Jest za to piękna, rozjaśniona, wzmocniona i natłuszczona (ale nie tłusta skóra. Wygładzają się zmarszczki i kurze łapki. Cera promienieje.
Ten krem to moja kuracja którą stosuje od czasu do czasu i wiem że będę do niego wracać:-). Cena również bardzo przyjemna, jak na tej jakości krem.
Dziewczyny , nie zrażajcie się tym tłuściochem bo na prawdę działa cuda.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: o, było ich kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[574128].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak!

Do zakupu tego kosmetyku skłonił mnie krem pod oczy z tej samej serii, który znacznie zmniejszył mi zmarszczki mimiczne w okolicach oczu.
Z tego kremu również jestem zadowolona.
Nadaje się raczej do stosowania na noc. Jest bardzo tłusty. Ma gęstą konsystencję. Dość słabo się wchłania.
Skóra jest po nim dobrze natłuszczona, zmiękczona, wygładzona, bardziej elastyczna. Mam wrażenie, że ma bardziej gęstą strukturę, jest mniej przejrzysta. Mimo, że krem jest bardzo tłusty nie mam uczucia \'zapchania\', zaskórniaków (wręcz jest ich mniej).
Zbyt krótko go używam, aby stwierdzić działanie przeciwzmarszczkowe (ale też nie mam zbyt wielu zmarszczek).

Nie podrażnia ani nie uczula. Jest bardzo wydajny.
Kiedy kupowałam pierwszy krem z tej serii obiecałam sobie, że jeśli nie będzie BARDZO dobry, zrezygnuję z niego (ze względu na zawarty w nim tłuszcz z norek). Niestety, jestem zachwycona całą serią. Biedne norki...

Używam tego produktu od: tygodnia

06.10.11: chwaląc wydajność tego kremu trochę przesadziłam, nakładam zwykle grubą warstwę - jest średnio wydajny, starczy minimum na miesiąc, może dłużej...

działa na zmarszczki, zmiękcza skórę, wygładza moje niewielkie zmarszczki mimiczne

11.12.2011: podtrzymuję co powyższe; kończę już drugie opakowanie

muszę jednak dodać, że może podrażniać oczy - radzę stosować ostrożnie

3.11.2012:

aktualizuję: nadal do niego wracam, w sezonie zimowym pewnie będę jeszcze częściej. Trzeba uważać na oczy, bo może podrażnić, ale naprawdę ma dobry wpływ na moją skórę. Wypełnia drobne zmarszczki mimiczne i odżywia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[557286].usefull || 0 }}% pomocna.