Pędzel do podkładu nr 5

Pędzel do podkładu nr 5

Pojemność 1 szt

Wykonany z wysokiej jakości sztucznego włosia, pozwala równomiernie rozprowadzić odpowiednią ilość podkładu na partiach twarzy. Zapewnia jednolity i transparentny rezultat, bez efektu maski.

mam, prawie nie używam

Zalety:
- świetnie rozprowadza podkład
- nie brudzimy rąk
- higieniczny
- wygląda profesjonalnie ;)
- idealna miękkość włosia
- idealny kształt
- niedrogi, a jakość pędzli MAC

Co jest nie tak? Nic :) efekt jest taki sam jak przy nakładaniu palcami, więc niemal zawsze na takiej aplikacji się kończy.

Używam tego produktu od: 2011

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[811672].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajny

Pedzel mam od około miesiąca. Dla takiego laika makijażowego jak ja jest bardzo dobry.

Zalety
- fajne, średnio twarde włosie
- wygodna aplikacja
- ładny wygląd
- łatwo się go myje, nie gubi włosia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[595452].usefull || 0 }}% pomocna.

Swietny!

Uzywam go od ponad 3 lat- i jest niezniszczalny.Wtedy kosztowal 19 zl- teraz ok 35. Wspaniale rozprowadza podklad, nie nabiera zbyt duzo przez co oszczedza fluid. Pomimo codziennego mycia mydlem i ciepla woda nic sie nie dzieje- moze troche zniszczyla sie raczka ale to dlatego ze jest drewniana. Polecam

Używam tego produktu od: 3-4 lata
Ilość zużytych opakowań: jeden

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[585932].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - velvet nails

pędzel jest niezniszczalny i łatwy w uzyciu.

Mam w posiadaniu ten pędzel od około 4 - 5 lat. Używam go na zmianę z gabką do podkładu, ale często go używam. kiedys w sephorze zapłaciłam za niego około 25 zł. I tak na prawde to był mój pierwszy pędzel jaki kupiłam sama, od tamtej pory zakupiłam w niedługim czasie jeszcze 4 pędzle z tej perfumerii i co jakis czas dokupuję jakiś gadżet. Jestem bardzo zadowolona z tego pędzla, choć to nie jest włos naturalny, co nie zmienia faktu, ze i tak dobrze się sprawdza i jest wytrzymały jak diabli. Nie stało się z nim nic. nawet nie starły się napisy z uchwytu, już nie wspominając o włoskach, które w ogóle nie wypadają, wszystko jest na swoim miejscu. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[566507].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Pędzel bardzo dobrej jakości, rozprowadza podkład równomiernie, bez żadnych problemów. Zużywam mneij podkładu, a makijaż jest bardziej równomierny i dokładniej przzylega do skóry.

Nie wypadają z niego włoski, używam go juz od około poł roku i nie zauważyłam by choć jeden wypadł.

Zaoszczędza mi rankiem czas, nakładanie palcami zajmuje może podobną ilość,ale kolejne minuty uciekaja podczas mycia rąk. A pedzelkiem szybciutko i higienicznie. Używam go do płynnego podkładu z make up factory w słoiczku.

Co kilka dni "piorę" pędzelek i nie czyni mu to żadnej szkody. Najlepiej osuszyć i zostawić poziomo by pozostała woda nie spływała do trzonka (choć dowiedziałam się dopiero tego w połowie użytkowania, wcześneij wpływała i też się nic nie działo).

Nie znalazłam w tym produkcie minusów. Jak dla mnie idealny.

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[535614].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny

pedzel okej z syntetycznego wlosia. fajny latwo czyscic, latwo aplikowac. ja stosuje do korektora pod oczy jedynie do nakladania. teraz lezu w pudelku:) korektor albo juz z pedzlem alba w sztyfcie. wiecej nie kupie bo juz mam:)

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[441825].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Pędzel bardzo dobrej jakości, dobrze się myję, nic nie wypada, nie podrażnia skóry. Dobrze rozprowadza podkład, choć wolę robić to palcami. Polecam go.Używam tego produktu od:miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[427845].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój Ci on!!!

Cos cudownego. Chodzilam dookola niego kilka tygodni, zastanawialam sie, czy to potrzebne, ale jak kupilam, to nie moge sie z nim rozstac! Podklad (Revlon Colorstay) cudownie sie rozprowadza, wnika we wszystkie pory i slady po tradziku, przez co wygladam, jakbym miala idealna, gladka cere. Uwielbiam ten pedzel, ma jedno z glownych miejsc w mojej kosmetyczce, po nalozeniu podkladu kolezanki nie moga sie na mnie napatrzec. Jesli mi sie wkrotce rozpadnie, to na pewno kupie go ponownie.

Używam tego produktu od:3 miesiace

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[415121].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny

Idealny. Miałam wcześniej inne pędzle do podkładu, Każdy sie rozsypał. Ten trzyma sie juz dwa lata intensywnego użytkowania. Nakładam nim maseczki, kwasy, Atrederm. Nie używam go do podkładu, bo używam mineralnego, ale kiedy stosowałam taki w płynie, sprawował sie mistrzowsko.

Używam tego produktu od:2 lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[381177].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię nakładać podkład tym pędzlem. Nadaje się do podkładów musowych jak i płynnych.
Bardzo dobrze się go czyści.
Wygodnie rozprowadza podkład.
Prędzej go zgubię niż zniszczę dlatego więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[381157].usefull || 0 }}% pomocna.