Glam Shine Cream (błyszczyk w szmince)

Glam Shine Cream (błyszczyk w szmince)

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Pierwszy błyszczyk w nawilżającej szmince. Zapewnia dlugotrwały, lśniący blask oraz nieustanne nawilżenie ust. W 10 komfortowych odcieniach, które uwydatnią usta i sprawią, ąe będą one piękne.

Skład: Isostearyl Neopentanoate, Octyldodecyl PPG-3 Myristyl Ether Dimer Dilinoleate, Isocetyl Stearoyl Stearate, Hydrogenated Polyisobutene, Polybutene, Polyvinyl Laurate, Allyl Stearate / VA Copolymer, PEG-45 / Dodecyl Glycol Copolymer, Silica, C20-40 Alkyl Stearate, Polyethylene, Synthetic Beeswax, Cera Microcristallina / Microcristalline Wax, Calcium Aluminum Borosilicate, Parfum / Fragrance, Dimethicone, Benzyl Alcohol, BHT, Calcium Sodium Borosilicate, Synthetic Fkuorphlogopite, Geraniol, Polyethylene Terephthalate, Polymethyl Methacrylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene, Carboxaldehyde, [+/-: CI 77891 / Titanium Dioxide, CI 77499, CI 77492, CI 77491 / Iron Oxides, CI 15850 / Red 7, Mica, CI 77820 / Silver, CI 45410 / Red 28 Lake, CI 15985 / Yellow 6 Lake, CI 77000 / Aluminum Powder, CI 45380 / Red 22 Lake, CI 19140 / Yellow 5 Lake, CI 42090 / Blue 1 Lake, CI 75470 / Carmine].

Cena: 39 zł

Była najlepsza!!!

Jest mi bardzo przykro, że już jej nie produkują. Ta szminka służyła mi, uwaga - 10 lat!!!
Miałam ją w kolorze czerwonym, nr 105.
Kupiłam ją przypadkiem, jak miałam 14 lat ;) wtedy oczywiście nie miałam pojęcia o makijażu i używałam jej czasem tylko w domu, no bo gdzie bym w tym wieku się tak umalowała do wyjścia ;)
Powróciłam do niej po kilku latach; teraz mam już 24 i jakość niebywała - wygląda tak samo jak przed 10 laty. Dzisiaj zużyłam ją już do końca i dlatego z łezką w oku dodaję tą recenzję ;) Szminka ta przez 10 lat zachowała:
- piękny połysk
- piękny kolor
- nawilżała usta i była trwała. No i przede wszystkim wydajna ;) Po prostu ślicznie wyglądała na ustach. Będzie mi jej bardzo brakować.

Używam tego produktu od: 10 lat ;)
Ilość zużytych opakowań: 1 do końca - wolałabym więcej!

To byla moja ukochana szminka

Uwielbialam ta szminke do tego stopnia ze teraz gdy nie moge juz jej znalesc w sklepach zastanawiam sie nad pisaniem listow i petycji do loreala nad jej wznowieniem :D Jesli ktoras z was wie czy mozna ja gdziekolwiek jeszcze dostac prosze o info:) Tyle tytulem wstepu:) Szminka jest cudowna.Ma wspaniale kolory,idealnie pasujace do moich ust.Jest dobrze napigmentowana,ale rownoczesnie mieciutka i nie da zrobic sobie nia krzywdy bez uzycia lusterka:) Szminka wyglada bajecznie na ustach.Usta sa naprawde dobrze nawilzone,odzywione,maja ladny kolor i cudowny blask;) Nic do moich ust bardziej niz ona nie pasowalo :( Do tego jeszcze dochodzila niska cena/piekne opakowanie i zapach/wydajnosc/trwalosc na ustach! Polecam jesli macie okazje ja kupic nie wahajcie sie!

Używam tego produktu od: mialam ja ok rok
Ilość zużytych opakowań: mialam jedna

przyjemny

wprawdzie ja swojego błyszczyka nie kupiłam sama tylko dostałam go w prezencie od kolezanki to mam chec sie zaopatrzyc w jeszcze jakis kolorek:]
tylko cos mi sie wydaje ze bedzie trudno zdobyc,bo nigdzie ich nie widze,znalazłam co prawda w drogerii ekobieca ale jest tylko jeden kolor:[ktory zupełnie mi nie pasuje.Za trudna dostepnosc odejmuje poł gwiazdki.
co do samego kosmetyku:
-opakowanie-piekne,eleganckie,powiedziałabym luksusowe,ma w sobie cos szlachetnego
-zapach-piekny,malinowy,intensywny ale nie nachalny
-forma błyszczyku w pomadce bardzo mi odpowiada,uwazam ze to o niebo lepsze niz tradycyjne błyszczyki,głownie ze wzgledu na aplikacje
-konsystencja masełkowata,wydaje sie tłusta ale w rzeczywistosci jest bardzo lekka,sliska
-pokrywa usta tafla intensywnego koloru
-nie wysusza,nie podkresla skórek
-sciera sie rownomiernie
Ogólnie fajne puzderko ktorego bardzo miło sie uzywa,ktore fajnie miec w kosmetyczce i ktore daje efekt zdrowych,nawilzonych ust ale...ma jedna zasadnicza wade za co odjełam cała gwiazdke,minowicie trwałosc.
Szybko sie sciera i trzeba ponawiac aplikacje,bez jedzenia i picia do3 godzin,coz,w tym wzgledzie mogło byc lepiej.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Jeden z ulubionych

Mam dwa kolory jeden uwielbiałam, a drugi niestety ma w sobie za dużo brokatu i już nie jest taki fajny

Zalety:
+ kupiłam bardzo tanio
+ piękny kolor
+ cudowna masełkowata konsystencja - szminka sama "sunęła" po ustach
+ obłędny zapach
+ opakowanie
+ wydajny

Wady:
- z tego co się orientuję to już ich nie można w Polsce kupić

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

No, no :) .

Jak byłam kilka lat temu w Niemczech, moja ciocia odstąpiła mi tę szminkę, bo jej już nie używała. O ile dobrze pamiętam, szminka miała odcień chyba jak ten ze zdjęcia. Ładnie się rozprowadzała na ustach i fantastycznie je nabłyszczała. I fajnie pachniała, jakby owocowo, ale nieco inaczej jak typowe błyszczyki Glam Shine.

Używam tego produktu od: dawna

świetny produkt!

plusy:
* kolor (202)
* delikatne złote drobinki
* długo utrzymuje się na ustach
* pięknie pachnie
* po oblizaniu ust nie czuje się chemicznego posmaku
* bardzo wydajny
* zgrabne opakowanie
* kilka razy mi upadł i się nie złamał

minusy: BRAK!

polecam ten produkt! :)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

U L U B I O N A

Szminka o właściwościach błyszczyku to dla mnie prawdziwa rewelacja bo tradycyjne błyszczyki są za lepkie i przyklejają mi się do włosów. Używam naprzemiennie dwóch kolorów 304 (sensual nude ) i 202 (brown attitude) i dla mnie są to po prostu najlepsze szminki :
* piekne kolory - nasycone i każdy znajdzie coś dla siebie
* super blask z połyskującymi drobinkami (efekt blyszczyka ale w szmince)
* kremowa i satynowa (idealnie pokrywa usta i nie osadza się)
* wygodne opakowanie
* trwałość zadowalająca ok 4-5 godzin
* śliczny zapach (moje dwie szminki różnia sie nim)
* wart swojej ceny bo nie znajduję żadnych minusów !!

Dobra, ale żadna rewelacja, bo znam tańszą dającą taki sam efekt.

Szminka fajna:
-rzeczywiście nabłyszcza usta
-tworzy na nich błyszczacą tafle
-PIĘKNY zapach (intensywny, ale subtelny, niby dwie sprzeczności, ale tak właśnie widzę ten zapach)
-kolor równomierny

Minus za trwałość, bo L\'oreal za 40 zł powinien się bardziej postarać, trwałość zwykła, nie jakaś wzmocniona (może nie byłoby tego minusa gdyby nie tansza pomadka, która utrzymuje się tak samo).

Zauważyłam też, że szminka jest trochę przymiękawa, jeśli nałozymy jej za dużo to się topi..., ale to wystarczy nakładac odpowiednią ilość i po problemie.

Polecam, bo pomadka jest przyjemna w użyciu, daje ładny efekt, naturalny, ale intensywny (czyli to czego oczekujemy od upiększaczy do ust), jest nabłyszczająca i spełnia swoje zadanie.

Aczkolwiek znalazłam pomadkę o mega podobnych właściwościach do tej (jak nie takich samych), mega tańszą, i jak tej tańszej nie kochać bardziej skoro jest tak samo dobra, a w ładniejszym według mnie opakowaniu??:( No właśnie:)

Jednak tą też polecam ją też można pokochać:)

Używam tego produktu od: Mam ją już około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

4,5/5

Są naprawdę fantastyczne. Mają piękne, ale też wytrzymałe opakowania. Nie łamią się. Mają przyjemny zapach, chociaż ja preferuję kosmetyki do makijażu bezzapachowe. Łatwo się nakładają. Nie podkreślają suchych skórek. Nakładam je bez wcześniejszego użycia pomadki ochronnej. Bardzo dobrze nawilżają usta. Dają połysk i efekt mokrych ust charakterystyczny dla błyszczyków. Nie zbierają się w kącikach ust. Ścierają się równomiernie. Nie są jakoś wyjątkowo trwałe, raczej w tej kwestii są przeciętne, jednak i tak całościowo to wyjątkowy produkt, wart zakupu.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

piękny połysk na ustach i ten zapach!

Uwielbiam za kolory, zapach i intensywny połysk na moich ustach. Trwałość bardzo przyzwoita jak na błyszczyk w szmince. I to śliczne opakowanie. Nic dodać, nic ująć!

moje ukochane ;)

Uwielbiam, używam kilku odcieni :) i z każdego jestem zadowolona. Pierwszy raz koleżanka wysłała mi je z USA gdy nie były u nas dostępne i to była miłość od pierwszego wejrzenia. Najważniejsze zalety:
Intesywne kolorki, do tego duża gama kolorystyczna
Cudny połysk
Świetne nawilżenie
łatwe nakładanie
poziomkowy zapach
wygodne opakowanie, którego uzywam równiez jako mini lusterka
równomiernie się "zjadają"
wydaje mi sie że pielegnują usta

Niestety trwałośc tylko 4-5 godzin i dość mała wydajność :) ale kupuję na allegro za śmieszna cenę, lub koleżanka wysyła mi je z USA gdzie kosztuja 1-2 dolary.

Używam tego produktu od: kilka ładnych lat
Ilość zużytych opakowań: łączniepewnie będzie 10 ;)

Świetna jakość w super cenie

Czasem romansuję ze szminkami z "górnej półki" ( głownie za sprawą prezentów ;) ), ale i tak zawsze wracam do tej jednej, jedynej ...

Glam Shine w odcieniu 221. To delikatny beż z kroplą brązu, podbity pudrowym różem. Niezwykle naturalny kolor z gamy "nude". Owszem, drobinki są, ale ponieważ to szminko- błyszczyk, mieszczą się w klimacie i zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, ze dodają zmysłowosci ;)
Poza pieknymi kolorami ( najczęściej wybieram Soft Beige, ale zdarzało mi się sięgać po róże i brązy ), szminka ma cudowną, lekką konsystencję, idealnie się nakłada.
Do tego śliczny zapach, charakterystyczny dla pomadek L\\\'Oreal, jakby wisniowy ( ? ). Uwielbiam go i każdą szminkę oceniam krytycznie pod kątem zapachu, własnie z powodu Glam Shine i s-ki ;)

Juz sama aplikacja jest przyjemnoscią, a efekt sprawia, ze bajka trwa. Usta idealnie nawilżone, lekko blyszczące, spowite półtransparentnym ( ale dobrze widocznym kolorem ) i rozswietlone drobinkami ( wcale nie bazarowymi ;)) . Poezja :)
A efekt utrzymuje się ok. 5 h.

Do tego śliczne, gustowne i nowoczesne opakowanie.

Minusow po prostu brak ;)

Moim zdaniem Glam Shine to szminka " z górnej półki", ale na każdą kieszeń !

P.S. No dobrze, przyznaję ... Te drobinki są nieco tandetne ;) Dlatego 4 gwiazdki, zamiast 5.

Używam tego produktu od: około 4 lat z przerwami na inne szminki ;)

Ilość zużytych opakowań: 5-6 ( z reguły nie do końca ), głównie odcień 221