Lotus Flower Body Cream (Krem do ciała z kwiatem lotosu)

Lotus Flower Body Cream (Krem do ciała z kwiatem lotosu)

Odkryj egzotyczny kwiat lotosu w bogatym kremie o ciepłym, pełnym słodyczy zapachu. Krem intensywnie nawilża i wygładza skórę, nadaje jej jedwabistą miękkość.

bardzo dobry

Jestem wielka fanka kremow do ciala z oriflamu.
Tak, jak w innych seriach tak i ten bardzo mi odpowiadal szkoda,ze jest juz wycofany:(. Kosmetyk mial fajna konsystencje, przyzwoicie nawilzal, a skora byla gładka i miekka. Opakowanie rowniez godne pochwalenia okragły słoiczek i mozna wszystko zuzyc do samego konca. Polecam goraco.

Używam tego produktu od:wieki temu

cudny zapach

Uzywalam tego kremu kiedys, kiedy jeszcze mialam kontakt z dystrybutorka Oriflame. Pamietam, ze byl to wtedy moj ulubiony balsam, bo zniewalal mnie zapach. Po prostu cudowny! Kupilam wiecej, niz jeden raz, zatem musial byc tez dobry dla skory. Szkoda, ze nie mam mozliwosci ponownego wyprobowania.Używam tego produktu od: uzywalam kiedys
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3, nie pamietam

** +

Kolor słoiczka jest bardzo mdły i wypada bardzo słabo na tle pozostałych kremów do ciała.
Krem jest gęsty i dobrze się rozprowadza. Nawilża bardzo średnio, nie jest wydajny (nie używałam go codziennie). Cena bez promocji wyolbrzymiona.

Zapach - dla mnie: tragedia z masakrą (oczywiście to rzecz gustu), więc odetchnęłam z ulgą, gdy go zużyłam.

Używam tego produktu od: przez miesiąc

depilacja rąk

Fajny

Fajny, ale nie na tyle, żebym się nim zachwyciła i chciała używać do końca życia. Pachnie ładnie, opakowanie jest świetne (teraz służy mi jako pojemnik na drobiazgi :) ) Krem jest gęsty, dobrze się wchłania, pozostawia skórę miękką i nawilżona, ale raczej na krótki czas. Użyty po goleniu bardzo szczypał i powodował powstawanie krostek. Przyjemnie się go stosowało, ale znam duzo lepsze balsamy i kremy do ciala za mniejsza cenę. Poza tym jest średnio wydajny.

Używałam tego kremiku przez około miesiąc

Jestem za :-)

Zapach naprawdę udany i nie męczący, kosmetyk lekki, przez co wydajny, rzeczywiście nawilża skórę i blyskawicznie się wchłania. Podoba mi sie opakowanie, proste i praktyczne, nie trzeba się męczyć, żeby zużyć ostatnie ml kosmetyku. Bardzo dobry produkt za niska cenę - aż trudno uwierzyc, że od Oriflame ;-)

Używam tego produktu od:kilka mcy
Ilość zużytych opakowań:dwa, może kupię kolejne

Przyzwyczaiłam się do niego!

Krem kupiłam latem i użyłam go dwa, może trzy razy. Nie podobam mi się. I dopiero przed kilkoma dniami, nie mając w szafce innego kremu czy balsamu, użyłam ten. Po jakimś czasie zastanawiałam się co też tak ładnie, słodko pachnie. No i okazało się, że to krem Oriflame! Dobrze nawilżył moją przesuszoną skórę, nie spowodował wysypu małych, czerwonych krostek (a czasami mi się tak "dzieje" po innych specyfikach). Dobry produkt choć... to miłość od drugiego wejrzenia :)

Używam tego produktu od: lata.
Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie pierwszego.

średniak

Kupilam skuszona opiniami o nieziemskim zapachu i klops...Spodziewalam sie ladnego, kwiatowego aromatu, a czuje niezbyt przyjemny smrodek. Moj nos go nie lubi. Co do wlasciwosci-na zime OK (przyzwoicie nawilza), na cieplejszy czas bylby dla mnie za gesty. Opakowanie niepraktyczne, ale w sumie fajnie sie prezentuje. Reasumujac-moze byc, ale zapach niekoniecznie musi przypasc do gustu.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Odkrycie:)

Jest cudowny,ponieważ:
a)nawilża,dość gęsta konsystencja
b)pozostawia skórę miekką i wygładzoną
c)przeslicznie pachnie,zapach długo się utrzymuje
d)bardzo wydajny,duże opakowanie
e)łatwo się wchłania
f)jest tani

Jka dla mnie ideał,ma wszystkie wymienione cechy przez producenta,ogólnie to jestem zachwycona i dawnonie miałam tak dobrego kosmetyku,z czystym sercem go polecam!
Jak dla mnie KWC wśród kremów do ciała.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

bdb

Ladne opakowane, z reszta ja w ogole lubie sloiczki i pudeleczka, przyjemny zapach, choc szczerze mowiac na dluzej mnie meczy, a jest nieco trwalszy niz standardowo. Konsystencja gesta, aksamitna, krem latwo sie rozprowadza i szybko wchlania, bardzo dobrze nawilza. Polecam. Nie wiem, czy jeszcze kupie, bo uwielbiam nowosci i rzadko powracam do uzywanych wcxzesniej balsamow, ponadto to produkt sezonowy.

Używam tego produktu od:

najlepszy ze wszystkich!!!

jest to mój ulubiony balsam do ciała!! a ten zapach!! nigdzie nie znajdziecie tak ślicznie pachnącego lotosu...
w dodatku nie można mieć żadnych zastrzeżeń do nawilżania. krem szybko się wchłania i zostawia skórę gładziutką i nawilżoną.
podoba mi się też pudełko. ma ładny kolor i jest z klasą, ale co ważniejsze, pozwala wydobyć krem do ostatniej "kropelki" bez jakiegoś stawiania pudełka do góry nogami lub rozcinania go..
naprawdę polecam, bo nie znalazłam lepszego

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:niestety 1, bo potem nie znalazłam w ofercie...

super

Cieszę się, że znowu wrócił do katalogu. Jest doskonały - pięknie pachnie, świetnie się wchłania i nie ma problemów z rozprowadzaniem go na skórze. Jest wydajny i długo można się nim cieszyć. Ma odpowiednią konsystencję - nie za gęsty, ale też nie lejący. Wszystko jest w nim super. Polecam tym, którzy jeszcze go nie spróbowali.

Używam tego produktu od:w zeszłym roku

miłe zaskoczenie

Miałam podobny krem [w sensie tej samej firmy i w podobnym opakownaiu] i zawiodłam się na nim ,dlatego tego aż bałam się kupować-miłe zaskoczenie. Krem na prawdę ładnie pachnie, dobrze nawilża i ma fajne opakowanie.Używam tego produktu od:-