Lychee & Lotus Face Cream (Krem z liczi i kwiatem lotosu)

Lychee & Lotus Face Cream (Krem z liczi i kwiatem lotosu)

Rajska przyjemność dla cery! Orzeźwiający, lekki krem wzbogacony ekstraktem liczi nawilża, odżywia i wygładza skórę, pozostawiając uczucie świeżości i miękkości.

nie do twarzy

Z tym kremem związana jestem od dawna. Na początku próbowłam używać do twarzy, ale niestety za bardzo mnie nabłyszczał i jakoś nie byłam przekonana do jego właściwości pielęgnacyjnych. Owszem, wygląda ładnie w tej różowej kuli, ładnie pachnie, ma ładny kolor - ale to wszystko jest dla mnie jakieś za mało profesjonalne jak na kosmetyk do twarzy. Potem kremik ledwie napoczęty leżał kilka miesięcy.
A teraz wymyśliłam, że zużyję go do ciała. i to był bardzo dobry pomysł - po pierwsze dobrze się go rozsmarowuje, lekko natłuszcza, delikatnie pachnie, i szybko się kończy ;)

Używam tego produktu od: roku z przerwą

****

Zużyłam już 3 opakowania tego kremiku, które są dosyć pojemne. Kremik jest na prawdę bardzo dobry, nie uczula nawilża moją bardzo suchą skórę i bardzo alergiczną. Aż się zdziwiłam, że jej nie podrażnia , no i nie zatyka porów. Używałam go najczęściej porą letnią, bo jak na zimę to potrzebuje czegoś tłustego i gęstego, a ten ma bardzo miłą puszystą i różową konsystencje. Bardzo przyjemny! Jedyny mały makamencik to taki, że świeciła mi się po nim buzia i jakoś bardzo słabo trzymał się na nim puder w kamieniu.

Używam tego produktu od:

Superowy

Bardzo lubię jego owocowo-kwiatowy słodki zapach!
Opakowanie też jest niczeo sobie. Używam go rzadko, bo mam tłustą skórę, ale sprawdza się kiedy przesuszy mi się skóra. Wtedy nakładam grubą warstwę i ja wmasowuję wieczorem. Rano skóra jest miękka i delikatna. I oczywiście nadal delikatnie pachnie.

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Manicure - geometryczny french

linomag

Może powinnam poczekać z opinią, aż minie parę,dni użytkowania ale nie wiem czy takowe będą, bo tego się nie da wąchać. Śmierdzi jak taka maść na odparzenia linomag, spodziewałam się raczej jakiejś egzotyki, a tu taki śmierdziuch i to kolejny z firmy oriflame. :( :(Używam tego produktu od:wcale

taki sobie

Lekki, nawilżający kremik - puszysty, bladorózowy, delikatny...Dla mojej normalnej cery - dobry, choc na kolana nie powala. Rozczarował mnie trochę zapach - wolałabym cos bardziej owocowego. Jagodowy krem Oriflame pachnie ciekawiej...Podsumowując - do zuzycia, ale to zakup jednorazowy.

czwórka z minusem

Ten kremik jest bardzo przyjemny w stosowaniu, ładnie pachnie, ma lekką konsystencję, szybko się wchłania. Ja stosuję go na noc (także na szyję i dekolt), cera rano jest gładka i nawilżona. Nie używam go pod makijaż bo mam cerę przetłuszczającą się i szybko zaczyna się świecić jeśli krem nie jest matujący, a ten niestety nie matuje.
Polecam zwłaszcza osobom które nie mają tłustej cery.

bardzo przyjemny kremik

Nie wiem, czy recenzja ma jeszcze sens, bo kosmetyk chyba już nie będzie sprzedawany. Ma przyjemny, delikatny zapach. Nawilża troszkę słabiej niż mój ulubiony Aloe (też Oriflame) i zostawia błyszcząca warstwę. (Nie błyszczy sie jak Dove, czy Nivea, ale zawsze trochę to przeszkadza, jeśli ktoś na lato nie chce używać pudru). Podoba mi się też opakowanie.

Bardzo dobry krem:)

zacznę od komentarza do "Czy kupisz ten kosmetyk ponownie?" otóż kupię, o ile Oriflame nie wycofa go, a raczej to już się stało, gdyż w katalogu była ostatnio informacja "po raz ostatni" :(
nie potrafię dobrać sobie kremu do twarzy, na kilka z nich moja skóra zareagowała zaczerwienieniem, podrażnieniem, więc gdy dostałam wreszcie ten krem, nałożyłam go na twarz z dużymi obawami, spodziewałam się, że zaraz twarz pokryje się swędzącymi krostami, zaczerwieni się i w ogóle... spędziłam pół godziny przed lustrem... nic takiego się jednak nie stało, krem szybko się wchłonął, ale pozostawił taki miły, przyjemny filtr:) skóra była mięciutka, miła w ddotyku, widać, że została posmarowana czymś lekkim:)
zapach kremu jest bardzo przyjemny, nie jest intensywny, w sam raz,
krem jest baardzo wydajny, za pierwszym razem nałożyam go zbt dużo, ilość jaką zwykle wykorzystywałam na jeden policzek, teraz wystarczyła na całą twarz
Podsumowując: jest to najlepszy krem, jaki miałam do tej pory, w drogerii nigdy nie umiałam się na żaden zdecydować, miałam problemy z wyborem, gdyż nie chyba ma specjalnych kremów dla nastolatek które nie mają problemw typu: skóra tłusta lub mieszana, łojotok, pryszcze, trądzik... a tak przejrzałam katalog i zdecydowałam, raz kozie śmierć... i to był bardzo dobry wybór:) jeśli będę miaała okazję, na pewno krem ten jeszcze kupię, a jeśli nie to zdecyduję się na inny z firmy Oriflame

Jedwabista kołderka

Delikatny i puszysty jak "Śnieżka". Przyjemna konsytsencja. Leciutko natłuszcza, ale pomimo iż mam mieszaną skórę nie świecę się latarnia morska. Zapach jest przyjemny, lekki, ale nie ma raczej za dużo wspólnego z liczi.
Używałam go dopiero kilka razy i jestem zadowolona. Jest idealny na lato. Jak cała seria.