Mango & Papaya Face Scrub (Peeling do twarzy z papają i mango)

Mango & Papaya Face Scrub (Peeling do twarzy z papają i mango)

Doskonale oczyszcza i wygładza skórę. Tropikalne owoce: mango i papaja sprawiają, że pielęgnacja cery staje się relaksującą przyjemnością.Ma naprawdę genialny zapach.

Zwykła zwykłość

Scrub wystarczył mi na miesiąc codziennego użytkowania. Konsystencja gęsta, z gdzie nie gdzie usytuowanymi, małymi drobinkami myje jak zwykły żel. Nie zauważyłam tej gładkości o jakiej piszą inne recenzentki. Zresztą nie spodziewałam się tego po scrubie... Zapach mangowato-papayowaty, sztuczny i chemiczny, niezbyt intensywny i dobrze. Ale myjąc nim twarz nie czułam się jak na Karaibach, jak to opisano niżej ;). Nie zakupię go więcej, bo oprócz mycia nic więcej nie robi.

egzotycznie;)

Dopisuję się do wszystkich wymienionych niżej achów i ochów:D peeling, jest bardzo delikatny, używam go codziennie, pomaga utrzymać mi buzię w przyzwoitej formie. Usuwa martwy naskórek, buzia jest po nim gładka i odświeżona. Jest bardzo wydajny, mam go już od dawna i wciąż jest go połowa w opakowaniu:) i ten zapach:):):) o jejku jaki jest pyszny..jak zamknie się oczka to można sobie wyobrazić, że jest się na jakiejś egzotycznej wyspie..super:)

Używam tego produktu od:9 miesęcy

zapach+ spełnia zadanie

po pierwsz przepieknie pachnie.. az chciałoby się zjesc taki peeling (szczególnie w zimie). jest od gruboziarnisty lecz delikatnie złuszcza naskórek. twarz jest świeża i oczyszczona. w dodatku scrub jest bardzo wydajny wiec naprawde warto go nabyc ze względu chociazby na zapach ;)

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Kasia gotuje z Polki.pl: sałatka z mango

super super super!

Wszystko w tym peelingu jest naj. Opakowanie, zapach, wydajność... No i przede wszystkim działanie! Jak na peeling mechaniczny jest dość delikatny, dobrze złuszcza i odświeża skórę! A zapach iście boski.. :):)

Używam tego produktu od:

Spore zdziwienie :)

To moj pierwszy mechaniczny peeling od wiekow. Kupilam go skuszona promocja, mimo, ze nie przepadam za kosmetykami pielegnacyjnymi Oriflame. Mam bardzo wrazliwa cere, balam sie uczulenia i podraznien. A tu prosze - okazalo sie, ze peeling nie podraznil mnie po uzyciu, a samo stosowanie jest bardzo przyjemne - drobinki delikatne, konsystencja rzadka - na pewno nie jest to mocny zdzierak, wiec jesli ktos liczy na wieeelkie zluszczanie, to sie raczej zawiedzie. Dla mnie sie sprawdzil - skora po uzyciu jest gladka, odswiezona i delikatna, ale uzywam go tylko raz w tygodniu, zeby nie przesadzic. Peeling mnie nie uczulil, nie podraznil. Ladnie pachnie, jest tani i wydajny. Nie wiem czy go kupie, bo jest wiele innych na rynku, ale dzieki niemu przekonalam sie na nowo do peelingow mechanicznych.

Uzywam tego kosmetyku od ponad miesiaca

przyjemny

Peeling ma konsystencję żelu z zatopionymi małymi ale ostrymi drobinkami peelingującymi. Drobinki nieźle drapią, ale nie podrażniają. Zapach bardzo ładny, działanie przyzwoite, cena także przystępna. Zmywa się bez problemu. Ogólnie polecam

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

dobry

Peeling rzeczywiscie b. dobry, sliczny zapach, fajna konsystencja, jestem jak najbardziej na tak!! :D Dobrze zluszcza naskorek, pozostawia przyemnie oczyszczona i gladka twarz. POlecam!!

Używam tego produktu od: jakiegos czasu

świetny :) a ten zapach ...ah

Peeling jest poprostu super :). MA wspaniały zapach, odrazu się w nim zakochałam, aż miło się nim paćkać ;P . Granulki ma w sam raz nie za duże nie za małe ;). A pozatym jest nieziemsko wydajny .. mam go juz hmmm ...prawie roku ? zdaje sie , a chyba jeszcze nawet połowy nie zużyłam, a używam często ;). Ogolnie wart polecenia. Szkoda, że edycja limitowana :< wiec juz go nie kupie ...:(

Raczej na NIE

Mnie ten peeling nie przypadl do gustu. Jego zapach rowniez:(
Kosmetyk jest bardzo delikatny, ma galaretkowata konsystencje i male drobinki. Zdecydowanie bardziej wole takie "tarki" do twarzy jak St.Ives. Ten peeling jest zbyt lagodny i po jego zastosowaniu nie widac zadnych efektow.

egzotyczny zapach

Peeling na 4, bo: dobrze oczyszcza, kuleczki nie sa ani zbyt drobne ani zbyt grube, takie akuratne, ma postac zelu, ktory na skorze zmienia sie w krem(?), nie podraznia mojej buzki i ladnie pachnie. Polecam, ja eksperymentuje dalej.

niezły

Uwielbiam kosmetyki owocowe, ale tygrysy nie wszystkie owoce lubią. Papai nie lubią na pewno - przekonałam sie w trakcie używania masełka do ciała z Body Shopu - z bardzo intsnsywnym zapachem papai. Gdyby nie wydane pieniądze i świetne właściwości - chyba bym go nie zmogła...;)
Na szczęście peeling ( powinien byc w peelingach do twarzy!) pachnie zdecydowanie słabiej - papaja przemyka tylko w tle. Ma postać żelu z zawieszonymi weń drobinkami, dośc ostrymi, nie rozpuszczającymi się w trakcie masażu. Wydajny - ta tubka starczy mi na baaardzo długo. Nie pieni się, zmywa sie całkiem przyzwoicie. Skóra jest wygładzona - jak po peelingu ;). Innych, bardziej spektakularnych efektów nie zauwazyłam. Gdyby bardziej odpowiadał mi zapach - dostałby * wyżej...

paaachnie niesamowicie

uwielbiam go! nie ma grubych scierajacych drobinek ale te malutkie tak swietnie masuja ze az nie mam ochty go splukiwac! buzka jets wygladzona i odswiezona. Rano ten zapach potrafi obudzic nawet takiego ospalego spiocha jak ja;) nie pieni sie, ale nie widze takiej potrzeby (?). Nie wysusza a nawet mam wrazenie ze nawilza. Bardzo polecam