Lip Gloss

Lip Gloss

Dość fajny błyszczyk, ale dziwne kolory. Ja kupiłam sobie transparentny z złotym brokatem i w kolorze fuksji.

Cena: ok. 5 zł

Śmierdziel :)

O matko Boska,już czegoś takiego nie kupię.Bo nie warto.
Śmierdzi,ma dziwne kolory , jest nietrwały.Pojemność chyba 6 ml.Nie polecam.Wiecej nie kupie,też go nie produkują.Był kiedys do nabycia w Rossmannie.

Używam tego produktu od: bardzo dawno temu
Ilość zużytych opakowań:1 na szczęście

Wspomnienie;)

To był mój pierwszy kolorowy błyszczyk :) Kupiłam go chyba jeszcze będąc szkole podstawowej. Zgodzę się z opisem w zgłoszeniu, że miał dość dziwne kolory, z których wybrałam sobie w miarę naturalny- biały połyskujący na różowo, a jakiś czas później taki pomarańczowy. Pamiętam, że pachniał trochę chemiczną wiśnią, zapach był nawet do zniesienia. Miał bardzo gęstą, nawet odrobinę ciągnącą się konsystencję. Czasami rozprowadzał się nierównomiernie i trzeba bylo poświęcić na to trochę dużo czasu.Kiedy był nałożony na usta to wydawawało się,że dzięki temu, że był bardzo gęsty trochę je ochraniał, lecz niestety kiedy już z nich schodził (a niestety był nietrwały) były one bardzo suche. Opakowanie jak na coś za tak niską cenę- napisy szybko się starły, a w jednym błyszczyku pękła mi nakrętka. Wtedy byłam z niego nawet zadowolona, ale teraz na pewno bym go nie kupiła, bo nawet za podobną cenę można znaleźć coś lepszego. 3 gwiazdki z sentymentu;)

Używam tego produktu od:oj, kilka lat już minęło:)

nie

Kolory niech będa...ale błyszczyk jest zupełnie nietrwały, a NAJGORSZE że wysusza usta.Dosłownie schną i pierzchną pod nim, lepiej posmarowac się zwykłą wazeliną.Maź nie chce się rozsmarować pomiędzy ustami.odradzam

Używam tego produktu od:nie uzywam juz

Wibo na wiosnę 2015

co to jest? śmierdziel......

Kupiłam ten błyszczyk ale się zawiodłam!!!!! Nigdy go nie kupię!!!!!
Same minusy
-żle się rozprowadza na ustach
-jest nietrwały i niesmaczny
-brzydko pachnie (miałam kolor taki czerwony)
-szybko się zjadał, nietrwały, ścierał się
Nie nie nie nigdy więcej go nie kupię, smierdział chemią, nie był gęsty OBRZYDLISTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
A FUJ!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:1 (czerwony)

nie...

Brzydko pachnie, nierówno się rozprowadza, jest po prostu nieprzyjemny w użyciu. Nie zauważyłam, żeby nawilżał usta lub dawał ochronę przed zimnem. Kiepski. Tylko kolor, który mam bardzo mi się podoba - złocisty róż...

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

bez zachwytów

Kupiłam odcień beżowo-opalizujący, który na ustach wygląda nieco trupio... W sumie lubię efekt bladych ust, ale jak testowałam odcień w Rossmanie, to aż na taką tragedię się nie zapowiadało :D
Trzeba się nim nieźle namachać, bo na samym początku bardzo niewiele błyszczyka nabiera się na aplikator. Jest gęsty, lepki, ma bardzo słodki zapach - dla mnie to akurat jest na plus :)
Szkoda tylko, że kolory są jakieś nieżyciowe, a opakowanie dość nieporęczne.
Taki średniak... Żeby go tak nie pogrążać dodam, że nie wysusza ust, nie zbiera się w kącikach, trzyma się dość długo.
I tyle :)

EDIT: Przypomniało mi się, że kiedyś błyszczyki miały też inne, "letnie" kolory - miałam kolor żółty, pomarańczowy i czerwony, które ładnie się błyszczały i dawały transparentny kolor na ustach. Szkoda, że tych kolorów już nie ma :(

A ja go lubię...

A ja bardzo lubie ten błyszczyk.Zawsze kupuję nr 22 czyli bezbarwny.Jak dla mnie slicznie wygląda na ustach,przepięknie pachnie, tak słodko.Tylko ze zawsze mam problem ze znalezieniem tego numeru.I jest bardzo gęsty czyli mało sie go nakłada na aplikator ale mi to nie przeszkadza.

Same minusy.

Brzydko pachnie, ma nieporęczne opakowanie do którego trzeba sięgać wielokrotnie,gdyż błyszczyku nabiera się tyle co kot napłakał,nierówno się aplikuje, na ustach klei się i krótko utrzymuje.
ilość zużytych opakowań: ...1

bullshit >:-(

Wkurzył mnie. Skleja usta, śmierdzi i wysusza. Muszę podłożyć pod niego balsam gdyż w przeciwnym razie będę mieć usta jak papier ścierny. Krótko mówiąc wolę kupić droższy i nawilżający niż taki za 4zł i niszczący usta. Co do kolorów to jest ich sporo, ale są jakieś takie podobne i ciężko wybrać ten odpowiedni. Na ustach wygląda jak żarówa. Świeci się bardzo i nadaje dość mocny kolor. Ale najgorsze w nim całym są te drobiny. Posmarowałabym usta wazeliną i posypała piachem, mniej by drapało.

poziomka/truskawka :)

miałam błyszczyk pomarańczowy z zatopionymi brokatowymi drobinkami (a raczej ogromami!!!). skusił mnie przede wszystkim zapach. mmm... wraz z kumpelą nazwałyśmy go poziomka przez truskawka. taki pyszny owocowy :)
niestety, to jedyna jego zaleta. usta robił a'la "oślinione", niemiłosiernie się lepił do wszystkiego (ale przez to długo trzymał), opakowanie beznadziejne, bo przy każdym zakręcaniu mnóstwo się wylewało.
ostatecznie wlepiłam go młodszej kuzynce.
dwie ** tylko za ten cudeńki zapach z jakim się jeszcze wśród błyszczyków nie spotkałam
ale na pewno nie kupie więcej :P

dobry

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:1 ...
z błyszczącymi drobinkami-bardzo przypomina błyszczyk Loreal,napewno nie utrzymuje się tak długo ale za taką cenę to bomba
kolorek ładny,ładne drobinki...czego więcej chcieć....chyba będę miała chęć na inne kolorki,tylko wybór ich nie jest imponujący:(

KOSZMARRR

Nierównomiernie się aplikuje, ma obrzydliwy smak i chemiczny zapach, waży się na ustach, zjada się błyskawicznie. Żadnych plusów, bo nawet kolor mi nie odpowiadał.
Koszmar.