Naturals, Mydło glicerynowe

Naturals, Mydło glicerynowe

glicerynowe mydło o różnych zapachach i kolorkach:
- słonecznikowe
- malinowe
- arbuzowe
- truskawkowe
- rumiankowe

Cena: ok. 2 zł / 100 g

Miałam truskawkowe :) :)

Mydełka w miarę ok.

Plusy:
-wydajne
-zapach (choć odbiegający od naturalnego)
-dobrze myje

Minusy:
-dla niektórych zapach taki niecałkowicie naturalny.

Obecnie nie używam mydeł w kostce więc na razie więcej nie kupię :) :)

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Mydelkowa przyjemnosc

To byly moje ulubione mydelk-rumiankowy i arbuzowy.Slicznie wygladaja (sa jakby przezroczyste),delikatnie pachna,dobrze sie pienia,fajnie myja...coz wiecej chciec:)
Skora po kapieli jest czysta i pachnaca,nie wysuszona na wior jak to niestety czesto bywa przy stosowaniu zwyklych tradycyjnych mydel.Jedyna wada-nie sa tak wydajne jak zwykle mydla.Zmydlic mozna pol mydla podczas jednego prysznica(jesli ktos lubie porzadnie sie pucowac).Mimo wszystko bardzo lubie te mydelka i zaliczam je do KWC w tej kategorii:)

Używam tego produktu od: kilka latek temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Super zapach, wygląd, odświeżenie...zdecydowanie mozna stosować do wyrobu swoich mydełek, cena jak nic tylko brać i kupować.... alee.. nie mogę go nigdzie dostać, dziewczyny, gdzie go kupujecie ??

Używam tego produktu od: sporadycznie od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Makijaż MaxFactor

może być

Miałam kilka arbuzowych i rumiankowych. Nie przepadam za mydłami w kostkach, ale to jedyne, jakich w ogóle mogę używać bez szkody dla skóry. Nie podrażniają, nie uczulają, nie wysuszają skóry, całkiem przyzwoicie myją. Są dobre dla skóry z problemami (używa ich nawet znajomy z łuszczycą).

Więc jeśli mydło w kostce, to albo Biały Jeleń, albo to. Żadne inne!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Edit 13.10.2012: Jednak zmuszona jestem ciachnąć gwiazdkę. Im bardziej sucha skóra, tym bardziej to mydło ją wysusza (podobnie z jeleniem i wielbłądem). Doszło do tego, że skóra zaczęła mi się łuszczyć płatami po każdym użyciu mydła. Niestety, nie nadaje się zupełnie dla osób z kolagenozami, z chorobliwie suchą skórą, ze skórą atopową.

Może być.

Z mydeł glicerynowych używałam jak do tej pory tylko tych z Palmolive i nie wiem czy domeną tego typu mydeł jest ich nadmierne roztapianie, czy tylko te z Palmolive mają to do siebie... Hmm. Ale ogólnie mydło fajne, bo porządnie mogłam się nim umyć i nie wysuszyło mi nadmiernie skóry. Plus również za zapachy i przyjemny dla oka wygląd kosteczki.

Używam tego produktu od: kiedyś przez parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 albo 3, różne zapachy

przecietne

Takie sobie. Ładnie wyglada-jest przezroczyste i slicznie pachnie. Ale przesysza skore(a mydla glicerynowe powinny byc lagodniejsze),poza tym dosc dobre. O wiele lepsze mydła glicerynowe mialam z biedronki be beauty z linii SPA i mialy fajne zapachy anans z kokosem i morskie,super sa:) Tego mydla nie kupie wiecej,poniewaz jest jak reszta palmolive w kostce.
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Ilość zużytych opakowań: ok 3

Bardzo lubię

Używam glicerynowych mydełek Palmolive od ładnych paru lat. Co jakiś czas robię sobie zmianę i przerzucam się na Luksję, Yves Rocher czy coś, co mnie skusi, ale w szafce łazienkowej zawsze mam zapas mydeł i nie może wśród nich zabraknąć Palmolive.

Mydełka dobrze się pienią, mają soczyste, miłe dla oka kolory i piękne, owocowe zapachy. Z tego powodu najchętniej używam ich latem, gdyż odświeżają i nie są zbyt słodkie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: co najmniej kilkanaście

miedzy 3 a 4

Dobre choć nie rewelacyjne mydło. Ja miałam wersje truskawkowa. Ładnie pachnie. średnio wydajne bo łatwo rozmięka.Używałam głównie do rąk, dobrze oczyszcza, nie wysusza za bardzo. Mydło jakich wiele.

Używam tego produktu od:tygodni

Lepiej dopłacić i wybrać inne

Mydło pachnie ładnie, ale jak dla mnie kompletnie nie nadaje się do mycia skóry, ponieważ bardzo ją wysusza. Jedyne zastosowanie jakie widzę dla tego mydła, to:

- zaleganie w szafie kostek aby nadać wnętrzu szafy jeszcze świeższy aromat

- pranie skarpetek w jeziorze na obozie harcerskim

Innego zastosowania po prostu nie widzę :)

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:kilka

Fajne, ale...

Mydełko bardzo ładnie wygląda. Ma świetne zapachy. Dobrze się pieni. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że mydełko wysusza moją skórę i pozostawia coś dziwnego na mojej skórze. Ale wystarczy dobry balsam do ciała (czyt. moje ukochane mleczko do ciała Nivea) i nie ma problemu ściągnięcia skóry.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:sporo

ładne

dawno ich nie widziałam w sklepach, szkoda
mydełka są przede wszystkim ładne - przezroczyste, takie owocowe
miałam malinę i chyba słonecznik
pienią sie fajnie, po prostu w normie
na ich korzyść przemawiają zapachy i wygląd

Używam tego produktu od: parę lat

Przyjemne

Niestety waham sie czy je znowu zakupić?
Mydełka są fajne mają super zapachy.Nie uczulają.Nie zawierają konserwantów ani sztucznych barwników.
Super się pienią i łagodnie i super pachnią.Nic dodac,nic ująć:)
Podobają mi sie niestety dostepne są tylko w drogeriach i super i hiper marketach.

Używam tego produktu od: ....