Bielenda, Vegan Friendly, Masło do ciała kokosowe

Bielenda, Vegan Friendly, Masło do ciała kokosowe

Aksamitnie kremowe Masło do ciała wzbogacone o naturalny olej kokosowy to idealny sposób na poprawę wyglądu i kondycji skóry całego ciała, w przyjaźni z naturą.

Dzięki wysokiej zawartości naturalnych składników olejowych oraz antyoksydantów, masło aktywnie dba o skórę, ujędrnia ją, nawilża i uelastycznia, przywracając niezwykłą gładkość i sprężystość. Intensywny naturalny zapach kokosa poprawia samopoczucie, aktywizuje i dodaje energii.

balsamy
w słoiku
100 – 250ml
Skóra
normalna

Nowy ulubieniec!

Jestem w połowie pierwszego opakowania i poza nienachalnym, przyjemnym zapachem kokosa i przyjemną konsystencją zauważyłam, że świetnie, niemal od razu po nałożeniu wchłania się w skórę i nie zostawia tłustej warstwy. Od razu czuć ukojenie, przyjemne odżywienie i różnicę w dotyku. Krem na 6!

dobre masło

Jest to całkiem przyjemny kosmetyk. Taki do codziennego stosowania. Działanie jest raczej na średnim poziomie i z pewnością nie nawilży/odżywi nas mocniej. Nie mam problemów z przesuszoną skórą, więc w zupełności mi wystarcza. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Nie pozostawia tłustej, białej warstwy. Przyjemnie pachnie czymś kokosowym. To nawet niezły kosmetyk, choć więcej nie kupię.

Nie wystarczajacy dla suchej skory

Mam sucha skore i niestety u mnie maslo się nie sprawdza. A szkoda, bo liczyłam na super produkt za niską cenne.
zaraz na początku składu olej sojowy, jeden z najtańszych olei, który niestety nie daje rady na suchej skorze.
Produkt ma fajną konsystencje, dobrze się wchłania, nie jest tlusty. Dla kogoś z mało wymagająca skóra może być ok. U mnie skora była sciagnieta, nie zapewniał nawilżenia na dłużej niż kilka godzin. Bo stosowaniu tylko tego masla przez kilka dni skóra była w coraz gorzej kondycji.

Kosmetyczka roku 2017

Bardzo dobre masło

Masełko jest naprawde bardzo dobre. Nie odbiega, ba! jest nawet lepsze niz wiele, z wyższych półek.

PLUSY:
dobre nawilżenie, przede wszystkim długotrwałe.
Regularnie stosowane poprawia kondycję i wygląd skóry.
Obłędny zapach, ja uwielbiam>
Cena
Dostepność.

MINUSY:
wydajność.

Kokosowe masło, jest najlepsze z całej serii. Najlepiej nawilża i zmiekcza skórę.

Piękny zapach i dobre nawilżenie

Pierwsze co mnie urzekło w tym maśle do ciała to jego obłędny, kokosowy zapach. Uwielbiam się nim smarować, bo skóra jest długo pachnąca, nawet rano. Sama jego aplikacja jest dość przyjemna, konsystencja masła jest dość gęsta i przez to fajnie się je rozprowadza i ma dobrą wydajność. Wydaje mi się, że wysycha dość szybko.
W składzie dużo naturalnych składników, m.in. olei pochodzenia roślinnego.
Skóra jest po nim nawilżona, gładka i pachnąca. Według mnie ma same zalety i gorąco go polecam.

Piękny zapach

Na ogół nie lubię balsamów w postaci masła, ale to masełko pokochałam od pierwszego użycia. Dobrze się rozprowadza, dość szybko się wchłania, natłuszcza skórę no i przepięknie pachnie. Co do wydajności ciężko mi to stwierdzić, ponieważ używałam go na zmianę z innymi balsamami.

+ Zapach
+ Konsystencja
+ Szybko się wchłania
+ Nie zostawia tłustych plam
+ Natłuszcza
+/- Cena za małe opakowanie

Uwielbiam

Nie zdażyło się, żeby jakiś kosmetyk o zapachu kokosa nie wpadł w moje ręce. Bardzo się cieszę, że mam okazję testować ten produkt.

Muszę zacząć od pięknego słodkiego zapachu kokosa, takiego jak z czekoladek. Bardzo mi się podoba.

Wielkim plusem jest to, że produkt jest WEGAŃSKI. Rzadko zwracam uwagę na składy, przyznałem się, że nie umiem ich czytać. Znam tylko kilka składników, które szkodzą mojej skórze. Tutaj producent już na pierwszy rzut oka informuje nas, że w opakowaniu nie znajduje się żaden składnik pochodzenia zwierzęcego.

Masło jest trochę twarde, ale w kontakcie ze skórą szybko się roztapia i pięknie wchłania. Przez minutę lub dwie można jeszcze wyczuć lekko tłustą warstwę na skórze, ale szybko się wchłania. Masło przede wszystkim dobrze nawilża skórę, z każdym kolejnym użyciem naskórek się regeneruje i przestaje nadmiernie złuszczać. Masło niweluje suche plamki na ciele.

Produkt jest świetnym kosmetykiem do stosowania w okresie jesienno-zimowym.

Cudowne!

Masło ma super konsystencję. Wolno się wchłania, za to skóra jest super nawilżona. Nie lubię tego typu kosmetyków, zazwyczaj niczym nie smaruje ciała. Jednak te masło to bomba! A po smarowaniu zapach kokosa czuć bardzo długo, za co go oficjalnie pokochałam! Po 2 tygodniach stosowania, moja skóra odżyła!! :)

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Kokosowa przyjemność

Pierwsze co mi się w nim spodobało to już samo opakowanie Chociaż posiadam tylko próbki wyglądają bardzo ładnie, soczysty kokos i połączenie brązu i zieleni z turkusowymi wstawkami wygląda zachęcająco. Masło jest produktem wegańskim, zawiera w składzie naturalne oleje i antyoksydanty. Bardzo dobrze nawilża ciało, mimo dość gęstej konsystencji łatwo się rozsmarowuje i bardzo szybko wchłania. Zapach jest przyjemny, kokosowy więc dla fanek tego aromatu idealny, dość długo utrzymuje się na skórze Skóra po jego użyciu jest miękka, sprężysta i nawilżona, jestem bardzo zadowolona z działania tego produktu

Kokosowe masło do ciała Vegan Friendly

Masełko ma cudowny kokosowy zapach,który utrzymuje się na skórze do kilku godzin. Szybko się wchłania. Wygodne i praktyczne opakowanie.
NATURALNY skład, przyjazny dla skóry,nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.
Nawilża. Jedyny minus to krótki termin ważności od otwarcia opakowania (tylko 4 miesiące)

Rewelacyjny!

Cenię sobie naturalne kosmetyki, więc gdy zauważyłam na drogeryjnej półce to masło oznaczone jako vegan friendly, postanowiłam je wypróbować. Uwagę przyciąga niewątpliwie skład, w którym nie znajdziemy surowców pochodzenia zwierzęcego, a jedynie składniki naturalne, np. olej kokosowy. Po otwarciu opakowania mocno wyczuwalny jest przyjemny, świeży zapach kokosa. Masło jest dość gęste, jednak nie przeszkadza to w prostej aplikacji. Dobrze się rozsmarowuje, nie pozostawia smug i szybko się wchłania. Pozostawia na skórze przyjemną warstwę produktu. Skóra jest odżywiona, gładka, nie widać odstających suchych skórek, co obserwowałam, używając innych produktów tego typu. Pomimo tego, że opakowanie jest wykonane z plastiku, jest solidne; kształt łatwy w przechowywaniu i przewożeniu.

całkiem ok

plusy: działanie (chociaż trochę takie "jednorazowe"), zapach, skład, konsystencja
minusy: wydajność
Nie jest super tanie, bo w promocji 10 zł, a opakowanie małe. Ale jakość bardzo dobra, tylko niestety ta wydajność spowodowała, że dostanie ode mnie tylko 4.