Bielenda, Vegan Friendly, Masło do ciała kokosowe

Bielenda, Vegan Friendly, Masło do ciała kokosowe

Aksamitnie kremowe Masło do ciała wzbogacone o naturalny olej kokosowy to idealny sposób na poprawę wyglądu i kondycji skóry całego ciała, w przyjaźni z naturą.

Dzięki wysokiej zawartości naturalnych składników olejowych oraz antyoksydantów, masło aktywnie dba o skórę, ujędrnia ją, nawilża i uelastycznia, przywracając niezwykłą gładkość i sprężystość. Intensywny naturalny zapach kokosa poprawia samopoczucie, aktywizuje i dodaje energii.

balsamy
w słoiku
100 – 250ml
Skóra
normalna

Świetne!

Masło perfekcyjnie nawilża nawet najbardziej przesuszoną skórę. Ma piękny zapach, szybko się wchłania i ładnie rozprowadza. Jest bardzo wydajne
Jedyne do czego można się przyczepić to fakt, że marka Bielenda wcale nie jest 'vegan friendly', ponieważ testuje kosmetyki na zwierzętach.

Zawiedziona

Wiązałam duże nadzieje z tym produktem po przeczytaniu opinii, jednak zawiodłam się. Konsystencja trudna do rozprowadzenie, po ponad tygodniu stosowania nie mam już prawie połowy opakowania.

Średnio

Kupiłam ten produkt na jednej z promocji w Rossmannie zachęcona opiniami innych kobiet i niestety w moich oczach nie sprawdził się tak super jak go zachwalano.

PLUSY:
+ Z pewnością jest bardzo wydajny - słoiczek wystarcza na około 6 miesięcy stosowania,
+ Dostępność w wielu mniejszych jak i większych drogeriach/sklepach,
+ Niska cena,
+ Wizualnie proste opakowanie - lekki słoiczek,
+ Przyjemny zapach kokosa,
+ Dość gęsta konsystencja,
+ Skład - olej kokosowy,
+ Nie uczula ani nie podrażnia skóry,
+ Nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze.

MINUSY:
- Zapach niestety szybko ucieka z ciała,
- W moim przypadku nie dawał silnej dawki nawilżenia przez to, że bardzo ciężko go rozsmarować.

PODSUMOWUJĄC:
Uwielbiam wszystko co jest związane z kokosem, aczkolwiek to masło nie do końca przypadło mi go gustu.

Ulubiony

Masło jest świetne. Treściwe, ale szybko się wchłania i zostawia skórę świetnie nawilżoną. Pięknie koi i sprawia, że skóra jest gładka. Dodatkowo ten zapach! Jest to fajne masło na lato, bo jest lekkie, ale czuć i widać efekty. Polecam!

Masakra...

#bielenda - Kokosowe masło do ciała
✅ Przede wszystkim wielki plus za skład<3
✅ Zapach kokosa jest tutaj w typie wody kokosowej z młodego egzemplarza, jak dla mnie za słodki I mdły
✅ Gęsta, zbita konsystencja
✅ Jeśli chodzi o działanie to naprawdę nawilża, nie można mu tego ująć
✔ Niestety pozostawia nieprzyjemną warstwę na skórze, nie lubię tego
✔ Bardzo trudno się rozsmarowuje, to jest katorga, próbowałam na różne sposoby... cały czas to samo, smugi i 30 minutowe smarowanie :-/
✔ Wydajność kiepska
✅ Cena w porządku
Po kilku razach oddałam go mamie bo nie mogłam wytrzymać

moc kokosa

Produkt skusił mnie oczywiście z uwagi na wysoką zawartość naturalnych składników olejowych oraz oczywiście zapach kokosa. Muszę przyznać, że mało jest rewelacyjne doskonale nawilża skórę przywraca jej sprężystość, poprawia wygląd. Skóra po dłuższym stosowaniu jej bardziej elastyczna ujędrniona i gładka !

Używa produktu od: próbka

TAK!

Testowałam próbkę masła z bielendy i na pewno kupię pełnowymiarową wersję!
Masełko ma przyjemny skład i zapach. Szybko się wchłania, nie jest tłuste. Nawilża fajnie i na długo.

Używa produktu od: próbka

Mógłby pachnieć jeszcze intensywniej

Nie jestem zwolenniczką masła do ciała, zdecydowanie wolę balsamy. Zacznę od opakowania, bo przyciąga uwagę. Słoik z dużą zakrętką, wydajny. Ładnie zaprojektowany.

Masło ma kolor biały, jest dość zbite, gęste. Łatwo rozprowadza się na ciele, zastyga po 5-10min. Rzeczywiście błyskawicznie nawilża skórę, wygląda na odżywioną.

Co do zapachu, spodziewałam się cudownego zapachu kokosa, tymczasem wyczuwam breję maślaną z dodatkiem oleju kokosowego. Zapach utrzymuje się długo na ciele. Niestety.

Mi ten kosmetyk nie przypadł do gustu. Super nawilża, w miarę szybko się wchłania, ale zapach dla mnie jest nie do zniesienia.

polecam

Masło ma fajną konsystencję ,dobrze i szybko się wchłania. Bardzo dobrze nawilża i wygładza moją "szorstką" skórę na ramionach . Fajny delikatny zapach ,nie jest denerwujący. Bardzo fajny produkt ,godny polecenia.

Pielęgnacja dla ciała i zmysłów

Rewelacyjny produkt o bardzo gęstej konsystencji z przeznaczeniem do pielęgnacji ciała. Posiada wygodne, choć mało higieniczne opakowanie z metalową zakrętką. Trudno jednak znaleźć masło do ciała w opakowaniu z pompką :). Nie ma zatem co narzekać.

Masło pachnie przepięknie - słodko, kokosowo, orzeźwiająco - zupełnie jak rajski owoc na tropikalnych wakacjach. Mam słabość do zapachu kokosa, lecz spora część kosmetyków z nim w składzie pachnie zbyt sztucznie, chemicznie. To sprawia, że nie zawsze jestem zadowolona z zakupu. W tym przypadku jednak tak nie jest.

Masło doskonale rozprowadza się na skórze i dość szybko wchłania. Nie pozostawia nieprzyjemnie lepkiej, tłustej warstwy. Już po chwili przynosi suchej skórze spore ukojenie i ulgę. Widocznie nawilża, zmiękcza i odżywia naskórek, pozostawiając go niezwykle miękkim i aksamitnym w dotyku.

Opakowanie zawiera 250 ml, dzięki czemu wystarcza na długi czas stosowania, przy rozważnej aplikacji - zapach jest bowiem tak piękny i energetyczny, że ma się ochotę zaaplikować na skórę od razu cały słoiczek masła, od stóp do głów :). Produkt przyjazny weganom. Serdecznie polecam!

Masło kokosowe

Produkt ma bardzo gęstą konsystencję, ale łatwo się rozprowadza i szybko wchłania w skórę. Bardzo intensywnie pachnie kokosem, a zapach długo utrzymuje się na skórze. Nie podrażnia skóry, ma dobry skład, nie uczula ( wiadomo każdy ma inną skórę). Po regularnym stosowaniu kondycja skóry ulega znacznej poprawie. Jest nawilżona, głodka i miękka w dotyku. Nie przesusza się. Produkt nie jest jakoś strasznie wydajny, ale jego cena nie jest aż tak duża żeby to był jakiś problem. Krem nie jest strasznie tłusty więc jak dla mnie to jest duży plus.

Najlepsze masło do ciała

Masła używam już ponad rok czasu. Sięgnęłam po nie bo zainteresowało mnie opakowanie i napis "vegan friendly". Szukałam czegoś nowego, więc wrzuciłam produkt do koszyka. Nie miałam wobec niego jakiś szczególnych oczekiwań. Zakochałam się w tym masełku już po pierwszym użyciu. Zapach przypomina mi Rafaello. Masło genialnie nawilża moją suchą skórę na nogach. Bardzo ładnie się rozprowadza, szybko wchłania, nie daje uczucia lepkości. Nie podrażnia skóry. Dla mnie cudo.