Bielenda, Vegan Friendly, Masło do ciała kokosowe

Bielenda, Vegan Friendly, Masło do ciała kokosowe

Aksamitnie kremowe Masło do ciała wzbogacone o naturalny olej kokosowy to idealny sposób na poprawę wyglądu i kondycji skóry całego ciała, w przyjaźni z naturą.

Dzięki wysokiej zawartości naturalnych składników olejowych oraz antyoksydantów, masło aktywnie dba o skórę, ujędrnia ją, nawilża i uelastycznia, przywracając niezwykłą gładkość i sprężystość. Intensywny naturalny zapach kokosa poprawia samopoczucie, aktywizuje i dodaje energii.

balsamy
w słoiku
100 – 250ml
Skóra
normalna

KWC

Ile ja już pudełek tego masła zużyłam, jest absolutnym KWC!
Masło dostajemy w ładnym pudełeczku, z napisem Vegan Friendly (chwali się!), skład bez zarzutu - połączenie masła shea z olejem kokosowym od razu obiecuje niezłą pielęgnację.
Kosmetyk to sztywne, białe masło o zapachu kremu kokosowego. Smarowanie się tym masłem to przyjemność, wchłania się błyskawicznie nie pozostawiając żadnej tłustej czy kremowej powłoki na ciele. Całe ciało pachnie jak kokosowy deser, mniam! Można od razu wskakiwać w każde ubranie nie bojąc się tłustych plam - ja często stosuję to masło przed wyjściem na basen, plażę, rano przed wyjściem z domu. Używa go cała rodzina, nawet męski opór przed nawilżaniem ciała został złamany przez to dokładne wchłanianie.
Działanie - same pozytywy. Nawilża, wygładza, eliminuje suche miejsca i skórki, zabezpiecza (chlorowana woda w basenie) przed podrażnieniem i swędzeniem z przesuszu.
Zawsze się kończy za szybko i treba szukać kolejnego pudełka, robić zapay na promocjach - przy dużym zużywaniu warto zaoszczędzić kilka złotych kupując np. po 13 złotych (taka cena za takie cudo?) zamiast za 17.

Bardzo przyjemne masło do ciała

Bardzo przyjemne masło do ciała o miłym nienachalnym zapachu w wygodnym opakowaniu, skutecznie nawilża skórę nie pozostawiając lepkiej powłoki. zapach, o który zawsze pyta mój mąż:) do schrupania! Zawsze z przyjemnością po nie sięgam. Polecam!

Bardzo dobry

Bardzo dobrze nawilża, dobrze się wchłania, mimo treściwej konstystencji nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Ze względu na kokosowy zapach, którego nie lubię, do tego masła raczej nie wrócę, ale chętnie wypróbuję inne wersje z tej serii.

Moja niezawodna pielęgnacja.

Produkt który w stu procentach spełnia moje oczekiwania idealnie nawilża skórę bardzo dobrze się rozprowadza i nie zostawia tłustych plam. Używam go w szczególności zimą kiedy moja skóra potrzebuję dobrego nawilżenia.

Naprawdę bez zarzutów

Masełko ma ładne opakowanie, piękny zapach i zachęca dobrym składem, a przy tym wszystkim naprawdę idealnie spełnia swoje zadanie. Doskonale nawilża moją dość mocno przesuszoną skórę, a przy tym praktycznie całkowicie się wchłania, co prawie nigdy nie idzie w parze w przypadku innych balsamów. Zapach jest nienachalny, nie uczula mnie, nie powoduje swędzenia.
Została mi jeszcze 1/4 opakowania i na pewno kupię ponownie. Widziałam też inne wersje tego masełka, może się zdecyduje tym razem na inny zapach. Cena również bardzo przyjazna.
Serdecznie polecam! :)

Smakowite masełko idealne na zimę

Uwielbiam wegańskie kosmetyki. Szczególnie gdy zobaczyłam, że Bielenda wypuszcza wegańskie produkty stwierdziłam, że musze je mieć! I jestem zachwycona tym masłem. Wspaniale pachnie, dobrze nawilża i natłuszcza. Niestety, według mnie jest to produkt typowo na zimę, używając go w lato zwyczajnie moje nogi "pociły się" xD

Wegańki, świetny produkt!

Zacznijmy od tego, że masło do ciała z Bielendy nie jest testowane na zwierzętach, nie posiada składników pochodzenia zwierzęcego i ma naturalny skład. Za taki produkt w sklepie z kosmetykami naturalnymi musielibyśmy zapłacić ciężkie pieniądze.
Ten produkt za 250 ml kosztuje około 15 zł!!!

Posiada opakowanie o ładnej szacie graficznej, a nie oszukujmy się, kto nie chce na półce w łazience ładnego słoiczka z balsamem.
Opakowanie jest porządnie wykonane.

Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy jego niewielka ilość, żeby nawilżyć całe ciało. Ma konsystencję bardzo gęstego masła o białym kolorze.
Pięknie pachnie kokosem, jak lody kokosowe!
Łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania, daje długotrwały efekt nawilżenia, wygładzenia i odzywienia skóry. Według mnie jest to produkt dość cięzki idealny do wieczornej pielęgnacji.

zapach na ciele utrzymuje się dość długo, ale dla mnie to zaleta.
Cóż więcej mówić, napewno zużyję tonę kolejnych opakowań, bo się w nim zakochałam!!

Kupiłam ze względu na zapach - uwielbiam kokos i rzeczywiście ten produkt oferuje prawdziwy, intensywny zapach. Skusiła mnie również cena, w promocji w drogerii wychodzi naprawdę tanio. Do tego jest bardzo wydajne. Ma fajną konsystencję, bardzo dobrze nawilża skórę i szybko się wchłania. Daje delikatny efekt chłodzenia po kąpieli. Bardzo polecam.

Świetny

To mało ma same zalety począwszy od poręcznego opakowania z którego możemy dokładnie wydobyć wszystko po cenę i działanie.Pięknie pachnie dla mnie kokos to faworyt w kosmetykach słodki ale nie do przesady.Świetnie się wchłania i dobrze nawilża nawet bardzo przesuszona miejsca na ciele. Dość wydajny i łatwo dostępny .

Uwielbiam!

Uwielbiam to masło! Uważam, że to najlepsze mazidło do ciała na drogeryjnej półce. Nie ma wad. Zauważam tylko zalety: delikatna formuła, bardzo szybko się wchłania, pięknie pachnie (mnie bardziej niż z kokosem, kojarzy się z waniliowym Danio), nawilża, wygładza. No i cena przyjemna.

Idealne

Najbardziej urzekł mnie zapach tego masła, prawdziwy kokos.
Konsystencja jest świetna, gęsta. Dobrze nawilża moją suchą skórę, jest po nim bardzo miękka. Na pewno kupię więcej opakowań

Używa produktu od: próbka

Super!

Mój ulubieniec! Przepięknie pachnie kokosem , dodatkowo zapach utrzymuje się jeszcze na dłuugo po aplikacji . Skóra jest super nawilżona , czuć to dosłownie , dosyć szybko się wchłania , więc nie ma problemu z założeniem ubrania. Nic dodać nic ująć , to trzeba wypróbować! Ja jeszcze nie raz po niego sięgnę !