Vegan Friendly, Masło do ciała kokosowe

Vegan Friendly, Masło do ciała kokosowe

Aksamitnie kremowe Masło do ciała wzbogacone o naturalny olej kokosowy to idealny sposób na poprawę wyglądu i kondycji skóry całego ciała, w przyjaźni z naturą.

Dzięki wysokiej zawartości naturalnych składników olejowych oraz antyoksydantów, masło aktywnie dba o skórę, ujędrnia ją, nawilża i uelastycznia, przywracając niezwykłą gładkość i sprężystość. Intensywny naturalny zapach kokosa poprawia samopoczucie, aktywizuje i dodaje energii.

balsamy
w słoiku
100 – 250ml
Skóra
normalna

Piękny zapach

Na ogół nie lubię balsamów w postaci masła, ale to masełko pokochałam od pierwszego użycia. Dobrze się rozprowadza, dość szybko się wchłania, natłuszcza skórę no i przepięknie pachnie. Co do wydajności ciężko mi to stwierdzić, ponieważ używałam go na zmianę z innymi balsamami.

+ Zapach
+ Konsystencja
+ Szybko się wchłania
+ Nie zostawia tłustych plam
+ Natłuszcza
+/- Cena za małe opakowanie

Uwielbiam

Nie zdażyło się, żeby jakiś kosmetyk o zapachu kokosa nie wpadł w moje ręce. Bardzo się cieszę, że mam okazję testować ten produkt.

Muszę zacząć od pięknego słodkiego zapachu kokosa, takiego jak z czekoladek. Bardzo mi się podoba.

Wielkim plusem jest to, że produkt jest WEGAŃSKI. Rzadko zwracam uwagę na składy, przyznałem się, że nie umiem ich czytać. Znam tylko kilka składników, które szkodzą mojej skórze. Tutaj producent już na pierwszy rzut oka informuje nas, że w opakowaniu nie znajduje się żaden składnik pochodzenia zwierzęcego.

Masło jest trochę twarde, ale w kontakcie ze skórą szybko się roztapia i pięknie wchłania. Przez minutę lub dwie można jeszcze wyczuć lekko tłustą warstwę na skórze, ale szybko się wchłania. Masło przede wszystkim dobrze nawilża skórę, z każdym kolejnym użyciem naskórek się regeneruje i przestaje nadmiernie złuszczać. Masło niweluje suche plamki na ciele.

Produkt jest świetnym kosmetykiem do stosowania w okresie jesienno-zimowym.

Cudowne!

Masło ma super konsystencję. Wolno się wchłania, za to skóra jest super nawilżona. Nie lubię tego typu kosmetyków, zazwyczaj niczym nie smaruje ciała. Jednak te masło to bomba! A po smarowaniu zapach kokosa czuć bardzo długo, za co go oficjalnie pokochałam! Po 2 tygodniach stosowania, moja skóra odżyła!! :)

depilacja zalety

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Kokosowa przyjemność

Pierwsze co mi się w nim spodobało to już samo opakowanie Chociaż posiadam tylko próbki wyglądają bardzo ładnie, soczysty kokos i połączenie brązu i zieleni z turkusowymi wstawkami wygląda zachęcająco. Masło jest produktem wegańskim, zawiera w składzie naturalne oleje i antyoksydanty. Bardzo dobrze nawilża ciało, mimo dość gęstej konsystencji łatwo się rozsmarowuje i bardzo szybko wchłania. Zapach jest przyjemny, kokosowy więc dla fanek tego aromatu idealny, dość długo utrzymuje się na skórze Skóra po jego użyciu jest miękka, sprężysta i nawilżona, jestem bardzo zadowolona z działania tego produktu

Kokosowe masło do ciała Vegan Friendly

Masełko ma cudowny kokosowy zapach,który utrzymuje się na skórze do kilku godzin. Szybko się wchłania. Wygodne i praktyczne opakowanie.
NATURALNY skład, przyjazny dla skóry,nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.
Nawilża. Jedyny minus to krótki termin ważności od otwarcia opakowania (tylko 4 miesiące)

Rewelacyjny!

Cenię sobie naturalne kosmetyki, więc gdy zauważyłam na drogeryjnej półce to masło oznaczone jako vegan friendly, postanowiłam je wypróbować. Uwagę przyciąga niewątpliwie skład, w którym nie znajdziemy surowców pochodzenia zwierzęcego, a jedynie składniki naturalne, np. olej kokosowy. Po otwarciu opakowania mocno wyczuwalny jest przyjemny, świeży zapach kokosa. Masło jest dość gęste, jednak nie przeszkadza to w prostej aplikacji. Dobrze się rozsmarowuje, nie pozostawia smug i szybko się wchłania. Pozostawia na skórze przyjemną warstwę produktu. Skóra jest odżywiona, gładka, nie widać odstających suchych skórek, co obserwowałam, używając innych produktów tego typu. Pomimo tego, że opakowanie jest wykonane z plastiku, jest solidne; kształt łatwy w przechowywaniu i przewożeniu.

całkiem ok

plusy: działanie (chociaż trochę takie "jednorazowe"), zapach, skład, konsystencja
minusy: wydajność
Nie jest super tanie, bo w promocji 10 zł, a opakowanie małe. Ale jakość bardzo dobra, tylko niestety ta wydajność spowodowała, że dostanie ode mnie tylko 4.

Jak tylko zobaczyłam, że takie masło trafia do rossmana od razu wiedziałam, że je kupię.
Skład przyjazny, jednak opakowanie oszukane.
Masło jest wegańskie tylko pod postacią składu, sama bielenda nie.
Nie byłam świadoma przed zakupem, więc jestem zawiedziona.

Bardzo dobre

Dobrze nawilża skórę; wchłania się dość długo, ale konsystencja nie jest bardzo tłusta co mi bardzo odpowiada. Piękny zapach kokosa i oczywiście wielki plusik za oznaczenie vegan friendly.

Bardzo dobre

Jest to bardzo odżywcze i treściwe masło do ciała. Dość długo się wchłania, ładnie natłuszcza skórę i zapobiega szorstkości łokci. Konsystencja jest dość zbita, wydajność jest przeciętna jak na tego typu produkt, cena niska. Zapach kokosa jest bardzo naturalny i przyjemny, utrzymuje się na skórze, choć nie przez cały dzień. Słoik mógłby być mniej toporny, ale nie ma co wymagać cudów od kosmetyku za kilka zł, który i tak działa świetnie i zachowuje się jak masło z Body Shop, a kosztuje kilkakrotnie mniej ;) Zużyłam zimą jedno opakowanie i pewnie wrócę ponownie, gdy zrobi się chłodniej.

Świetne masełko

Kupiłam zupełnie przypadkowo, do tej pory używałam niewielu produktów Bielendy i chciałam przetestować kilka produktów tej firmy.
Bardzo polubiłam się z tym masłem i już mam w planach zakup następnego, tym razem inny zapach.
Oceniam masło kokosowe.

Cudo!

Masło zakupiłam w zasadzie przez przypadek, akurat była promocja a na półce nie było już wersji z masłem karite, którą chciałam przetestować.
Masło jest cudowne. Ma idealną konsystencję, bardzo szybko się wchłania, a skóra po jego użyciu jest gładka i nawilżona. Do tego naturalny skład. Najbardziej jednak urzekł mnie jego zapach, słodki, ale nie sztuczny, po prostu cudowny. Stosuję kosmetyk codziennie rano po prysznicu i zapach utrzymuje się przez cały dzień. Nie jest on jednak nachalny. Na tę porę roku idealny, ale zimą na pewno też do niego wrócę :)