Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Soraya, Beauty Creator, Kuracja wodna, Głęboko nawilżający krem na noc zapobiegający wiotczeniu skóry

Silnie nawilżający krem na noc zapobiegający wiotczeniu skóry z linii Beauty Creator Kuracja Wodna został specjalnie stworzony do pielęgnacji każdego typu cery, a szczególnie odwodnionej. W inteligentny sposób silnie nawilża, regeneruje i odżywia skórę podczas snu. To innowacyjne i niezwykle skuteczne połączenie naturalnych i aktywnie czynnych składników.
Krem natychmiastowo i dogłębnie nawilża skórę oraz delikatnie natłuszcza pobudzając ją do procesu regeneracji i odnowy. Utrzymuje w skórze odpowiedni poziom wilgotności oraz poprawia funkcje ochronne naskórka. Po nałożeniu kremu skóra staje się bardziej gładka, odżywiona i pobudzona do regeneracji. Poprawia się jej napięcie, jędrność i elastyczność oraz staje się bardziej odporna na działanie wolnych rodników odpowiedzialnych za przedwczesne procesy starzenia się skóry.

Cena: ok. 16 zł / 50 ml

nie dla wymagającej cery

Daję 3*, bo myślę, że gdybym miała go latem, może sprawdziłby się lepiej. Używałam go jesienią - na noc, ale w przesuszonym "kaloryferowym" powietrzu był baardzo zwyczajny. Nawilżał - to prawda, ale efekty takie sobie - bez rewelacji. Dla mniej wymagającej cery mogłby być lepszy. No cóż, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - w końcu moja skóra ma 30 lat, może więc po prostu dla mnie za słaby.?
Plusy - obiektywnie: dość wydajny, dobrze się wchłaniał.

Używam tego produktu od: zużyłam opakowanie w 2,5miesiąca

Normalny

Żadna rewelacja, ale też nie taki zły. Poprawy w wyglądzie skóry nie zaobserwowałam, pogorszenia także nie. Krem jest wydajny, dobrze sie wchłania, pachnie neutralnie. Ogólnie przeciętniaczek :) Spróbować można.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

taki sobie

No cóż... trafił do mnie jako prezent pod choinkę, sama raczej bym sobie go nie kupiła. W środku zimy był zdecydowanie za słaby do mojej suchej skóry, potrzebowałam natłuszczenia, a on raczej nawilżał. Odłożyłam go więc na półkę i wróciłam do niego na wiosnę. Teraz sprawdza się o wiele lepiej, bo moja skóra nie ma juz takich wymagań. Rano twarz jest wypoczęta, nawilżona i gładka. Dobrze wygładza także szyję. Zaletą jest też ładny zapach. Ogólnie jednak nie zachwycił mnie. Może go jeszcze kiedyś kupię, na lato, gdy moja skóra będzie w dobrej kondycji.

Makijaż MaxFactor

Ozywcza woda

Najprzyjemniejsza dla mnie w tym kremie jest lekka konsystencja. Wchłania się szybciutko, ładnie pachnie.
Używałam go latem, kiedy kilka godzin dziennie spędzałam na rowerze - dobrze się sprawdził. Nawilżał, rano twarz miał zdrowy kolor, wyglądała na wypoczętą.
Jesienią, kiedy zaczęłam więcej czasu spędzać w pomieszczeniach - przestał wystarczać. Widać nie samą wodą skóra żyje.
Ale wiosną z pewnością do niego wrócę

średniaczek

Cały czas szukam kremu, który przede wszystkim nawilża. Kuracja Wodna co prawda ma wygładzać zmarszczki i rozeietlać skórę nadając jej blasku- nie zauwałyłam :( i właśnie nawilżać, ale pomimo trzykrotnego wklepania kremu, nawilżenia nadal nie czuję, a skóra jakaś taka szorstka... Znów porażka...