Polecamy: 3 DNI DO BIELI

L'Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka oczyszczająco-matująca

Wyjątkowa oczyszczająco-matująca maska do twarzy zawierająca w swoje formule 3 mineralne glinki:
-kaolin - glinka o wysokiej zawartości krzemianów, która doskonale absorbuje zaniesczyszczenia i nadmiar sebum,
- montmorylonit - glinka niezwykle bogata w minerały pomaga zredukować niedoskonałości,
- ghassoul - glinka o wysokiej zawartości oligoelementów rozjaśniających skórę.
Kremowa formuła maski została wzbogacona w ekstrakt z eukaliptusa, aby dokładnie oczyścić i zmatowić skórę, jednocześnie nie wysuszając jej. Natychmiast po użyciu skóra jest odświeżona, oczyszczona i pozbawiona zanieczyszczeń.
Produkt testowany dermatologicznie.

O NIE

Nie rozumiem, zupełnie.
Mam skórę mieszaną i ta maska nie robi nic dobrego na mojej skórze.
Używam jej po kąpieli, przed snem, raz w tygodniu. Nie mogę częściej, bo to co wyprawia po każdym użyciu to sprawia, że chce ją wyrzucić do śmieci."
1. Piecze. To delikatne mrowienie, czy coś tam, co dziewczyny próbują nazwać.. to zwykłe pieczenie. Gdyby nie ten odświeżający zapach który temu towarzyszy, zmyłabym ją w pierwszej minucie.
2. Po każdym użyciu mam nowe stany zapalne/ lub/ po prostu pryszcze na twarzy. KAŻDYM UŻYCIU. Rozumiem, ze to maska oczyszczająca.. ale.. no dajcie spokój, kto sobie to sam robi?
Nie matuje, a na pewno nie zwęża porów, czy tam sprawia, że mają być mniej widoczne. NIE.
3. Nie kończy się. Gdyby działała byłabym oczarowana, ale że nie jestem zadowolona z jej działania to męczę się mocno.
Dodatkowo:
4. Pachnie. Rzeczywiście przepięknie, ale nikt nie kupuje kosmetyków dla zapachu. Po to kupuje się perfumy.
5. Opakowanie ładnie wygląda. Ale znów to samo, nikt nie kupuje kosmetyku, żeby ładnie wyglądał na półce. To dobry dodatek do dobrego produktu, a nie "dajemy Wam beznadziejny produkt, ale przynajmniej ładnie wygląda."

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541921].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacyjna!

Nigdy wcześniej nie używałam produktów z glinką i nie wiedziałam czego się spodziewać. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Bardzo dokładnie oczyszcza, idealnie matuje na długi czas. Skóra nie jest napięta, a jest perfekcyjnie oczyszczona. Opakowanie dość poręczne - wygodny słoiczek. Aplikacja produktu nie sprawia problemu. Trudniejsze jest zmywanie, ale to normalne przy maseczkach, które zastygają. Samo używanie bardzo przyjemne, maska delikatnie chłodzi. Trzeba jednak uważać, by nie trzymać produktu na skórze dłużej, niż jest zalecane, bo delikatnie piecze (tak to jest jak się baba zagapi na serial -.-) Ogólnie szczerze polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538976].usefull || 0 }}% pomocna.

L'Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka oczyszczająco-matująca

Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że maska może oczyścić twarz. Ale wypróbowałam maskę i ku mojemu zdziwieniu maska działa bardzo oczyszczająco. Czyści nawet zatkane pory. Może te głębokie i bardzo zaschnięte potrzebują więcej czasu, ale takie łagodniejsze na policzkach i brodzie całkowicie się oczyściły. Myślę, że regularne stosowanie pozwoli cieszyć się cały czas czystą cerą bez potrzeby wizyt u kosmetyczki. Skóra stała się miękka i oczyszczona. Jestem bardzo zadowolona :) polecam wszystkim przyjaciółkom :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535931].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na AZS

FENOMENALNA

Maska czysta glinka naprawdę działa! Oczyszcza, matuje skórę, co jest dla mnie szalenie ważne, ponieważ nawet dobry makijaż nigdy nie sprawi, że nasza skóra będzie zdrowa i promienna. To zapewnia nam ta maska. Jest ogólnodostępna w drogeriach i marketach, jest zamknięta w ładnym, dość ciężkim ale ekskluzywnym opakowaniu. Starcza na około 8-10 aplikacji zależy od grubości nałożenia. Skóra po aplikacji jest odżywiona, gładka, oczyszczona i relatywnie jaśniejsza, promienna. Naprawdę warto sobie sprawić taką przyjemność, bo jesteś tego warta :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535801].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra seria maseczek od Loreal

Maseczka łatwo się nakłada, szybko zmywa. Można zaaplikować tyle produktu, ile potrzeba, a fajna jest możliwość nakładania maseczek z tej serii w zależności od problemów danej strefy twarzy.
Efekt zmatowienia i oczyszczenia twarzy jest widoczny, skóra po maseczce była przyjemna w dotyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535176].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię ją.

Moja cera lubi się z tą glinką. Po jej użyciu jest zmatowiona, przyjemnie schłodzona (byłaby fajna na lato) i oczyszczona.

Konsystencja: aksamitna, nie zastyga na kamień, można łatwo zmyć pod prysznicem.

Działanie: odświeża, oczyszcza, matowi i wygładza moją skórę. Cera jest przyjemna w dotyku, taka czysta i odświeżona. Idealny produkt dla skóry mieszanej czy tłustej. Widzę jej działanie szczególnie na policzkach i czole. Nosa nie oczyściła mi tak dokładnie, ale na to może zaradzić jedynie usługa kosmetyczna. Polecam śmiało wypróbować :p:

Zapach: pachnie jak typowa glinka, trochę ziemisto, ale dla mnie to przyjemny zapach.

Opakowanie: szklane, ciężkie, ale poręczne.

Plusy:
- fajnie chłodzi
- oczyszcza, wygładza i matowi
- nie ściąga i nie wysusza
- nie problemu z jej zmyciem

Minus: cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533786].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiona

Tak jak w tytule-ulubiona maska z tej serii. Używałam kilka lat temu podobnej z innej firmy ale niestety została wycofana nie wiem czemu... Bardzo nad tym ubolewałam, ale na szczęście jest jej godny następca :) Maska robi dokładnie to, co obiecuje producent-oczyszcza buźkę i ją matuje. Dzięki jej regularnemu używaniu drobne niespodzianki pojawiają się rzadziej. Przyjemnie się nakłada i zmywa, ładnie pachnie, nie trzeba jej trzymać na buzi długo ani spryskiwać wodą, żeby nie wyschła, jak w przypadku tradycyjnych glinek. Pozostawia skórę czystą i świeżą, nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje zaczerwienień. Co do wydajności to trudno mi się wypowiedzieć, bo nie nakładam jej na całą twarz, tylko w problematycznych obszarach. Wystarczy mi więc na dosyć długo. Minusem jest opakowanie-wygląda ładnie, ale obawiam się, że mając długie paznokcie będzie mi ciężko wydobyć kosmetyk z opakowania kiedy będzie się już kończyć... Mimo to na pewno jeszcze kupię, polecam wypróbować :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533551].usefull || 0 }}% pomocna.

Najfajniejsza ze wszystkich

Zielona glinka to jedna z moich ulubionych maseczek ever. Świetnie matuje, sprawdza się przy mieszanej cerze, idealna do strefy T, kiedy zależy nam na nienagannym makijażu przez cały dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532981].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Jestem pozytywnie zachwycona!

Zostałam szczęśliwą posiadaczką próbek czystej glinki i jestem zachwycona działaniem produktu. Zacznijmy od zapachu- jest cudowny! Maseczka delikatnie matuje skórę, dobrze ściąga. Po pierwszej aplikacji moja skóra stała się miękka i niedoskonałości pouciekały. Jestem zachwycona :)
Jedyne zastrzeżenie mam do opakowania, ponieważ sama uwielbiam tubki- są bardzo wygodne podczas podróży. Ale to moja fanaberia ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532846].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza ze wszystkich trzech Masek Czysta Glinka

Maski Czysta Glinka oczyszczająco-matująca świetnie oczyściła i odświeżyła moją cerę i już w ciągu tych kilku tygodni zauważyłam, że ograniczyła powstawanie niedoskonałości. Skóra po jej zastosowaniu jest miękka, gładka i bardzo przyjemna w dotyku. A przede wszystkim rzeczywiście matuje cerę!
Poza tym nie uczuliła ani nie podrażniła mojej skóry.
Ma przyjemny zapach, a jej konsystencja jest wręcz kremowa. Łatwo się ją nakłada i jeszcze łatwiej zmywa. Nie wymaga trzymania jej długo na skórze, bo praktycznie zaraz zasycha, co nie umniejsza jej działania i jest bardzo komfortowe, bo nie trzeba spędzać długich chwil w łazience:-)
Nakładam niezbyt gruba warstwę maski, więc wystarczy na pewno na więcej niż tylko 10 aplikacji, co znacznie zwiększa jej wydajność.
Maska ma ładne, estetyczne opakowanie w postaci słoiczka i dodatkowo ma jeszcze zabezpieczenie przed wydobyciem się glinki na zewnątrz.
Zasadniczą wadą jest niestety cena, zdecydowanie zbyt wysoka! Gdybym nie dostała maski do testowania, nie wiem, czy zdecydowałabym się na jej zakup za taką cenę?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531861].usefull || 0 }}% pomocna.