Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

L'Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka oczyszczająco-matująca

L'Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka oczyszczająco-matująca

Wyjątkowa oczyszczająco-matująca maska do twarzy zawierająca w swoje formule 3 mineralne glinki:
-kaolin - glinka o wysokiej zawartości krzemianów, która doskonale absorbuje zaniesczyszczenia i nadmiar sebum,
- montmorylonit - glinka niezwykle bogata w minerały pomaga zredukować niedoskonałości,
- ghassoul - glinka o wysokiej zawartości oligoelementów rozjaśniających skórę.
Kremowa formuła maski została wzbogacona w ekstrakt z eukaliptusa, aby dokładnie oczyścić i zmatowić skórę, jednocześnie nie wysuszając jej. Natychmiast po użyciu skóra jest odświeżona, oczyszczona i pozbawiona zanieczyszczeń.
Produkt testowany dermatologicznie.

Produkt dobrej jakości

Glinka absorbuje zanieczyszczenia i nadmiar sebum, pomaga zredukować niedoskonałości oraz widocznie rozjaśnia skórę, jednocześnie nie wysuszając jej. Moja skóra po użyciu jest odświeżona, oczyszczona i pozbawiona zanieczyszczeń.
Fajna konsystencja, zapach i opakowanie.
Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605951].usefull || 0 }}% pomocna.

Pozytywnie zaskoczona

Zaczynając od tego, że to drogeryjna maska nie miałam wygórowanych oczekiwań. Nie ukrywam zaskoczyła mnie. Skład dobry, zapach przepiękny, nie ma problemu ze zmywaniem. Nie mam uczucia ściągniętej skóry. Maseczka na 4+

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605126].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra drogeryjna maska glinkowa

Maski z glinka marki L'Oreal, to doskonała alternatywa dla tradycyjnych glinek do samodzielnego rozrabiania i wszelakich jednorazowych saszetek. Wersja matująca ma bardzo przyzwoity skład, przyjemna konsystencje i zapach. Stanowi świetne rozwiązanie dla zabieganych i pracujących kobiet, które nie mają czasu na zabawę w domowe laboratorium :)
Konsystencja sprawia, że bardzo przyjemnie aplikuje się ją na skórę, a później zmywa bez problemu ciepłą wodą. Jeśli chodzi o działanie, to rzeczywiście bardzo dobrze oczyszcza pory i sprawia, że cera nie przetłuszcza się tak szybko. Skóra po zmyciu maseczki nie jest ściągnięta ani przesuszona, ale za to promienna i przyjemnie gładka. Bardzo mnie ten fakt zaskoczył, bo nie spodziewałam się po niej wiele.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604231].usefull || 0 }}% pomocna.
depilacja brwi

Faktycznie matuje :)

Maseczkę otrzymałam w ramach testu. Chociaż wolę tradycyjne maseczki, wyrabiane samemu z półproduktów bądź produktów dostępnym w domu, muszę przyznać, że maseczka jest niczego sobie. :) Bardzo podoba mi się, krytykowane przez wielu opakowanie - słoiczek. Chociaż jest ciężki, wygląda bardzo ładnie i daje tym samym wyraz ekskluzywności produktu. Sama maseczka ma zbitą konsystencję, łatwo się rozprowadza i szybko zastyga. Oczyszczenia nie zauważyłam (tu wolę czarną maseczkę z tej serii), natomiast matowienie jest wyraźne.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604181].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajna

Faktycznie matuje, a byłam sceptycznie do tego nastawiona :) poza tym przyzwoita maseczka z glinką, tylko bez paskudnego zapachu. Super oczyszcza, polecam raczej do cer tłustych albo mieszanych, suchym z tej serii bardziej przypadnie do gustu różowa, mam wrażenie, że ta najbardziej wysuszała ze wszystkich trzech.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1603851].usefull || 0 }}% pomocna.

Byłaby super ale...

Maseczka jest ogólnie bardzo fajna, ładnie wygładza, odświeża i rozjaśnia skórę twarzy. Twarz jest potem taka miła w dotyku, miękka i gładziutka. Jednak niestety efekt ściągania przy zastyganiu maseczki jest bardzo nieprzyjemny i psuje ogólne wrażenie.
Podsumowując efekt fajny ale podczas aplikacji niestety spory dyskomfort.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1602921].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoita maseczka.

Bardzo polubiłam całą serię glinianych maseczek od L' oreala, jednak ta z całej trójki najmniej przypadła i do gustu i nie chodzi o działanie, a o efekt, który jest najmniej spektakularny.
Faktem jest to, że robi co powinna ,czyli matuje .....ale na tym jej działanie się kończy.
Pozostałe dwie maseczki duzo bardziej mi podeszły bo po ich użyciu efekty były zauważalne praktycznie od razu. Tu dopiero po kilku użyciach.
Moja ocena ogólna to 3 gwiazdki.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1602381].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo przyjemna

Do tej pory korzystałam raczej z ręcznie robionych masek, ale po pierwszym użyciu przekonałam się i do tej :) w pełni spełniła moje oczekiwania, skóra po zmyciu była przyjemna w dotyku i mam wrażenie że zdrowiej wyglądała

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1600811].usefull || 0 }}% pomocna.

Glinka

Maska czysta glinka oczyszczajaco - matujaca jest wprost rewelacyjna do mojej tłustej cery. Dobrze oczyszcza skórę i matuje na wiele godzin. Jest dość droga ale na pewno warta swojej ceny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1600411].usefull || 0 }}% pomocna.

Mam mieszane uczucia...

Nigdy nie przepadałam za domowym mieszaniem glinek, więc chętnie wypróbowałam gotowy produkt. Opakowanie jest bardzo wygodne. Niestety, sama maska mnie nie zachwyciła. Po nałożeniu musiałam ją natychmiast zmyć, ponieważ zaczęła mnie piec! Po zmyciu paskudne uczucie na twarzy utrzymywało się jakiś czas... Oddałam ją siostrze. U niej nie było skutków ubocznych. Wg jej opinii maska fajnie odświeża. Niestety, ja sama więcej jej nie kupię.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1600131].usefull || 0 }}% pomocna.