Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

L'Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka oczyszczająco-matująca

L'Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka oczyszczająco-matująca

Wyjątkowa oczyszczająco-matująca maska do twarzy zawierająca w swoje formule 3 mineralne glinki:
-kaolin - glinka o wysokiej zawartości krzemianów, która doskonale absorbuje zaniesczyszczenia i nadmiar sebum,
- montmorylonit - glinka niezwykle bogata w minerały pomaga zredukować niedoskonałości,
- ghassoul - glinka o wysokiej zawartości oligoelementów rozjaśniających skórę.
Kremowa formuła maski została wzbogacona w ekstrakt z eukaliptusa, aby dokładnie oczyścić i zmatowić skórę, jednocześnie nie wysuszając jej. Natychmiast po użyciu skóra jest odświeżona, oczyszczona i pozbawiona zanieczyszczeń.
Produkt testowany dermatologicznie.

MEGA - mój ulubieniec

Maska jak dla mnie rewelacyjna, świetnie oczyszcza i matuj , nie podrażniajac skóry.
Po jej użyciu skóra jest przyjemna w dotyku i miękka.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym produktem , jest to mój must have.

Używa produktu od: próbka

Glinka

Uwielbiam jej konsystencję, która szybko zastyga na skórze, daje uczucie odświeżenia i świetnie rozjaśnia skórę.

Zmywam ją zazwyczaj pod prysznicem, bo tak mi najłatwiej. Ślicznie pachnie. Mnie delikatnie piekła, ale nie przeszkadzało mi to zbyt bardzo. Jestem z niej zadowolona, muszę się zastanowić nad pełnowartościowym produktem.

Droga

Bez szału. Za te cenę można miec coś o wiele lepszego. Konsystencja jest super, tak samo kolor i zapach. Tylko co z tego, skoro nie spełnia swoich funkcji jako maska? Moze delikatnie matuje, ale moja skóra nie była wcale oczyszczona po niej. Może przy innych rodzajach cery niż moja (mieszana i naczynkowa) sprawdzi sie bardziej.

Anna Małecka masaż twarzy

Obietnice producenta są spełnione - twarzy wyraźnie oczyszczona i matowa, a cera jaśniejsza bez wyprysków

Kupno tej maseczki korciło mnie od dłuższego czasu. Od początku wiedziałam, że interesuje mnie ten akurat wariant, bo prawdę mówiąc nie używałam jeszcze maski z wyciągiem z eukaliptusa, a wersja z węglem bądź złuszczająca nie przekonywała mnie od początku. Maseczki z węglem są już wszędzie ich działanie mniej więcej znam, natomiast wersję złuszczającą poznałam przy okazji stosowania jej w formie żelu i takie złuszczanie mi póki co wystarcza.

Pierwsze na co warto zwrócić uwagę i co mi się podoba, to szklany słoiczek. Wygląda to fajnie, przyjemnie się po to chwyta w łazience. Jeśli chodzi o samą maskę, to jest to zielonkawo-pistacjowa maska, która wg. mnie ma odpowiednią konsystencję, łatwo się ją rozprowadza. Nie jest ani za rzadka ani za gęsta. (Na pewno specje L'Oreala już o tym pomyśleli, i dodali czego trzeba aby ta maska miała właśnie optymalną konsystencję - prawdę mówiąc nie zaglębiałam się jeszcze w jej skład, i nie wychwyciłam czy jest to bardzo sztuczna lista)

Jeśli chodzi o działanie, abstrahując od jej składu to jestem z niego całkowicie zadowolona. Producent obiecuje, że maska będzie przede wszystkim oczyszczała i matowiła skórę i tak się dzieje. Maseczka zasycha na mojej twarz dość szybko, pochłaniając sebum (Widoczne kropeczki na nosie) i tworząc skorupkę. O dziwo to uczucie ściągnięcia nie podrażnia mojej skóry, buzia nie jest zaczerwieniona po zmyciu maski, jest za to wyraźnie jaśniejsza i matowa.

Mam wrażenie, że podczas regularnego stosowania na mojej twarzy jest mnie zaskórników, a wągry na nosie są jakby mniej widoczne. Lubię używać tej maski, mam wrażenie że naprawde porządnie wysysa z buzi brud, łój i zanieczyszczenia jednocześnie jej nie wysuszając. Być może jest to sprawka kojącego eukaliptusu, który ma za zadanie nie dopuszczać do jej podrażnienia.

Sama maska wypadła u mnie świetnie, już widzę że starczy mi na kilka użyć więcej niż opisuje producent za co plus.

Cena tej maski mogłaby być mniejsza, ale biorąc pod uwagę jej wydajność jestem w stanie w promocji sięgnąć po nią ponownie. Polecam!

Cudo!

Jest to moja ulubiona maska z tej serii.

Jak pozostałe maski ma fajne opakowanie.
Konsystencja jest podobna jak u jej sióstr - dosyć gęsta, kremowa i świetnie rozprowadza się na twarzy, niewielka ilość starczy na pokrycie buzi. Ma delikatny zapach (trochę kojarzy mi się z cifem), ale go lubię;)

Przy pierwszym użyciu, szybko ściągnęłam produkt, gdyż miałam wrażenie, ze twarz mnie piecze i się wystraszyłam. Jednak niepotrzebnie - przy kolejnych aplikacjach uczucie zniknęło, a skóra ani razu nie była podrażniona.

Maska dosyć szybko zasycha na twarzy, dając efekt ściągniętej skóry. Jednak po zmyciu wrażenie znika. Po zastosowaniu skóra jest wyraźnie oczyszczona i zmatowiona, pełna blasku. W dotyku staje się miękka i gładka. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że strefa T stała się mniej tłusta.

Produkt jest mega wydajny, starczy mi na więcej aplikacji niż opisuje to producent, co przy tej cenie jest dobrym wynikiem.

Jest to stanowczo mój hit i zagościła na stałe w mojej łazience.

Trzyma twarz w ryzach.

Moja ulubiona maska. Z jakiegoś powodu bardziej mi pasuje,niż czyste glinki,które potrafią nadmiernie ściągnąć i przesuszyć skórę. Stosuje ją 2x w tygodniu,zawsze po zmyciu mam uczucie oczyszczenia,nawilżenia,ukojenia podrażnień. Nie muszę biec od razu po krem nawilżający.

Plusy:
+twarz po maseczce dosłownie odżywa :)
+przyjemny zapach
+elegancki,wygodny słoiczek

Minusy:
- mało wydajna

Uwielbiam!

Kolejna maseczka L'Oreal do której mam wielką słabość.
Maseczka dobrze rozprowadza się na skórze.
Zmywa już gorzej ale efekty po jej zdjęciu są warte męczarni przy zmywaniu.
Skóra delikatna oraz dobrze oczyszczona.
Maseczka ładnie pachnie.
Wygodne opakowanie!

Uwielbiam ją!

Uwielbiam maseczki do twarzy marki L'Oreal, a najbardziej właśnie zieloną, oczyszczająco-matującą. Maseczka jest gęsta, zielonkawa, ma delikatny, ziołowy zapach. Nakłada się ją łatwo, starczy z pewnością na minimum 10-12 razy. Po nałożeniu, maseczka zasycha na buzi, dając efekt ściągnięcia, produkt wysusza się lekko zmieniajac kolor i kiedy ciężko nam ruszać buzią, to oznaka, że należy już ją zmyć. :)
Efekty po użyciu tej maseczki widać od razu. Cera po prostu wygląda o wiele ładniej. Jest delikatna, oczyszczona, ma lepszy koloryt. Ja używam jej zazwyczaj wieczorem i rano efekt widać także po nałożeniu makijażu. Cera wygląda na wypoczętą, zdrowszą i buzia aż promienieje. Tak, jak obiecuje producent, maseczka zdecydowanie oczyszcza i matuje. Efekty po jej zastosowaniu są widoczne przez kolejne 2-3 dni, dlatego najlepiej stosować ją 2-3 razy w tygodniu. Uwielbiam tę maseczkę, bo wiem, że po jej użyciu moja twarz będzie wyglądała przepięknie, a ja dzięki temu będę tryskać pozytywną energią. :)
Kosmetyk niezwykle elegancki, produkt w solidnym, dużym słoiczku, a w środku dodatkowe zamknięcie chroniące przed wyschnięciem. Bez obaw można zabrać ją w podróż, ja woziłam kilka razy i nie zauważyłam żadnych uszkodzeń. Polecam ją z całego serca, naprawdę warto wydać więcej, by poczuć się pięknie. Będzie także doskonałym pomysłem na prezent.

całkiem fajna tylko trochę droga

Całkiem ciekawa maseczka, ładnie pachnie, można ją bez problemu nałożyć palcami. Twarz po jej nałożeniu delikatnie szczypie, co zupełnie mi nie przeszkadza, łatwo ją zmyć letnią wodą. Efekt widać już po pierwszym użyciu, skóra jest oczyszczona, matowa i trochę przesuszona, pory są zamknięte. Myśle, że świetnie się sprawdzi przy cerze tłustej, ewentualnie mieszanej. Ogólnie maska byłaby praktycznie idealna gdyby nie jej cena.

Wygładza, ale podrażnia

To trzecia z kolei glinkowa maseczka L'Oreala, jakiej używam. Jak do tej pory najbardziej podobała mi się "czerwona", ale może dlatego, że używałam jej jako pierwszej...? Maseczka "czarna" plasuje się u mnie najniżej, a ta wypada pośrodku.

Po nałożeniu jej na skórę odczuwam pieczenie, potem maska zasycha mocno ją ściągając. Po jej zdjęciu cera jest wygładzona; efekt ten widoczny i odczuwalny jest także następnego dnia. Niestety budzę się także z nieco przesuszoną skórą (maseczki używam przed pójściem spać).
Maska jest z nazwy "oczyszczająca" - i tu nie mogę powstrzymać się od napisania, że mianowicie nigdy nie rozumiałam, jakim cudem maska może oczyścić. Przez "oczyszczenie" rozumiem usunięcie zaskórników, krostek czy innych zmian skórnych, a wiadomo, że nałożenie warstwy kosmetyku tego nie zrobi.

Maseczka w stosowaniu jest w miarę łatwa: dość łatwo ją usunąć - jak na glinkę.
Jest też dużo bardziej wydajna, niż przewiduje producent.
Mam wrażenie, że może niekoniecznie jest najlepsza na zimę, kiedy skóra jest już uwrażliwiona zimnym i suchym powietrzem, a ona jest jednak drażniąca.

Spodziewałam się czegoś lepszego

Maska spełnia swoją rolę ale miałam styczność z dużo lepszymi jakościowo produktami z podobnej półki cenowej. Podrażniła mi cerę..

+ wydajność
+ niedrażniący zapach
+ oczyszcza, matuje zgodnie z tym co producent obiecuje (mogłaby bardziej)

- przesuszyła mi skórę
- trochę zbyt rzadka konsystencja

Średnia

Lubię firmę Loreal, więc nie mogłam obojętnie przejść wobec tej maski . Jeszcze widziałam, że ma niezła ocenę na wizażu, więc nie mogło być inaczej. Myślałam, że będzie to mój hit, ale pomyliłam się .
Maseczka ma bardzo ładne szklane opakowanie,z którego bez problemu wygrzebie się resztki maski jaka zostanie na samym końcu używania . Produkt jest dość gęsty, o kolorze zielonym i ładnym zapachu.
Po nałożeniu jej na twarz odczuwałam lekkie pieczenie, które trwało kilka minut, a potem strasznie napięła mi się skóra i szybko zaschła na twarzy. Po upłynięciu 10 minut czułam jak moja twarz jest strasznie napięta i zmyłam już ją. Efekty był minimalny . Może oczyczysciła twarz z sebum oraz lekko nawilżył skórę, ale zaskórniki,wągry na nosie nadal były widoczne i jakby nic z nimi ta maseczka nie zrobiła , ponadto moja skóra w okolicach nosa (gdzie mam naczynka popękane ) strasznie się uwiednily i były czerwone.
Miałam duże nadzieje co to tej maseczki. Cena i marka sugerowała naprawdę świetna maske, ale nie dla mnie. Produkt średni i cena jak dla mnie za wyżona jak za taką jakość to nawet w promocji nie warto. Byłam bardzo ciekawa pozostałych maseczek jakich firma wypuściła na rynek, ale nie wiem czy jeszcze kupię pozostałe.