L'Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka oczyszczająco-matująca

L'Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka oczyszczająco-matująca

Wyjątkowa oczyszczająco-matująca maska do twarzy zawierająca w swoje formule 3 mineralne glinki:
-kaolin - glinka o wysokiej zawartości krzemianów, która doskonale absorbuje zaniesczyszczenia i nadmiar sebum,
- montmorylonit - glinka niezwykle bogata w minerały pomaga zredukować niedoskonałości,
- ghassoul - glinka o wysokiej zawartości oligoelementów rozjaśniających skórę.
Kremowa formuła maski została wzbogacona w ekstrakt z eukaliptusa, aby dokładnie oczyścić i zmatowić skórę, jednocześnie nie wysuszając jej. Natychmiast po użyciu skóra jest odświeżona, oczyszczona i pozbawiona zanieczyszczeń.
Produkt testowany dermatologicznie.

Wykorzystała: kilka próbek

bardzo lubię!

Jedna z moich ulubionych masek. Bardzo dobrze oczyszcza cerę z różnego rodzaju zanieczyszczeń dzięki czemu cera staje się idealnie wygładzona. Dodatkowo maska bardzo dobrze matuje co u mnie sprawdza się idealnie. Zapach i konsystencja jest na plus

Bardzo dobra!

Maseczkę tą stosuję od jakiegoś czasu (jak i również inne maseczki z tej samej serii) i jestem bardzo zadowolona.
Bardzo fajnie rozprowadza się na skórze, a do tego ładnie pachnie. Efekty delikatniejszej i czystszej cery są widocznie już po jednym zastosowaniu! Małym minusem tej maski jest to że szybko zasycha i troszkę ciężko się ją zmywa.

fajna, ale w cenie regularnej trochę droga

Maseczka jest bardzo kremowa, świetnie oczyszcza buzię, zostawia ją przy tym gładką, miękką. Rozprowadza się bez problemu, ściąga też, jeśli nie dopuścimy do jej wyschnięcia. Ja pryskam woda termalną albo mgiełką nawilżającą. Raczej nie kupię jej ponownie, ponieważ jest dla mnie za droga, na co dzień używam zwykłej glinki wymieszanej z oliwką i daje podobny efekt, tylko "zabawy" z przygotowaniem jest więcej.

marcelina zawadzka o opryszczce

super

świetna maska, wystarczy nalozyc cienka warstwe i poczekaz az zaschnie na twarzy, skora po jej zmyciu jej odswiezona, jestem zakochana w tej masce. łatwo dostępna.

Sprawdziła się

Maseczka zasycha po 15 minutach powodując dyskomfort w ruchach mimicznych twarzy.Jeśli chodzi o działanie to jestem jak najbardziej bardzo zadowolona, skóra jest dobrze oczyszczona i bardzo miękka, nie zauważyłam podrażnień. Maseczka ma tylko jeden minus jej zmywanie jest dość problematyczne strasznie brudzi wszystko wokół.Podoba mi się też jej ciekawy zapach.

Jedna z lepszych na rynku!

Już po pierwszym użyciu poczułam różnicę i ją zauważyłam na swojej twarzy.Maska na promocji jest w niskiej cenie.Działa bardzo dobrze.Cera po niej jest oczyszczona i zmatowiona.Pory są jakby zmniejszone.Jestem bardzo zadowolona.

Warto wypróbować

Maseczka spisuje się świetnie szczególnie przy zagonionym trybie życia. Używa się jej bardzo szybko, bez zabrudzenia łazienki i wszystkiego wokół.
Opakowanie cieszy oko - a to zwiększa przyjemność stosowania maseczki. Wiadomo że cudów nie zdziała - to tylko maseczka, ale jednak niezbędna w kosmetyczce każdej kobiety.

Coś wspaniałego

Muszę przyznać, że po długich poszukiwaniach maseczki idealnej trafiłam na produkt, który ma szansę nią zostać. Początkowo otrzymałam próbki, które zachęciły mnie do zakupu pełnowymiarowego produktu. Maseczka rewelacyjnie rozprowadza się po twarzy, delikatnie zasycha i łatwo się ją usuwa tylko ciepłą wodą. Wspaniale matuje i oczyszcza cerę. Niestety, sam produkt nie należy do najtańszych, ale z pewnością jest wydajny. Jest to zdecydowanie produkt, który w mojej kosmetyczce zagości na dłużej.

wydajna

Maseczka przyjemne się rozprowadza i łatwo spłukuje. Daje idealnie gładką cerę i zwęża pory. Dobrze oczyszcza i odświeża. Opakowanie jest wydajne, glinka nie wysycha w słoiczku. Cena jest dość wysoka w porównaniu do innych maseczek z glinką.

ŚWIETNA MASKA W DOBREJ CENIE

Maseczka świetnie oczyszcza, pozostawia skórę matową i odświeżoną, pięknie pachnie. Jest zamknięta w eleganckim, szklanym i solidnym opakowaniu, które ładnie ozdabia toaletkę. Jednak co moim zdaniem jest najbardziej istotne i jest ogromnym plusem tej maski to fakt, że przy używaniu jej regularnie 3 razy w tygodniu, nakładając na całą twarz dość grubą warstwę starczyła mi na 2 miesiące stosowania, czyli na 25 użyć!!! Natomiast producent piszę, że powinna starczyć na 10 użyć, co mnie ogromnie zaskoczyło :)

Bardzo lubię!

To jest moja maska nr.2, zaraz po złuszczającej. Jest mocno oczyszczająca, jednak mnie nie wysusza jakoś bardzo. Poprzez zawartość eukaliptusa daje przyjemny efekt odświeżenia. Delikatnie rozjaśnia.

Może być :)

Ogólnie rzecz biorąc nie mam zastrzeżeń. Jest łatwa do zmycia, oczyszcza ale, że tak powiem szału nie robi. Nie zauważyłam efektu WOW tak jak w przypadku siostry czarnej i czerwonej, które również zrecenzuję. Opakowanie jest wygodne i z wieczkiem. Maska starcza na więcej niż 10 zastosowań. Mam ją i mam i się skończyć nie może, ale myślę, że już na tyle przetestowałam od jej otrzymania, że mogę w końcu z czystym sumieniem wystawić recenzję.