L'Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka oczyszczająco-matująca

L'Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka oczyszczająco-matująca

Wyjątkowa oczyszczająco-matująca maska do twarzy zawierająca w swoje formule 3 mineralne glinki:
-kaolin - glinka o wysokiej zawartości krzemianów, która doskonale absorbuje zaniesczyszczenia i nadmiar sebum,
- montmorylonit - glinka niezwykle bogata w minerały pomaga zredukować niedoskonałości,
- ghassoul - glinka o wysokiej zawartości oligoelementów rozjaśniających skórę.
Kremowa formuła maski została wzbogacona w ekstrakt z eukaliptusa, aby dokładnie oczyścić i zmatowić skórę, jednocześnie nie wysuszając jej. Natychmiast po użyciu skóra jest odświeżona, oczyszczona i pozbawiona zanieczyszczeń.
Produkt testowany dermatologicznie.

NOPE

Skóra wrażliwa a co za tym idzie? Po aplikacji też mnie piekła skóra i była czerwona jak w przypadku czarnej glinki. Wysusza i nie daje efektu. :(
Zapach piękny.

Przygoda na dłużej ;)

Swoją przygodę z nowymi produktami L'Oreal rozpoczęłam od zielonego scrubu . Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia. Postanowiłam wypróbować resztę produktów. Maseczka jest świetna, matuje ale nie wysusza mojej cery. Pozostawia skórę czystą i ma świeży zapach. Pozostanę z nią na dłużej.

Super efekt!

Mam cerę tłustą, maska bardzo dobrze się sprawdza, matowi skore oraz wygładza. Występuje po niej bardzo przyjemnie uczucie nawilżenia. Szkoda, że efekt nie utrzymuje się długo ale i tak jestem z niej bardzo zadowolona.

Używa produktu od: próbka

Ała!

Mam mocno zapchane i rozszerzone pory - ale też mieszaną, wrażliwą cerę. Ponieważ delikatna pielęgnacja nie dała rady, postanowiłam przyjąć strategię agresywne oczyszczanie - łagodzenie. Idzie całkiem nieźle, ale nie z tą maską.
Trzymałam ją przepisowo 10 minut, ignorując szczypanie. Po zmyciu zauważyłam, że z porów rzeczywiście wymiotło zanieczyszczenia, ale też pozostały mocno rozszerzone, gotowe na przyjęcie nowych zanieczyszczeń :P
Skóra była tępa i sucha jak papier.
Na to poszedł tonik łagodzący, aloes, kojący żel hialuronowy, wreszcie krem - i nic. Przez resztę dnia bolała mnie twarz.
Początkowy intensywny mat odwrócił się w swoje przeciwieństwo, bo podrażniona przesuszona skóra ratowała się nadprodukcją sebum. Po kilku godzinach świeciłam się na kilometr.
Kolejnego dnia, mimo solidnej dawki nawilżania, policzki wciąż są jak wiórki.
Nie wyszło mi to oczyszczanie na dobre...

Nie za taką cenę

Maseczkę udało mi się kupić na promocji niedługo po tym jak weszła na rynek.
Trzeba przyznać, że po użyciu skóra jest zmatowiona, przyjemnie naciągnięta i oczyszczona z sebum. Jednak liczyłam na trochę lepszy efekt oczyszczenia jak na taką cenę i taką firmę. Myślę, że podobny efekt można uzyskać stosując tańsze maseczki. Maseczka ma przyjemny zapach, chociaż trochę mocny. Dobrze się ją aplikuje, szybko zastyga i dobrze się ją zmywa.
Nie odczuwałam żadnego pieczenia ani swędzenia. Ma ładne opakowanie i przykrywkę dodatkową, żeby maseczka nie wyschła :)

Fajny efekt, ale na chwilę

Bardzo dobrze oczyszcza,matuje i wygładza skórę. Maska po nałożeniu wywołuje na twarzy efekt pieczenia, ale w moim przypadku nie jest to przyjemne pieczenie tylko takie, jakby ktoś mi podpalał twarz. Przez pierwszą minutę wręcz odczuwam ból. Potem już jest okej- maska zastyga i niczego nieprzyjemnego nie odczuwam. Jest dosyć wydajna, mimo że opakowanie wydaje się niewielkie. Generalnie fajna, jednak cena jest moim zdaniem troszkę za wysoka jak za taki produkt.

Przyjemna z małym ale

Kiedy zakupiłam tę maseczkę bardzo byłam ciekawa jej działania. Zachwycona maseczką węglową mam bardzo duże wymagania jeżeli chodzi o maski glinkowe. Ta maseczka spełniła moje oczekiwania. Jest wydajna, ładnie pachnie, oczyszcza skórę i ją wygładza. Tuż po aplikacji skóra lekko jakby swędzi? mrowi? ale ja osobiście uwielbiam te uczucie. Myślę, że bardzo dużo użytkowniczek będzie z niej zadowolona. Jedynym minusem jest to, że gdy aplikuję ją lekko pod brodę to po zmyciu bardzo swędzi mnie te miejsce, gdzie była zaaplikowana (nie wyskakują żadne krosty). Jednak jestem w stanie jej to wybaczyć. Cena dość wysoka, ale w przeliczeniu na ilość zabiegów jest ok.

Dobra

Maska daje efekt zmatowienia i oczyszczenia, skóra po użyciu jest miękka i gładka. Daje przyjemny efekt odświeżenia.
Łatwo się zmywa, przyjemnie pachnie, nie podrażnia. Trzeba uważać, żeby nie trzymać jej zbyt długo na twarzy, bo może lekko przesuszyć, ale poza tym jest delikatna dla skóry.
Efekt oczyszczenia nie jest spektakularny, ale jeżeli ktoś szuka intensywnego zmatowienia to polecam.
Maska stanowi przyjemną część pielęgnacji twarzy, ale czuję niedosyt.

Dobry produkt

To bardzo fajny produkt ale jednak najsłabszy z całej serii masek L'Oreala.
Ma jasnozielony kolor i średnio gęstą konsystencję. Łatwo się nakłada i bezproblemowo zmywa. W przeciwieństwie do pozostałych masek z serii nie zastyga tak bardzo na twarzy i ma najlepsze działanie odświeżające cerę. Jest idealna na lato. Bardzo dobrze oczyszcza i wygładza skórę. Nie powoduje wysuszenia ani uczucia ściągnięcia. Starcza na dużo więcej aplikacji niż opisuje to producent ale niestety po otwarciu nie nadaje się do dłuższego przechowywania. Używając pozostałych masek z serii odstawiłam ją na ok. 2 miesiące i kiedy ponownie do niej wróciłam okazało się że pozostała część która została w słoiczku mimo szczelnego zamknięcia po prostu wyschła coś na
kształt plasteliny i nie nadawała się już do użycia.

Wygodna maska w słoiczku dla tłustej i mieszanej cery

Maskę L'Oreal oczyszczającą bardzo lubię, ale jest za silna dla mojej cery aby nakładać ją jako maseczkę na całą twarz. Swoją zużywam punktowo na miejsca które potrzebują oczyszczenia, najczęściej na boki nosa i strefę T. Maska silnie działa na przetłuszczające się miejsca i szybko goi wypryski, ma silniejsze działanie niż maska rozświetlająca. Ta maska ma również mocny perfumowany zapach, który trochę przeszkadza i nie każdemu będzie pasował. Po dłuższym czasie przysycha, ale wystarczy tylko zwilżyć twarz wodą lub hydrolatem i rozprowadza się bez problemu. Maska sprawdzi się świetnie u przetłuszczającej się cery i przy problemach z wypryskami, bo bardzo ładnie je wysusza i goi.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

ok

Są ok, nie działają tak jak same glinki i nie dają takiego oczyszczenia ale jeśli ktoś nie chce się bawić w mieszanie glinek i boli się o wysuszenie skóry to myśle to jest całkiem ok alternatywa. Nie działają spektakularnie ale efekt jakiś jest.

Przygoda...

L'oreal maska czysta glinka jest to kosmetyk, który w swoim składzie zawiera
*kaolin
*montmorylonit
*ghasoul
*ekstrakt z eukaliptusa
Trzy rodzaje drogocennych glinek. Działają oczyszczająco, matująco i odświeżająco.
Po zużyciu dwóch opakowań od siebię mogę dodać....

Maska znajduje się w zafoliowanym pudełeczku po otwarciu naszym oczom ukazuje się elegancki szklany słoiczek z masywną plastikową zakrętką.
Maska jest zabezpieczona przykrywką, dzięki której produkt nie brudzi zakrętki- według mnie jest to zbędny gadżet.

Działanie
Podczas regularnego stosowania zauważyłam, że koloryt skóry rozjaśnił się, stała się zdecydowanie bardziej oczyszczona. Problem zaskórników wyciszony. Pozostawia buzię jedwabistą w dotyku, lekko napiętą. Skóra staje się matowa.

Maska jest gęsta aksamitnie gładka i kremowa. Bardzo łatwo rozprowadza się na twarzy przy pomocy szpatułki w moim przypadku. Łatwo zmywa się z twarzy przy pomocy wody. Niewielka ilość wystarcza na pokrycie twarzy. Jeden słoiczek wystarcza na ok 10 zabiegów.
Jest delikatnie perfumowana- przyjemnie.