Hair Sensation Nutrition Intense, Nourishing Treatment Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych i suchych)

Luksusowy szampon wzbogacony specjalnymi składnikami odżywczymi i zmiękczającymi włosy, doskonale je oczyszcza, pozostawiając je miękkie, elastyczne i wspaniale pachnące. Kremowo-perłowa konsystencja spłukuje się łatwo, nie obciążając włosów.

Masko-szampon

Dziwny szampon - hybryda między szamponem a maską (!), bo faktycznie ładnie nawilża, pielęgnuje, a do tego pieni się i myje jak szampon. Wszystko fajnie, ale do tego niesamowicie wprost obciąża włosy przy samej skórze, miałam identyczne wrażenie jakbym nałożyła mocno karmiącą maskę od nasady i przez to włosy są klapnięte, lepkie i jakby niedomyte.
Włosy nie wytrzymywały nawet doby świeże, co dla mnie jest wynikiem nie do zaakceptowania. Moje włosy u nasady są dość mocne, odbiły po problemach zdrowotnych i nie są już rozjasniane. Końcówki wymagają wciąż pielęgnacji o takiej sile, jaką daje ten szampon, ale muszę też mieć włosy czyste, a nie będę nakładać jednego szamponu na skórę, a innego na końcówki :) Dlatego wracam do Lancome najczęściej raz w tygodniu. Maska z tej serii jest za to rewelacyjna - tak a propos.

Pieni się bardzo dobrze, konsystencja bogata, gęsta. Zapach miły, taki klasycznie kobiecy, może się okazać zbyt "dojrzały" dla młodych dziewczyn. Mnie się kojarzy ze staroświeckimi kremami na zmarszczki, ale to dla mnie fajne wspomnienie - takie babcine ;)
Cena moim zdaniem adekwatna do jakości, bo po prostu - SZAMPON NIE JEST DLA MNIE, ale doceniam jego właściwości. A dla kogo jest? Dla dość wąskiej grupy (wiem, bo kiedyś szalałam z kolorami na głowie) - mianowicie do mocno przepalonych blondów czy po innych zabiegach typu trwała. Gdy włosy się rwą, ciągną, puszą, przypominają gumowate siano. Ale jednocześnie nie mogą być to wlosy cienkie, raczej grube - takie, które nie będzie łatwo przeciążyć, bo ten szampon ma niestety takie zapędy.
Fajny produkt, ale trzeba go stosować z głową ;) tzn wiedzieć jakie ma się potrzeby i umieć zdiagnozować faktyczny problem swoich włosów.

Używam tego produktu od: 6 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Bardzo mi odpowiadał:)

Nie wiem czy kupię, bo mam włosy zdrowe, ale lubię stosować do nich takie szapony, bo dobrze nawilżają moje loko-fale i odżywiają mój blond. Szapon bardzo ładnie pachniał, trochę za bardzo pienił się, ale cudnie nawilżał, nabłyszczał, nie rozprostowywał moich loko-fal a blond cudy :D
Działał jak profesjonalny bardzo dobry szapon:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

zawiedziona

po kilkukrotnym zastosowaniu tego szmponu wlosy staly sie ciezkie,klejace. zapach raczej mi nie odpowiada. wypracowalam metode-uzywam go raz na tydzien,aby troszke nawilzyc wlosy,ale w pozostale 6dni myje glowe innym szamponem. ale wydawac tyle pieniedzy i mijac sie z celem?

Używam tego produktu od:1miesiaca

Starzenie się skóry - dieta

Przyklapus Lizus

Widziałyście już tą reklamę w gazetach? Trzy straszydła, z których jeden to właśnie Przyklapus (nie pamiętam dokładnej nazwy), a jakiś tam szampon ma go pogonić i przemienić nas w królewnę (a przynajmniej jej fryzurę).
Ten tu za to w try miga z królewny robi Przyklapusa Miotłę. Miotłę mocno używaną, dodam.

Mam włosy wymęczone rozjaśnianiem, ostatnimi miesiącami walczyłam wręcz z ich łamliwością, więc pomyślałam, ze oto produkt będzie jak znalazł dla mnie. Umyłam (zastosowałam też co gorsza odżywkę z tej serii, ale to kolejna bajka) i przeraziłam się: moje włosy sprawiały wrażenie brudniejszych niż przed myciem. Jakbym natarła je oliwą, śmietaną, czy ja wiem? W każdym razie ciężkie, tłustawe, przyklejone do głowy, lepiące wręcz w dotyku - nic dziwnego, że przyklejał się do nich całodzienny kurz i po kilku godzinach wyglądałam, jakby mną zamiatano rynsztoki.

Myślę OK, spróbujemy bez odżywki, może będzie szybko i ekonomicznie przynajmniej. Faktycznie było ciut - ciut! - lepiej. Brak konieczności stosowania odżywki to wielka zaleta (można pospać i zaoszczędzić na fryzjera ;) ), włosy rozczesywały się bez problemu, były gładkie, choć na granicy sklapnięcia niestety. Ale tak dało się nie dłużej niż trzy dni, potem to lepiszcze z szamponu, które przywiera do włosów, nagromadza się w ilości gwarantującej efekt pierwotny (tzn. jak bez mycia w ogóle).
Niewiele jest szamponów, które mnie tak rozczarowały, ale dostrzegam prawidłowość: L'Orealowa seria do włosów farbowanych (czerwona) działa podobnie i też trzymam się od niej z daleka.

Może przypadnie do gustu dziewczynom o mocno kręconych i skrajnie wysuszonych włosach, które chciałyby je wygładzić i "obciążyć"?..

Przyjemny, miodowy zapach (i co z tego, hehe).
Za takie pieniądze - granda.

rewelacja

super sie splukuje. odzywia nawet zmaltretowane sloncem i woda morska wlosy tak ze rozczesywanie nie jest trudne. delikatny przyjemny zapach. wydajny. niestety dosc drogi.